Burak Elmas Taraftarların Sorularını Cevaplıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas Taraftarların Sorularını Cevaplıyor!

Hadi Hamamcioglu'nun nasil birisi oldugunu biliyoruz ondan sevmiyoruz ve güvenmiyoruz da, ama Burak Elmas'a da gicik kaptim nedense. Baskan adaylari arasinda millette en planli programli hissiyati uyandirsa da ben bu adama güvenme konusunda cok tereddütlüyüm simdilik.

Aylardir M.Cengiz'in birakmasini istesem de eger kesinlikle yönetimini tamamen degistirip Galatasaray'in hakkini savunma konusunda bu kadar pisirik ve korkak davranmazsa yeniden M.Cengiz'in secilmesine dogru yönelebilirim mecburen.

Dün‘den bakmiyor ya .
Dogru haber renktas inanabilirsin :)
Senin haberinin güvenilir olduğunu düşünmüyorum. Bu arada keşke Terim ile çalışmayıp Ragnick, Favre, Graham Potter gibi bir isimle çalışsa bunu daha çok isterim ben artık Terim hocanın heyecanını kaybettiğini ve bırakması gerektiğini düşünüyorum zira yani umarım ben yanılırım da senin haberin doğrudur.

Senin haberinin güvenilir olduğunu düşünmüyorum. Bu arada keşke Terim ile çalışmayıp Ragnick, Favre, Graham Potter gibi bir isimle çalışsa bunu daha çok isterim ben artık Terim hocanın heyecanını kaybettiğini ve bırakması gerektiğini düşünüyorum zira yani umarım ben yanılırım da senin haberin doğrudur.

Benim güvenim tam, böyle konularda emin olmadigim zaman inan bana seni altinti yapip cevap vermem.
Malesef.

Bunlar bosuna ahmet yüce ocakli getirmek istemiyor , sen bekle sezon bitsin FT bide aday olmasin ;)

bankalar birliği anlaşması ile ilgili söylediklerine katılıyorum. enine boyuna tartışılmalıydı imzalanmadan önce

belimizi bükecek o maddeler.

diğer başkan adaylarını düşünürsek oluşturacağı yönetim kuruluyla seçilmesi en iyi olabilecek gene burak elmas olarak görünüyor. tüm bu yandaş tolga saçmalığına rağmen. mustafa cengiz yanındaki yönetim kurulunu yola getiremedi, belki yönetim kurulu elmas'ı getirir.

Son dakikada oluşturulan, seçim kazanma odaklı kadrolarla kurtulmaz Galatasaray. O konuda haklı. Hazırlıklı ve ne yapacağını bilen bir yönetim lazım.

4 kulüple pilot takımlık için ön görüşme yapıp, prensip anlaşmasına vardık diyor.

Afrikadan, Belçika, Fransa bir tane daha vardı

Altyapıları arası geçiş vs vs

4 kulüple pilot kulüp uygulaması için prensip anlaşmasına varılmış Afrika, Belçika, Hollanda, Fransa'dan. Gerek alt yapıdan oyuncuları gerekse bazen oyuncuları daha gençken alıp buralarda hazırlama gibi bir planları varmış.

ünal aysal'ın yabancı kulüpler satın alıp başına prandelli'yi geçireceği proje akla geliyor ister istemez :asd:

ben bu kadar iddialı konuşmayı doğru bulmuyorum. şartlar malumken bunların çoğu hayata geçmez. uzaktan konuşmak kolay oluyor.

Üst Alt