Burak Elmas - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1) bikem ardakoç
2) polat bengiserp
3) köksal ünlü
4) remzi sanver
5) burçak zorlu
6) özgür kalelioğlu
7) turhan özen
8) ışıtan gün
9) özen kuzu
10) fatih birol
11) asaf savaş akat
12) mehmet şenol

iddia edilen yönetim kadrosu.

aysal'ın ilk döneminden sonra bu kadar iyi bir liste görmemiştim açıkçası.

1 2 kişi dışında hiçbirini tanımıyorum ancak genel kanı liyakata dayalı bir liste olduğu yönünde. Alanında gerçekten başarılı isimler olduğu söyleniyor bu kişilerin. Bize de böyle bir yönetim lazım zaten.

1) bikem ardakoç
2) polat bengiserp
3) köksal ünlü
4) remzi sanver
5) burçak zorlu
6) özgür kalelioğlu
7) turhan özen
8) ışıtan gün
9) özen kuzu
10) fatih birol
11) asaf savaş akat
12) mehmet şenol

Bikem Ardakoç'a googledan bakayım derken bu haberi gördüm. Resmi site hala silmemiş:crushed:

Bikem Ardakoç'a googledan bakayım derken bu haberi gördüm. Resmi site hala silmemiş:crushed:

Bu adamlar bizde futbol oynadıkları dönemlerde mevcut hükümetle cemaatin arası iyidi ve terör örgütü olarak bakılmıyordu. Terör örgütü oldukları belli olduktan sonra zaten bunları üyelikten attık.

Bence üzerine konuşulmasına gerek yok.

Bu adamlar bizde futbol oynadıkları dönemlerde mevcut hükümetle cemaatin arası iyidi ve terör örgütü olarak bakılmıyordu. Terör örgütü oldukları belli olduktan sonra zaten bunları üyelikten attık.

Bence üzerine konuşulmasına gerek yok.

Liste senin tatmin etti mi? İsim olarak kimseyi tanımıyorum. Bir iki isme baktım ceo ve ekonomi profü gördüm diğerlerine bakmaya üşendim tek tek.

Liste senin tatmin etti mi? İsim olarak kimseyi tanımıyorum. Bir iki isme baktım ceo ve ekonomi profü gördüm diğerlerine bakmaya üşendim tek tek.

Mehmet Şenol ve Işıtan Gün zaten önemli isimler.

Diğerleri de wonderkid ceo ve ekonomi uzmanı ağırlıklı dediğin gibi, iyi duruyor.

Siyaset ve bürokrasiye yakın birileri de lazım, bir de ben Demirbilek'in de katılmasını istiyorum, yurt dışı bağlantıları konusunda katkısı olur en kötü.

1) bikem ardakoç
2) polat bengiserp
3) köksal ünlü
4) remzi sanver
5) burçak zorlu
6) özgür kalelioğlu
7) turhan özen
8) ışıtan gün
9) özen kuzu
10) fatih birol
11) asaf savaş akat
12) mehmet şenol

bir toşak sıralamasını da alalım bu listenin admirim.

Üst Alt