Burak Elmas - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İpi bir kez kaçırdın mı tutamazsın. İstediğin kadar meziyetli spor adamlarını getir Campos’unu bilmem neyini seni başkan görmüyor kimse. En baştan hatalısın ama Terin’i kovman iyi oldu, yapamaz diyordum.

"Bu bir proje takımı. Ocak ayını bekle... Oh pardon, Yazını bekleyin... herşey çok güzel olacak. Proje takımı olduğunu söylemiş mıydım?"

Takımı küme düşürüp, klübü Katarlılara mı satacaksın hayırdır ?

Eksikler belli, federasyonun çektiği ayar ortada, senin görevin bu proje için ortam hazırlamak gibi duruyor.

Ali Tanrıyar'dan bu yana bir çok başkan hatırlıyorum, bu kadar silik, aciz, pısırık ve rezil bir başkan görmedim. Buna Dursun ve Adnan Polat da dahil. Belli oldu küme düşmeden gitmeyecek rezil.

bu takım mevcut kadroyla kalan maçların hiçbirini kazanamaz durum apaçık ortada. adam çıkıp açıklama bile yapmıyor merak etmeyin transfer yapılacak filan diye. bu nasıl başkan oldu, neyine güvendi? fatih terim'le başlayarak ne kadar rezil bir başkan olacağının sinyalini vermişti onu gönderdi benzeri yardımcı hocayı hoca diye getirdi.

bu adamı destekleyen neden destekledi lan? gereksiz bir hypelanma vardı. ben de şaşırıyordum bu duruma. en azından genç bu olsun bari dedim ama baya baya bu adamın ekibindeymiş gibi destekleyenler vardı.

bu adamı destekleyen neden destekledi lan? gereksiz bir hypelanma vardı. ben de şaşırıyordum bu duruma. en azından genç bu olsun bari dedim ama baya baya bu adamın ekibindeymiş gibi destekleyenler vardı.
ekibi icin desteklendi yav. Bir futbol mentalitesiyle geliyor gibi gorunuyordu.
Sonra twitterde vs sallamaları peşine tvde çıkıp dobra konuşması. Ne olduysa herif o günden beri dublör kullanıyor gibi

Yapacagin cok basit birsey vardi, Farioli bosta kaldi an gidip o adamla anlasacaktin terime yardimci olarak, terim istemem deseydi terimi kovacaktin bukadar basit, torrent reise lafin yok ama adam bilmedi bir takimi aldi resmen atesden gömlek giydi süre lazim ama takim kümeye düsmeye aday o sürede yok. Farioliye bak Alanyayi aldi aslanlar gibi takimi oynatiyor süre alamiyan gencleri takima monte ediyor. Tam bizlik bir td Farioli cok büyük firsati kacirdin buda büyük ihtimal istifaya kadar götürecek seni

Yapacagin cok basit birsey vardi, Farioli bosta kaldi an gidip o adamla anlasacaktin terime yardimci olarak, terim istemem deseydi terimi kovacaktin bukadar basit, torrent reise lafin yok ama adam bilmedi bir takimi aldi resmen atesden gömlek giydi süre lazim ama takim kümeye düsmeye aday o sürede yok. Farioliye bak Alanyayi aldi aslanlar gibi takimi oynatiyor süre alamiyan gencleri takima monte ediyor. Tam bizlik bir td Farioli cok büyük firsati kacirdin buda büyük ihtimal istifaya kadar götürecek seni

faroli tanıdığı takım ve oyuncuları devr aldığı için adaptationda sıkıntı yaşamadı d. torent hem garip bi zmnda geldi hem de eksikler ve hakem doğramaları maçlara etki etti

Üst Alt