Burak Elmas - Sayfa 229 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yahu...her şeyi geçtim...böyle bir maçtan sonra - hemde taraftar iyi kötü gene 20bin insan gitmiş kaç saat evlerine dönecekler..

Hangi akla hayır 3 dklığına haikakten gereksiz ne işe yaracağı belli olmayan bir açıklama yapması için yöneticiye onay veriyrosun.

geriye alıp baktım yöneticin diyor ki "Güzel yoldayız , beraber başaracağız"....

lan 3. 4. falan değiliz ya 15.yiz ... kim dinler bu tür konuşmaları.

Valla zaten heralde tarihin EN KÖTÜ Galatasaray sezonunu affetmez kongre... Polat'ı affetmedi hatta hiç unutmam inleterek yollandı polat.. benzer işler olacak healde.

Gelen gideni aratıyor.
Cengiz başkanın iki Kadıköy galibiyeti iki şampiyonluğu var.
Bu gelen gidene maç veriyor.
Duman olduk 6 ay da.
fb geliyor maçı veriyorsun trabzon aynı bjk desen daha beter.
Şans hakem felan geçeceksin, o iş bir kere olur. Senin takımın 2 maç üst üste doğranıyor sa, sen necisin niye oturuyorsun o koltukta.

Söz konusu Fatih Terim olunca herkes politik davranıyor. Eşref Hamamcıoğlu bile kendisiyle görüşeceğiz, konuşacağız dedi. Çıkıp da dürüstçe biz kendisiyle çalışmak istemiyoruz demedi. Burak Elmas bu konuda politik davrandı. Terim'le yolları 6 ay önce ayırmalıydı. İşler ters gidince bundan zedelenecek olan kendisi olacaktı, Terim değil.

yahu...her şeyi geçtim...böyle bir maçtan sonra - hemde taraftar iyi kötü gene 20bin insan gitmiş kaç saat evlerine dönecekler..

Hangi akla hayır 3 dklığına haikakten gereksiz ne işe yaracağı belli olmayan bir açıklama yapması için yöneticiye onay veriyrosun.

geriye alıp baktım yöneticin diyor ki "Güzel yoldayız , beraber başaracağız"....

lan 3. 4. falan değiliz ya 15.yiz ... kim dinler bu tür konuşmaları.

Valla zaten heralde tarihin EN KÖTÜ Galatasaray sezonunu affetmez kongre... Polat'ı affetmedi hatta hiç unutmam inleterek yollandı polat.. benzer işler olacak healde.

Daha beteri olmalı O L A C A K .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burak Elmas hakkındaki fikirlerim çok netti. Henüz yaz transfer döneminde bu adamın sözlerini yerine getiremeyeceğini belirtmiştim. Ekim ayı gibi de Galatasaray’ı küme düşüreceğini ve güvenlik problemi olduğunu ısrarla söylemiştim. Maalesef yanıltmadı.
Tek doğru hamlesi var onu da zaten yaptı.

bu transfer dönemi çok önemli. ne verirsen elinle o gelir seninle seneye avrupa'da yokuz. küme'de kalırsak inşallah, şimdi yapılacak transferlerle seneye takım oturur. bankalar birliği cart curt derken transferde yapamayacağız büyük ihtimal yaz döneminde. o yüzden önemli bir transfer dönemindeyiz aldığın yanına kar kalır.

Üst Alt