Burak Elmas - Sayfa 232 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kasa kolaylığı falan bildiğin hikaye imiş. Dolandırıldık ey Galatasaraylılar. Eşref veya Metin bey işler bu denli sıkıştığında kulübe nefes aldırabilecek çapta adamlardı en azından. Bu yönetimde o da yok.

Transfer yok dediklerinde bile inanmadım,ancak adam doğru söylüyormuş. Başarısızlık zaten sinir bozucu bir de böyle kifayetsiz yönetim ile çözümsüzlük boğuyor.

Kasa kolaylığı falan bildiğin hikaye imiş. Dolandırıldık ey Galatasaraylılar. Eşref veya Metin bey işler bu denli sıkıştığında kulübe nefes aldırabilecek çapta adamlardı en azından. Bu yönetimde o da yok.

Transfer yok dediklerinde bile inanmadım,ancak adam doğru söylüyormuş. Başarısızlık zaten sinir bozucu bir de böyle kifayetsiz yönetim ile çözümsüzlük boğuyor.
Eşref Hamamcıoğlu'nu bilmem de, benim de son seçimde desteklediğim Metin Öztürk patatesmiş. 15 yaşında çocuk gibi reaksiyonlar gösteriyor sosyal medyada. Rahmetli Selahattin Beyazıt gibi devlet düzeyinde de ağırlığı olan bir otorite lazım kulübe.

yav paralı başkan parasız başkan kısmını geçin arkadaşlar.
adamlarda Ali Koç var da Real Madrid'e PSG'ye rakip mi oldular.
herif kendini tribünlerden aşağı bıraktı kavgaya girdi megafonla futbolcusuna taraftara sesleniş yaptırdı...

Yönetimin en büyük olayı geliri gideri ayarlamaktır bana göre. Florya mı taşınacak başka bir şey mi yapılacak - trasnferde ölçülmez yönetim çünkü sırf futbolla dönmüyor kulüp Türkiye'de bu çok düşünülmüyor.

Forma / stad haricinde içeri para getirecek işler lazım. trasnfer sonrasında zaten olur.

Şu an stadın %15-20 si doluyor maçlarda gelir bile sayılmaz neredeyse. Forma falan desen 450-500 lirası alışveriş mi yapacak bu ekonomide insanlar.

he şu ana kadar olan yönetim sürecinde Twitterdan düşmedi Galatasarayın iç işleri... sadece bu her şeyin önüne geçen bir durum. Çok rahatsızlık verici vede.

yav paralı başkan parasız başkan kısmını geçin arkadaşlar.
adamlarda Ali Koç var da Real Madrid'e PSG'ye rakip mi oldular.
herif kendini tribünlerden aşağı bıraktı kavgaya girdi megafonla futbolcusuna taraftara sesleniş yaptırdı...

Yönetimin en büyük olayı geliri gideri ayarlamaktır bana göre. Florya mı taşınacak başka bir şey mi yapılacak - trasnferde ölçülmez yönetim çünkü sırf futbolla dönmüyor kulüp Türkiye'de bu çok düşünülmüyor.

Forma / stad haricinde içeri para getirecek işler lazım. trasnfer sonrasında zaten olur.

Şu an stadın %15-20 si doluyor maçlarda gelir bile sayılmaz neredeyse. Forma falan desen 450-500 lirası alışveriş mi yapacak bu ekonomide insanlar.

he şu ana kadar olan yönetim sürecinde Twitterdan düşmedi Galatasarayın iç işleri... sadece bu her şeyin önüne geçen bir durum. Çok rahatsızlık verici vede.
Mesele parasız olması değil aslında.mesele kaynak yaratamaması,çözüm üretememesi.

Para babası başkan bizim yapımıza uymaz zaten ama başkanın akut durumlarda müdahale edebilecek gücü olmalı. Şu an yaşanan vizyon değil acziyet gibi geliyor bana.

Sn. Ünal Aysal kendisine onemli tavsiyeler verdi. Esref Bey'in yonetiminde yer alacakti. Dinlemedi, sonuc bu iste. Kulube Ali Koc kayyim atadi, futbol takimi 2.lig seviyesinde, takim ligden dusmek uzere... Gs tarihinin en kotu gunleri. Burak Elmas'in gs kariyeri cok kotu sekilde bitmistir. Bir daha hicbir gorev alamaz.

Üst Alt