Burak Elmas - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
a grubu hisseler satılmadıkça klüb el değiştiremez herald
%25ine tekabül ediyor ve klübün
toplam hisselerin de %60ı klübünmüş
yani en fazla %40ı alır kim alıyorsa o da aldığıynan kalır gibi bi vaziyet var, galiba

a grubu hisseler satılmadıkça klüb el değiştiremez herald
%25ine tekabül ediyor ve klübün
toplam hisselerin de %60ı klübünmüş
yani en fazla %40ı alır kim alıyorsa o da aldığıynan kalır gibi bi vaziyet var, galiba
Halka açık olmayan kısım satılabilmeli zaten sahiplik modeli için.

Açıkçası hallolur istense ama kulübü alan ekip yarı yolda sıkıldım gidiyorum diyebilir, o yüzden sağlam bir yatırımcı olmalı.

Su oyuncu satis islerinden anlasak max. 5 seneye toplam borcun yarisini kapatirdik. Yurt disindan Marcao gibi, alt yapidan Ozan Kabak gibi gencler cikarabilsek, para meselesi azalir.
Bakilirsa 200 milyon euro cok büyük bir para degil.

baskan aklima çok ilginc bir fikir geldi.
mevcut takimdaki eksikleri tespit etsek avrupanin güclu takimlarinda atıl duran oyunculari belirli süreli sözleşme dahilinde kadromuza katsak nasıl olur?

iyide bu takimlar bize neden oyuncularini geçici olarak versin, ne karları olur diyebilirsiniz.
bu adamlarin bize kaldiği sure boyunca maaslarinida biz odesek hatta kuluplerine de üç beş birsey versek sadece fikir veriyorum.

Valla bizim çiğköfteci kendisine çakma Ali dürüst demeye başladı..

Ki bizim çiğköfteci kadar da hasta Galatasaraylı da çok yoktur..

Yiğit Şardan hep derdi ki,
Aday olanlardan Galatasaray’ı yönetebilecek kalibrede birisi yok..
Ve sadece 2 sene içerideki sistemi anlamakta geçer onlar için..Bu yüzden A Albayrak gibi isimleri dahil ettim ekibime..Derdi..

Nerde transfer dayı? Anca konuşup duruyorsun geldin geleli, çoğu taraftar sabretti ama ne sponsor ne transfer, ortada kuru laf harici bir şey yok

Seçim vaatleri ile başkan oldun ama GS taraftarı başka taraftara benzemez bunu unutmaz.. Verdiğin vaatlerden sonra bu kadro ile PSV maçında rezil olusumuzu kimse unutmaz.

Üst Alt