Burak Elmas'ın Seçim Vaatlerini Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Basketbol takımının durumu önemli.

Bu takıma 15 bin kişilik salon daha da önemli.

Verdiği sözde ki sponsorlar ve getirecekleri paralarda önemli.

İşin vizyon boyutu önemli, bu işlerin takipçisi olacağız elbette. Hiç kimseyi babasının oğlu diye desteklemeyeceğiz. Konuşmadan işlerini yaparlarsa en önce biz tebrik edeceğiz.

Şöyle bir gözden geçirirsek

-finansmanı hazır kemerburgaz tesislerini 26 ayda tamamlamak.

Yapılır

- florya arazisinin yeni imar planı ile değerlendirilmesi.

Yapılır

- tevfik fikret spor ve yaşam merkezi ile basketbol takımına ek gelir sağlamak.

Yapılır ama gerek var mı bilemedim

- global spor kulüpleri arasında dijital alanda lider olmak.

Bakalım inş. Yönetimde böyle girişimci dimağlar mevcut.

- 10 yıl 100 milyon dolarlık sponsor desteği. stat isim hakkı ve forma da dahil.

Kulağ zor geliyor. Bunu yaparlarsa en çok buna sevinirim. Hem de bilinir bir marka deniyordu.

- teknik direktör fatih terim olacak.

Yapıldı

- basketbolda euroleague katılım, 11 bin kapasiteli salon yapılacak.

Yukarda belirttik

- 25 milyon dolardan fazla dijitalden gelir hedefi.

Hadi inş

- galatasaray'ın hakkını hiç bir platformda yedirmemek.

Evet beyaz sayfaları kapatırsak sevinirim

- PSV macina kadar Kadromuz cogunlukla sekillenmis olacak

Bu bence en zoru

-Avrupa'dan üç kulüple işbirliği ve pilot takım olma konusu

Hmm
Basketbol salonu aynı zamanda stadın çatısını kapatma yerine yapılacak bir şey yani onu yapmazsak ciddi bir miktar ceza ödeme var. Onun için şart ve basketbolun gelişmesi içinde şart yapmışken de ekstra gelir getirecek ticari alanları olan bir yer yapmak daha iyi olur. Ama Kemerburgaz'ın tamamı 26 ayda bitecek dedi A takım tesis bölümü daha erken bitebilir bitmeli de bana göre..

Basketbol salonu aynı zamanda stadın çatısını kapatma yerine yapılacak bir şey yani onu yapmazsak ciddi bir miktar ceza ödeme var. Onun için şart ve basketbolun gelişmesi içinde şart yapmışken de ekstra gelir getirecek ticari alanları olan bir yer yapmak daha iyi olur. Ama Kemerburgaz'ın tamamı 26 ayda bitecek dedi A takım tesis bölümü daha erken bitebilir bitmeli de bana göre..

Onu bilmiyordum. Umarım basketbol şubesi iyi bir proje ile ayağa kaldırılır da yapılan boşa gitmez

Üst Alt