Burak Elmas'ın Seçim Vaatlerini Takip Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Seçimler çok çetin yarışlardır. Adaylar seçimleri kazanabilmek için olmayacak vaadler verirler. Elbette bu vaadlerin hepsini yerine getirmek imkansızdır. Hepsini yapamasalar bile en azından çabaladıklarını görmek isteriz.

10 gün içinde tüm transferler bitecek demişti yanlış hatırlamıyorsam. kendisinden ilk beklentim benim bu şahsen. Bir kere de son güne bırakmayalım.
Öyle demedi, 10 gün içinde bitirebilecek bir ekibimiz olduğunu düşünüyoruz dedi.

Transfer yönetimlerin temel yanılgısıdır zira 10 günde de biter ama önemli olan doğru adamı doğru şartlarla almak.

Ona 3 diğerine 5 vererek 10 günde herkes alır. O yüzden bence bu bir kıstas olmamalı.

Seçimler çok çetin yarışlardır. Adaylar seçimleri kazanabilmek için olmayacak vaadler verirler. Elbette bu vaadlerin hepsini yerine getirmek imkansızdır. Hepsini yapamasalar bile en azından çabaladıklarını görmek isteriz.
Yukarıdaki maddelerin bazıları için sözleşme yaptık bazıları için finansmanı hazır dedi.
Onlar yapılmazsa aleni yalan söylemiş olur ben zannetmiyorum. Bir sürü güvenilir iş adamı var yonetimde

Yukarıdaki maddelerin bazıları için sözleşme yaptık bazıları için finansmanı hazır dedi.
Onlar yapılmazsa aleni yalan söylemiş olur ben zannetmiyorum. Bir sürü güvenilir iş adamı var yonetimde
Sponsor anlaşması öyle. O sözün yetirene getirilmesi lazım. Yarın köfteci Ramiz ile 3 milyona anlaştık derse olmaz. Transferleri 10 günde bitiremez belki. Ama Abdürrahim gibi ağustos sonuna bırakmasınlar bir zahmet. Çabaladıklarını görmek istiyoruz.

Transfer ve sponsor olayı doğru çıkarsa ben diğerlerinden de emin olurum. Benim ana kıstaslarım onlar. Çünkü bu iki madde seçimden önce ciddi bir çalışma yapıldığının göstergesi olur ve bu işi gerçekten becerebileceklerini gösterir.

Transfer olayı çok önemli değilde 10 günde zaten bitmez en önemli konu takımı takımın hocasıni ite kopuga TFF ye hakemlere rakiplerin ağzı dalgalı yoneticilerine karşı koruması eğer bunu yapamazlarsa geri kalanları benim gözüm gormez

Fatih hocaya çok yüklenenler var ama adam dedi kiralık oyuncu mümkün oldugunca istemiyorum diye yarım yamalak iş yapıldı hep finansal fair play bitti artık inşallah kalıcı bir yapılanma yapılır bir anda olmasada yavas yavas bekliyorum fatih hocanın bu dönemi çok daha iyi geçeceğini düşünüyorum

Öyle demedi, 10 gün içinde bitirebilecek bir ekibimiz olduğunu düşünüyoruz dedi.

Transfer yönetimlerin temel yanılgısıdır zira 10 günde de biter ama önemli olan doğru adamı doğru şartlarla almak.

Ona 3 diğerine 5 vererek 10 günde herkes alır. O yüzden bence bu bir kıstas olmamalı.
Sıkıntı yok son güne kalmasın tek isteğim o. Özelikle Psv maçına yetişebilirse kadro çok tatlı olur tabi. Ama Mustafa'daki gibi son günde olmasın en büyük isteğim.

Üst Alt