Burak Yılmaz Galatasaray'da İddiası - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Galatasaray'da İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz Galatasaray'da İddiası

İyide bu bir duyum değilki tahmin adam üç takımla görüştü sonra olmadı biz aldık...:))Yani antuya gir adam ta 2012 nisanında Burak seneye Galatasaraydadır,değilse gelin yüzüme tükürün yazmış ne yani odamı duyum almış.:))

Böyle saçma sapan tahminleri duyummuş gibi burda paylaşıp hit almak güzelde bu bizi biraz töhmet altında bırakıyor,o zaman o gerzeklerin deidği doğru oluyor,sanki biz iş çeviriyoruz,herşey planlıydı gibi oluyor,bizde bunu kabul ediyoruz.Bİraz dikkat,duyum diye bunu burda paylaşan arkadaş tamam tahmin de geç.

Dostum burda ben kimseyi inandırmak gibi bir niyetim yok. Zamanında söyledim geldi. Herkes ne oldugunu anladı.

Kolpa olduğun şuradan belli; Burak Lokomotiv Moskova'da haberleri çıktığında, bunun belli bir şey olduğunu Burak Lokomotiv'e gittikten sonra hülle yoluyla bize geleceğini söylemiştin.

berk ismail ve mertan gidiyomus buraga karsılık. Ne anlamı kaldı sımdı

Zulümdül ‏@Zulumdul

2006 yılında 'Burak Yılmaz Galatasaraya doğru' manşetini atan fotomaç gazetesi haklı bir gurur yaşıyor.

:lol:

Evet dedim. Arkadaşım cünkü Burak bize gelecek'ti. Öyle yada böyle.

Efehan tamam yahu kasma biliyodum diyosun hissi birşey belli işte.Duyum filan kasmayalım lütfen.Antu dğeil burası herkes ortalama bir insanın zekasına sahip.Solbek duyumun tam fiyasko zaten güvenilir kişileirn hiçbiri bu mevkiye transferden bahsetmiyor,başkan dahil.

320491_421129484605491_1900918082_n.jpg

:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt