Burak Yılmaz Galatasaray'da İddiası - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Galatasaray'da İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz Galatasaray'da İddiası

Abi ya 5 mn € basıp alıcaz ya seve seve ya söke söke vercekler yada ben olsam baros+2,3 mn € veririm.. Burda önemli olan Buragı ikna etmemiz artık iş bizim icin bitti gerisi trabzonun istegi ya para ya oyuncu az para kendileri bilir.

320491_421129484605491_1900918082_n.jpg

:)

Bu foto yenimi muhtar nerden buldun?

Bunu demen, hiç bir bilgin olmadığını, hissi olarak davrandığını gösterir zaten. Bilgin olsa Lokomotiv'e gitmeden gelecek derdin, doğru olan gibi.

Dostum sen bu foruma fazla girmiyorsun galiba. Ben Burağın sezon başında gelecegini dedim. Kimsenin düşünmedigin anda dedim. Neyse ya kimse açıklama gibi bir sorumlulugum yok. Bak keyfine

Efehan tamam yahu kasma biliyodum diyosun hissi birşey belli işte.Duyum filan kasmayalım lütfen.Antu dğeil burası herkes ortalama bir insanın zekasına sahip.Solbek duyumun tam fiyasko zaten güvenilir kişileirn hiçbiri bu mevkiye transferden bahsetmiyor,başkan dahil.

Tabi ya.

Artık "Burağı" yazmaya bir son versenizde " Burak'ı " şeklinde yazsanız güzel olabilir kanımca.

Beyler o foto yeni olabilir çünkü Selçuk o şort ve o tshirt ile katılmıştı kampa :)

Sevmiyorum Burak'ı. Şahsi fikrim. Umut yeter işte. Gidelim adam gibi bir forvet alalım. Herkesin içine sinsin. Burak ile CL? Çilek=Burak?

Komik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt