Burak Yılmaz Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz Resmen Galatasaray'da

[video=youtube;L-O2zljGK9Y]https://www.youtube.com/watch?v=L-O2zljGK9Y&feature=related[/video]

Geldi aslanım bee :)

Haluk Yurekli ‏@hyurekli

Burak yılmaz'ın sozlesme ımzalaması bıraz uzun surecek gıbı TS yonetımı sozlesmeyı hukukculara ınceletıyormus...

Yapılan bildirimde de net bir ifade yok ki arkadas. Bir de üzerine H.Yürekli'nin tweeti gelince transferin gerçekleştiğinden kesin emin olamıyorum.

afedersiniz de ts'nin sözleşmeyi inceletmesi şimdi mi aklına gelmiş iyi sallamış haluk yürekli hem incemeleri bişey ifade etmiyor bonservisi bizde şuan burağın sözleşmeyi de imzalar geceye doğru filan...

Arkadaşlar konu ile ilgisi yok ama ınternette google dahıl bır suru yer acılmıyor sızde de boyle bır problem varmı ?

Bizim keyfimize bir nebze olsun limon sıkmak için atmadık palavra bırakmadılar ama komik duruma düşmelerinden başka bir işe yaramıyor. Kaç zamandır ortada olan sözleşmenin neyini inceletecekler? Sanırsın bilimesl araştırma yaptırtıyorlar da sonuçlarını bekliyorlar..

hayatımda bukadar ezik bir adam görmedim. bu haluk yürekli fener yalakası biri. sallıyor dötünden gene bişeyler.

Yuh yahu adam şimdiye kadar bizi mutlu edecek birsürü haber yaptı ve paylaştı,hemde ilk haberler bunlar.Adam birtane olumsuz şey söyledi hemen küfürü yedi.Valla kusura bakma ama bende senin gibisini hiç görmedim.Bu adam Ntv deki doğru dürüst birkaç adamdan biridir.DEdikleride çoğunlukla doğrudur.

Ambrabat ile ilgili maaşından karşılayacak bonservisin bir kısmını deyince adamın dibi oluyor,sözleşme imzalanması biraz uzayacak deyince şerefsizin teki oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt