Burak Yılmaz Galatasaray'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz Resmen Galatasaray'da

Sanırım Sadri Şener'in: "5 MN €'yu getiren Burak'ı alır." sözü bile hukuksal açıdan bağlayıcı olabiliyor. Yazılı basın kaynak gösterilebiliyor.

Bilgisi olan var mı bu konuda?

onların inceletmesi bizi bağlamıyor tff de resmi prosedürün ardından burak imzalar

Sanırım Sadri Şener'in: "5 MN €'yu getiren Burak'ı alır." sözü bile hukuksal açıdan bağlayıcı olabiliyor. Yazılı basın kaynak gösterilebiliyor.

Bilgisi olan var mı bu konuda?

Ortada yazılı,noter onaylı bir sözleşme varken,sözün bağlayıcılığı arka sıralarda kalır.Bahsettiğinz şey icapcının icabıyla bağlı olduğu durumu ancak bu kolaylıkla reddedilebilecek ve çürütülebilecek bir durum.Gerçi sözleşmede varmış zaten 5 milyon maddesi gerisi önemsiz.

Biraz önce Sadri Şener'in konu ile ilgli bir açıklamasını gördüm televizyonda. Galatasaray ile dostluklarının bittiğini söylüyor. Bu cümle Türk futbolundaki kirliliğin ve gelişmemişliğin bir göstergesi olduğu gibi, koskoca takımların kurumsal ve profesyonel yönetim anlayışından da ne kadar uzak olduğunu gösteriyor. İşin kötüsü sporda şiddettin temelini oluşturuyor. Bu yorumun kimseye bir faydası yok önce bunu bilmeliler. Olası Trabzon-Galatasaray maçlarında çıkacak olayların da bir numaralı sorumlusu ise şimdiden Sadri Şener ve ekibidir.

Burak'ın sözleşmesine 5 Milyon Euro karşılığında gidebilir diyorsun. İster Galatasaray olsun, ister Milan isterse Çorumspor...5 milyonu veren Burak'ı alır. Bunu idrak edememenin anlamı nedir? Kimse kusura bakmasın ama bazen Allah'a isyan ediyorum. Sadri Şener de ben de aynı nefesi soluyoruz. Nasıl olur da bu kadar basit bir durumu anlamayan, kafası basmayan klüp başkanı oluyor da, belli bir makam yetki sahibi oluyor da biz olamıyoruz, harcanıyoruz... Sen büyüksün Allahım!!!

Burak, Melo, Amrabat'i da goreyim resmi sitede... Nasil rahatlayacagim! Zaten ondan sonra da transfer kapansin.

Webaslan.com:Burak Yılmaz'ın pazartesi günü Trabzonspor'la olan sözleşmesini feshetmesi bekleniyor.

Hadi hayırlısı...

Sözleşmesinde ki prosedür gereği para yatırıldıktan sonra sözleşmesinin feshi gerekli, pazar günü sanırım bu işlem yapılmıyor, dün de trabzon arza çıkartmaya çalışmış. Pazartesi yani yarın bu iş bitecek.

Hayırlı olsun camiamıza.

Burak Yılmaz, sözleşmesindeki "5M Euro'ya serbest kalır" maddesine dayanarak yarın Trabzonspor'la sözleşmesini tek taraflı feshedecek. (DHA)

biz bakalim nasil sözlesme yapacaz. fenere bjk'ya ve trabzona ömür 38 yasina kadar satilamaz sözlesmesi koyalim birde 30 Milyona serbest kalir maddesi koyalim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt