Burak Yılmaz Gol Kralı Olur mu? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Gol Kralı Olur mu?

Cevap: Burak Yılmaz Gol Kralı Olur mu?

Çok maç yapması lazım gol krallığı için.Ama bugün cluja yaptığı hat tricki bragayada yapar üst turdaki maçtada bi kaç gol atarsa o zaman olabilir niye olmasın ama ronaldo ve messi gibi rakipleri var önünde.

Burak Yılmaz'ın şu an için liderlik koltuğunda olduğunu biliyor musunuz? :trollface:

1-3 galip geldiğimiz Cluj maçından sonra açmıştım bu anketi. Yani çok da geç kalmadık :)

:) Anlıyorum demek istediğini ve kastını, olması gereken de senin dediğin gibi olmalı, Galatasaray'ın olduğu her yerde umut vardır anlayışı olan taraftardan da beklenen senin gibi düşünmektir.Fakat belirtmek istediğim anketin sonucunun pek samimi olmadığı idi, yani günün gereğine göre şekillenen bir anket olmuş olmasıydı eleştirim:b5:

Elbette kimseyi yargılayamam, beni yanlış anlamadığını ve demek istediğimi anladığını inanıyorum:yenieek:

"Burak Yılmaz bize gol atmak için her şeyi yapacaktır. Dikkat etmemiz gereken bir isim."

Schalke 04 Genel Direktörü Moritz Beckers-Schwarz

:trollface:

Üst Alt