Burak Yılmaz Gol Kralı Olur mu? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Gol Kralı Olur mu?

Cevap: Burak Yılmaz Gol Kralı Olur mu?

Sneijder'in gelmesiyle ben iyice inanmaya başladım. Arkasını çok iyi beslersek bi de forvette yalnız bırakırsak estirecek inşallah.

Umut bu takimda defans oyuncusu mu ? Takimda suanda en cok Gol atan futbolcumuz. Neyin derdi bu?

Millet konunun CL icin oldugunu anlamadan, ilk mesaji okumadim oy vermis. Burak'in gol krali olmasi icin bi yari final oynamamiz lazim.

yarı finale çıkarsak olabilir diyeceğim ama messi gerçeğini de göz ardı etmemek lazım diye düşünüyorum.

olmasi icin bu turda barcelona ve real madridin bocalayip turu gecmemesi lazim,yoksa ronaldo ve messi isi götürür..helede messi..milana karsi 2 macta EN AZ 2 gol atar diyorum..buragin schalkenin zaaflarini kullanip gol atmasi ve bizim en az bir tur daha yükselmemiz lazim gol kralligi icin

ama olacagini hic sanmiyorum.. lewandowski falan da yetisti

Başlığı baştan beri düzeltselerdi böyle herkes ikilimde kalmazdı. Bizim milletimiz başlığa göre cevap veya oy verir,içeriği okumaz. O yüzden buradaki anket kesinlikle beklenmesi düşünülen bir sonuç değildir.

bu hafta shalke'ye hattrick... deplasmanda 1 tane... sonraki turda 2 bir maçta 1 rövanşta... sonraki turlarda atmasa da olur... finalde de en kötü penaltılarda bir tane atacak... hmmmmmm... evet bence olabilir...:rolleyes:

Üst Alt