Burak Yılmaz ile Anlaştık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz ile Anlaştık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz ile Anlaştık

_____________Muslera____________

Ebua____Semih______Tom_____Balta

Amrabad___Selcuk___Melo____Assaidi

__________Burak___Umud__________

Ahahahah ulan ne güldüm ya habervaktim'in haberleri gibi olmuş. "ÜÇ ŞEHİD"

Burak iyi transfer ama gazete haberine gore konusmak istemiyorum. CL final flan yazanlara sozum kardesim şuursuz fener taraftarina benzemeyin!

5 milyon Euro'ya serbest kalacak adam için Culio+7 milyon Euro niye veriyoruz lan kafayı yiycem ha!!! :42:

Fener bu hamsilerin elinden şampiyonluklarını tescilli olarak çaldı, bir halt edemediler. Neden tırsıyoruz bunlarla olan ilişkilerimizin bozulmasından? Kendine hayrı yok bu hamsilerin bize ne hayırları dokunacak?

Burak gelirse yabanci forvet transferinden vazgecmish oluruz buyuk ihtimal....Necati,Burak,Umut,Elmander + Baros + Yabanci forvet bir takima fazla....Sercan falan da var.

Burak iyi transfer ama gazete haberine gore konusmak istemiyorum. CL final flan yazanlara sozum kardesim şuursuz fener taraftarina benzemeyin!

Yarı finali zorlardan anladığınız ne ? Gruptan çıkınca zaten son 16 benim görüşümde yazdığım kadro oluşturulursa bu takım gruptan çıkar KURA ŞANSINA görede yarı finali zorlar son sekize kalabilir Marsilya, Poırto, Benfica, Yunan takımı kura şansı ne demek ?

Burak gelirse yabanci forvet transferinden vazgecmish oluruz buyuk ihtimal....Necati,Burak,Umut,Elmander + Baros + Yabanci forvet bir takima fazla....Sercan falan da var.

Baros ve Sercan gider bence..

Forvet transfer zaten en son açıklanır o yüzden şimdiden Burak'ı beklememek lazım..

Mehmet Batdal, Baros ve Sercan gitsin ondan sonra açıklar bizimkiler forveti.

Yarı finali zorlardan anladığınız ne ? Gruptan çıkınca zaten son 16 benim görüşümde yazdığım kadro oluşturulursa bu takım gruptan çıkar KURA ŞANSINA görede yarı finali zorlar son sekize kalabilir Marsilya, Poırto, Benfica, Yunan takımı kura şansı ne demek ?

Hayır kalır kalmaz o başka bir konu benim karşı çıktığım olay şu ; Mehmet Topal gelir fenerli taraftar"Kesin CL şampiyonuyuz" der. Yani Burak gelse dengeleri bir anda bu kadar değiştirecek bir oyuncu mu? Şampiyonlar Ligini biliyoruz en sallama takımlar bile aslan oluyorlar orada son yarı final falan zor iş bunlar.

ya radyospor sallıyor yada biz bilmiyoruz kuruntu yapıyoruz burağı nasıl trabzon bırakmak istemez arkadaş adamı 5 m euro getiren almıyormu istiyorsak bassın parayı alsınlar sercanıda bedava versinler

7m€ + Culio çok fazla 10m€ yakın para oluyor Burak edeceği rakam max 5m€ zaten serbest kalma maddesi vardı yalan haber gibi.

Hayır kalır kalmaz o başka bir konu benim karşı çıktığım olay şu ; Mehmet Topal gelir fenerli taraftar"Kesin CL şampiyonuyuz" der. Yani Burak gelse dengeleri bir anda bu kadar değiştirecek bir oyuncu mu? Şampiyonlar Ligini biliyoruz en sallama takımlar bile aslan oluyorlar orada son yarı final falan zor iş bunlar.

Burak benim gözümde Hakan Şükür'den sonra ona yaklaşabilecek şuan tek yerli oyuncu(Onun kadar olucak demiyorum) ve en önemlisi yerli ve aç her dakka golü arayan saldıran asla pes etmeyen, benim gözümde Benzema gibi oyuncu buna karşı çıkabilirsiniz ama ben bunu sezon ortasından beri yazıyorum bugun transfer haberi çıktı diye yazmıyorum, CL'de başarı yerli oyuncularla gelir gerisi hikaye Selçuk, elimizdeki şuan en sağlam adam, onun yanına 2 tane daha lazım bu isimlerde benim gözümde biri Burak diğeride yeterli olurmu bilemem ama Hamit, böyle lider yerli oyuncular şart.

money.jpg

Sadri al şunu git

5 milyon euro peşin veren alıyormuş. niye futbolcu verecezki. fesih bedelinde bir dahaki satışta yüzde 25i trabzonun olacakmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt