Burak Yılmaz ile Anlaştık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz ile Anlaştık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz ile Anlaştık

7 milyon olayı yalandır,Sadri zaten 2 gün önce basın toplantısında sadece Lazio'dan teklif var diyerek yalanladı.

Çok önemli gelmesi, büyük iş başarmış olur yönetim. Yabancı forvete gerek yok Burak alınabilirse.

Ben Burak Yılmaz'ın Galatasaraya gelirse Selçuk İnan gibi ivme yakalacağını düşünüyorum

ortada fol yok yumurta yok, haber kaynağında "öğrenildi" diyor burdakiler birbirine girecek :D

_____________Muslera____________

Ebua____Semih______Tom_____Balta

Amrabad___Selcuk___Melo____Assaidi

__________Burak___Umud__________

33 gol atan adama kazma diyen futbol uzmanlarını görmek çok sevindirici burada.Görende bize falcao geleecek sanır.Burak tartışmasız en iyi türk forvettir aksini iddaa eden futbol konusmasın.Bizdede 20 gol üsttü atmassa selçuğunda katkısıyla bende bişey bilmiyorum.Kesinlikle alınması gereken biri Burak.

burak kendini dahada geliştirmeli. kafa topu yok arkası dönük oynayamıyor. aralara iyi kacıyor son vuruşlarıda baya gelişti. ama kendini biraz daha geliştirmeli. bizde trabzondaki gibi koşmamazlık yapamaz.

sercan+batdal+4 milyon verilsin bitsin diyeceğim ama vermez trabzon

_____________Muslera____________

Ebua____Semih______Tom_____Balta

Amrabad___Selcuk___Melo____Assaidi

__________Burak___Umud__________
Bu kadro saç baş yoldurur.Umutun yerine çok iyi bir yabancı santrafor,amrabat ın yerine hamit olursa işte o zaman süper olur.

Isterlerse 10 bile versinler, hic ölnemli degil.

Burak transferi bir "must" transferidir.

Burak yilmazi almazsak , selcuk semih ve hakan haric ilk 11 icin yerli topcumuz yok, buyuk sikintilar yasariz.

Burak yilmaz, alper ve hamit.

Bunlari almkatan baska caremiz yok.

Burak hakkinda soylediklerine katilirim. Alper olur olmaz pek umrumda degil dogusu ama Hamit ve Burak bence bize sart. Cok net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt