Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da İddiası


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
trtspor son dakika geçiyor şuan.Burak Yılmaz 5 milyon euro karşılığında Bilic'in takımı Lokomotif Moskova'ya transfer oldu!
 
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotif Moskova'da!Hayallerle yaşamayı bırakın.

Burak da gitti.Fenerbahçe milli takımı kursun biz yabancı sıkıntımız olmasına rağmen hala sıradan yabancılar peşinde koşalım.
 
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotif Moskova'da!Evet Burak da gidiyorsa eğer kim kaldı elimizden kaçıracağımız? Melo var değil mi? Fener Hamit'ten sonra Melo'yu da alsın. O zaman bizim yönetim şöyle derin bir oh çeker, kına yakarlar bir taraflarına.
 
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotif Moskova'da!Yazık oldu, hem Türk hem genc hem de iyi golcüydü. Selçuk İnan ve umut bulutla uyumunu saymıyorum. Ne yapıyor bu adamlar? Messiyi mi getirecekler??? Bu ne uğraş böyle???
 
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotif Moskova'da!eğer doğruysa bu sefer yönetimin beceriksizliğine kızarım. Sen kesin satılacak adamı veya takımını nasıl ikna edemezsin
 
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da!Onu alma bunu alma kimi alacaksin ey yonetim. Tuncay kapidan girsin kombine mi iade etmezsem serefsizim.Yabanci sayisi 5'e dusecek herhalde yoneticiler cikip kendileri oynayacak!
 
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da!Bravo hepsinin alınlarında öperim.20 taksit,çingene pazarlığı, değişmeyen sonlar.Yettiniz artık,alayınız aynısınız.
 
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotif Moskova'da!:eek: hey allahim, nasilsin serkan iyisindir insallah antuda havalar nasil?Hergün aynı muhabbet.

Ulan GS'lıyım ben ne işim olur burda.Hergün aynı lafı etmeyin.

Dün de oldu modlar uyardı.

Abartmayın.Ben GS'lıyım. Öyle rakibi küçümsemem abi.

Geçen yıl kadro olarak iyidik..

Ama bu sene bi gerçek ki FB iyi takım kuruyor ve biz geç kalıyoruz.Fenerin ölçüsü GS, GS'nin ölçüsü FB'dir.Her zaman ona göre kıyaslanır işler.

Biz niye isyan ediyoruz adamlar alıyor biz alamıyoruz.

Yoksa daha zaman var ..

Transfer illa yapılacak ama bırakın şu her cümlede Fener düşmanlığını kendi takımımızın gerçeklerini görün biraz.
 
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da!Hepsini geçtim gidecek başka takım bulamadı mı Burak?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt