Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da!

Bu kadar yüksek istatistikli oyuncunun adının böyle takımlarla geçmesi ve doğruysa L.Moskova'ya gitmesi üzücü.

parayi yatiran düdügü calar dedi adam, sadri sener, öylede oldu

burak kendisi büyük ihtimalle istememistir ama sonra kabul etmisse öyle yada öyle, onada yaziklar olsun

lazi, lokoyo falan gidecegine gel anasini satayim her sene sampiyonla rliginde oynar, her sene sampiyonluguna oyna, hayatinin parani kazan

Sanırım sırf yurt dışı olsun diye bir takıma gitti. Yoksa hedefleri yüksek olan ve 30 küsür gol atmış bir futbolcunun, tercihi Avrupa Kupa'larında olmayan bir takım oluyorsa..

Tabii yüksek maaşın buna etkisi de vardır..

Burak ın gelmemesine sevinenler bu ligde 6 yabancı ile oynandığını bilmıyolar heralde. Biz bu kontenjanın 3 ünü defans ve kalede kulanıyoruz. Hamit ile Burak transferide yattığına göre bunların kalitesinde alınabilecek başka Türk oyuncu varmı?

Cevap: Burak Yılmaz Lokomotif Moskova'da!

Hergün aynı muhabbet.

Ulan GS'lıyım ben ne işim olur burda.

Hergün aynı lafı etmeyin.

Dün de oldu modlar uyardı.

Abartmayın.

Ben GS'lıyım. Öyle rakibi küçümsemem abi.

Geçen yıl kadro olarak iyidik..

Ama bu sene bi gerçek ki FB iyi takım kuruyor ve biz geç kalıyoruz.

Fenerin ölçüsü GS, GS'nin ölçüsü FB'dir.

Her zaman ona göre kıyaslanır işler.

Biz niye isyan ediyoruz adamlar alıyor biz alamıyoruz.

Yoksa daha zaman var ..

Transfer illa yapılacak ama bırakın şu her cümlede Fener düşmanlığını kendi takımımızın gerçeklerini görün biraz.

bizim olcumuz felan degiller

sikeci klubu bizlemi olceceksin hadi ordan.

ayrica Fenerbahce koysunlar tamami.

Burak'ı istemeyenler sene boyunca ilk 11'de Emre'yi,Yiğit'i izleyecek haberleri yok.

5 Türk koymak gerekiyor takıma. Bunu idrak edemeyecek kadar.

Hergün aynı muhabbet.

Ulan GS'lıyım ben ne işim olur burda.

Hergün aynı lafı etmeyin.

Dün de oldu modlar uyardı.

Abartmayın.

Ben GS'lıyım. Öyle rakibi küçümsemem abi.

Geçen yıl kadro olarak iyidik..

Ama bu sene bi gerçek ki FB iyi takım kuruyor ve biz geç kalıyoruz.

Fenerin ölçüsü GS, GS'nin ölçüsü FB'dir.

Her zaman ona göre kıyaslanır işler.

Biz niye isyan ediyoruz adamlar alıyor biz alamıyoruz.

Yoksa daha zaman var ..

Transfer illa yapılacak ama bırakın şu her cümlede Fener düşmanlığını kendi takımımızın gerçeklerini görün biraz.

GS li olabilirsin fb li de olabilirsin burda sorun yok, fener milli takimi kuruyor demek antu dili demek..

Burak'ı istemeyenler sene boyunca ilk 11'de Emre'yi,Yiğit'i izleyecek haberleri yok.

5 Türk koymak gerekiyor takıma. Bunu idrak edemeyecek kadar.

Yiğit, Emre'yle Burak'ın mevkisinin ne alakası var? Burak Emre'nın yerinde sol kanatta, ya da sağ kanatta falan mı oynayacak zannediyorsun?

boşverin . hülle yapıcaz belki:D

hülle yapmasak bile seneye maximunn 3 milyona alırız.

düz mantik bu dedigin

seneye daha 1 sezon var, bizde selcuk, semih haric 11 icin yerli yok, hadi hakan da var diyleim, 3 var.

sampiyon olamazsak simdi ts ye 2 milyon fazla vermek yerine, seneye aliriz diyorsan, sampiyonluk kacarsa uararin degil 2 milyon, 12 milyon olur, en az.

böyle bakmak lazim olaya

bizim burak ve hamiti almaktan baska caremiz yoktu

yerli en azindan 2 adam lazimdi ilk 11'E

hamitin bir yere gittigi yok.almazlarsa zaten succlular. ama bana fenerin dandik topcularını övme. gökhan gönül ve volkan fark yaratan 2 li bunlar. gökhanda sakatlıgından dolayı tam verim veremiyor. digerleri orta derecede adam. bizim türkler onlardan daha fazla katkı verir. semih ve emrenin yaptıklarını gördük gecen sene. aydın bile işe yaradı. milli takımı kurmuşlar gibi komik cümle yok. benim icin önemli olan hamit.

Benim ağzımdan kaliteli kadro kurdular veya bu oyuncular çok iyi dedim mi ?

Hayır..

Olaya biraz objektif bakmayı beceremiyorsunuz.

Egemen, Bekir , Hasan, Gökhan, Volkan, Topal, Caner bu adamlar milli mi ? Milli.

Adamların eli yabancı oyuncuda neden rahat bu yüzden. Yerli oyuncu kalitesi süper ligin kalitesi üstünde.

Tamam bizde de kalite güzel ama sayı az.

Yakındığım bu.

Sen aksini diyorsan görüşün budur.

Bizde kale + defans 3 yabancı hakkı gidiyor.

Melo + Elmander + 1 hakkın kalıyor.

Biraz düzgün bakın şu işe..

Yiğit, Emre'yle Burak'ın mevkisinin ne alakası var? Burak Emre'nın yerinde sol kanatta, ya da sağ kanatta falan mı oynayacak zannediyorsun?

Söylediği şeyin mevkiyle alakası yok. 5 Türk her şekilde ilk 11 de olacak sen forvete Elmander + Yabancı Forvet koyarsan orta sahada da defansta da bir yanabancı eksiltmek zorunda kalırsın.

Burak ve Hamit'i kaptırdığımıza göre. Kaptırılacak tek Melo kaldı. Onu da kaptırmadan durmayın sakın! Yönetim bombasın resmen ne diyim ben size.

düz mantik bu dedigin

seneye daha 1 sezon var, bizde selcuk, semih haric 11 icin yerli yok, hadi hakan da var diyleim, 3 var.

sampiyon olamazsak simdi ts ye 2 milyon fazla vermek yerine, seneye aliriz diyorsan, sampiyonluk kacarsa uararin degil 2 milyon, 12 milyon olur, en az.

böyle bakmak lazim olaya

bizim burak ve hamiti almaktan baska caremiz yoktu

yerli en azindan 2 adam lazimdi ilk 11'E

şampiyonluk burak yüzünden kaçacaksa kapatıp gideli. hamit i aldığımızda sola yabancı koyarız. forvet umut- çilek ikilisinden oluşur. şl de elmander oynar rotasyona sokarız. çok abartıyorsunuz 90 larda üç yabancıyla neler yaptık .

şampiyonluk burak yüzünden kaçacaksa kapatıp gideli. hamit i aldığımızda sola yabancı koyarız. forvet umut- çilek ikilisinden oluşur. şl de elmander oynar rotasyona sokarız. çok abartıyorsunuz 90 larda üç yabancıyla neler yaptık .

Hala Hamit mi diyorsun? Benim hiç umudum yok artık o konuda da. Evet 90'larda 3 yabancıyla harikalar yarattık ama hatırlarsan o dönemde Milli takım = Galatasaray yerlileriydi. Şimdi kaç oyuncumuz girebilecek Milli takıma ki Milliler bu kadar kötü durumdayken bile...

Hamit'i alacağımızı kim söyledi ki? Çok büyük ihtimalle o transfer de yattı. Onun için Burak transferi çok önemliydi ama, gözümüzün önündeki adamı alıp getiremediler.

ne demek ne alakasi var?

hadi emre ve yigit örnegini begenmedin

onu gectim, bu örnegi begenmediysen, burakin yerine necati ve umtan birisi her mac direkt oynicak ilk 11 de

umut ve necati?

direkt ilk 11 her mac?

sonra sac doktora gidiyorsun, bir bakiyorsun orda oturanlarin yüzde 80 Gsli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt