Burak Yılmaz Rekoru Kırdı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Cevap: Burak Yılmaz Rekoru Derbide Kırdı

Burak geçen senede 13 14 gol atmıştı bu senede 32 tane salladı . 2 sezonda kupalar dahil 50 den fazla gol attı ...

Burak dünya çapında bir golcü değil , koşmuyor pres yapmıyor , ama onlarıda yapsa zaten bu yaşta trabzonda olmazdı . Türk statüsünde ki en iyi forvet , ve son 10 yıla baktığımızda kendini en iyi geliştiren adam da buraktır (en iyi demiyorum ) . Bunları göz ardı edip Buraka kazma demek biraz ağır gibi . Dünyanın neresinde olursa olsun 30 gol atan adam iyi adamdır , guiza bile bu sayede ispanya milli takımında oynadı .

estonya da bi golcu bu sene 46 gol mu ne atmis, yalan degil, o zaman o da cok iyi bir santrafor ( o kadar iyiki avrupa da hic kimse tanimiyor ama)

Hastayım böyle fotoğraflara. :) Aynısını zamanında Ayhan için de yapmıştınız.(Mertan'a pas vermedi, kellesini uçuralım.) Her neyse, Burak orada çalıma girmedi güzel kardeşim. Topu çok iyi kontrol edip, Yobo'yu ekarte etti. Ekarte ettikten sonra pas verebilirdi ama vurmayı tercih etti.

Sitenin misyonunu öğren önce güzel kardeşim ve daha sonra millete burada ahkam kes.

no comment :coffee:

evet calim daha gerekliymis smk :005:

40pun.jpg

çöp adam bunu biz de gördük. adamın arkası dönükken halil'i nasıl görsün? olm ruh hastası mısınız? fotoğrafa iyi bak lan, adam arkasını dönmek için zaten yobo'yu geçmek zorunda, geçtikten sonra da şut atar tabii, niye pas atsın?

burak seneye de atsin 35 gol o zaman goruselim

mantık hatası varlıksın yeminle. iki yıl üst üste 30 gol atan messi ve ronaldo dışında kaç futbolcu tanıyorsun? bana bir tane daha örnek göstermezsen senden bilgisiz kör cahil bir adam da yok. valla delirtiyorsun beni, futbol sana fazla bir spor, aşıyor seni futbol.

çöp adam bunu biz de gördük. adamın arkası dönükken halil'i nasıl görsün? olm ruh hastası mısınız? fotoğrafa iyi bak lan, adam arkasını dönmek için zaten yobo'yu geçmek zorunda, geçtikten sonra da şut atar tabii, niye pas atsın?

offf. dk 29a gel o zmn ayni pozisyon gene pas vermedi veya topu birakmadi. ligtv.com.tr hakan sukuru dinle benden daha iyi aciklamis.

offf. dk 29a gel o zmn ayni pozisyon gene pas vermedi veya topu birakmadi. ligtv.com.tr hakan sukuru dinle benden daha iyi aciklamis.

yalnız senle anlaşamadığımız nokta şu. ben burak "bencil değil" diye bir savunma yapmıyorum. adamı eleştirmek için yanlış argümanlar buluyorsunuz, sıkıntım burada. gol atmasından rahatsızmışsınız gibi attığı her golde "bencildi yeaeaea" lafları sinir bozucu. atamadığı her pozisyon için bencil diyebilirsiniz anlarım ama bugün attığı golde yapabileceği tek şeyi yaptı ve iyi vurdu, bu kadar basit.

yalnız senle anlaşamadığımız nokta şu. ben burak "bencil değil" diye bir savunma yapmıyorum. adamı eleştirmek için yanlış argümanlar buluyorsunuz, sıkıntım burada. gol atmasından rahatsızmışsınız gibi attığı her golde "bencildi yeaeaea" lafları sinir bozucu. atamadığı her pozisyon için bencil diyebilirsiniz anlarım ama bugün attığı golde yapabileceği tek şeyi yaptı ve iyi vurdu, bu kadar basit.

bende burak kotu futbolcu demiyorum. maho gibi kale onunde topu alirsa buraktaki mantik su " ee top bende, ulan vuruyum o zmn" gibi. gene siniri bozuyum o zmn, o pozisyonda gol vurusu sansa oldugunu dusunyrm sadece o pozisyon burak o koseyi gorupte vurmadi benje ahuhueuh :asd:

olabilir, ben de pek bilinçli vurduğunu düşünmüyorum. ama iyi yere gitti işte, iyi vurdu, öyle ya da böyle.

Üst Alt