Burak Yılmaz: "Yabancı kuralı yüzünden 31 yaşında arkadaşlarım futbolu bırakıyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Yabancı kuralı yüzünden 31 yaşında arkadaşlarım futbolu bırakıyor"

Lucescu UEFA kupasını aldıgında kadrosunda 3 ukraynalı vardı gelmiş burda yabancı kuralı falan filan diyor. Her gelen farklı bir şey diyor ortada federasyon denen bir şey yok, bir irade yok ki ben çıkardım bu kuralı boşuna çıkarmadım diye.

Babamı yabancı sınırı öldürdü... Çok yakında
20293e0e35641cc483f126825541530f.jpg

PTT 1.lig var, ne yani Avrupa'nın ufak tefek ülklerinin liglerine gidemeyecek kadar mı kötüler? Anlatmaya çalıştığın bu herhalde

[FONT=&quot]Tolga Ciğerci herkese örnek olmalıdır! Taraftarın gözünden düşmüşken; çalıştı, formayı kaptı! Çalışan kazanır![/FONT]

Bunlar kendilerini ne sanıyorlar ya, insanlar asgari ücretlerle iş bulamayıp psikolojik ve maddi sıkıntılar içinde yaşarken futbol endüstrisi iki pas yapamayan kabiliyetsiz yerli futbolcuları milyon € ile besleyecek öyle mi. Bu ülkede herkes dişiyle tırnağıyla kazıya kazıya kazanıyor. Sizde çalışıp formayı alacaksınız. Yok öyle yağma.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

valla emre belezoğlu 37 yasında hala oynuyor.arkadasına söyle calışsın. para için çine transfer ol sen sonra futboldan bahset.siz Türk futbolu için değil cebinizi doldurmak için konuşuyorsunuz.

Irkçılık yapıyolar açık açık.
Ülkede ki yabancı topcuların moralini bozmaya çalışıyolar.

Ulan emek hırsızları
Ulan paralı köpekler
Millet sizin için beinsport izlemiyo
Sizin için o stadlara gitmiyo
Sizin için kombine almıyo
Sizin için alışveriş yapmıyo.

Çok yerli izlemek istiyosam giderim halı sahaya maçımı izlerim zaten orda ki insanlardan bi farkınız yok eurolar dısında.

TapaTalK

Soruyu soran spiker senin Türk futbolunda ki bu sisteme yorumun çok önemli tarzı birşeyler söylemiş. Kaldırın bunların bi tarafını kaldırın. 2 gün sonra hırvatlar indirir zaten.

Yabancı kuralı yüzünden değil, tembel oldukları için bırakıyorlar futbolu. Biz bunlara tepki göstermedikçe bizi aptal yerine koymaya çalışıyorlar. Bu kadar aptallık sağlığa zararlıdır.

Üst Alt