Burak Yılmaz: "Yabancı kuralı yüzünden 31 yaşında arkadaşlarım futbolu bırakıyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Yabancı kuralı yüzünden 31 yaşında arkadaşlarım futbolu bırakıyor"

bitti o devirler kıçını sınıra daya haketmediğin milyonlar götür yok öyle bir dünya eğer o devir geçmediyse o saçmalık geri gelirse Türk futbolundan elimi gözümü çekerim 1 tl destek olmam 1 dk izlemem

İşkilli büzük dingilder!!!

Tamam o zaman yıllık aldığınız tavan ücreti en fazla 500bin lira olsun... Hanginiz kabul eder?

Bu adam bizdeyken ... diyince kızıyodunuz.
Kusura bakmayın adminler cezama razıyım değmez buna ama

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu adam bizdeyken ... diyince kızıyodunuz.
Kusura bakmayın adminler cezama razıyım değmez buna ama

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben küfür edecektim ceza almaya değmez diyerek vazgeçtim ne dedin bilmiyorum editlenmiş ama inşallah ceza almazsın . bu kurbağayı dondurma gibi yalayan tayfadan bazılarının şimdi saksıları dank etti.
karakter yoksunu şu herifi kral kral diye yalamaktan dilleri pütürlenmişti.

Bunlar tam bir mal ya kardeşim 14 yabancı sınırı diye bir kural bu sınırsız falan mı zannediyorlar.
Olcan nasıl Akhisar gidip 300 bin euroya oynuyorsa arkadaşın da gidecek kabul edecek.
Bu nedir kardeşim hayır inci mi siciyorsunuzda bu kadar götünüz kalkık. Yabancı sınırı denilen mal oluşum sayesinde aldığınız şişirilmiş paralar yok artık olmayacak ne zaman gerçek değerlerinize göre imza atarsınız o zaman yabancı siniri gelsin derim.
Bu kafayı yaşayan tembel herifleri hiç bir şekilde kulübe almayacaksın alam haindir.
Galatasaray olarak ülke içinden yerli futbolcu almayacağını bildireceksin bunun yerine altyapıdan çıkaracağım oyuncular ile yola devam edeceğiz kararını alacaksın bunu yapan başkan gözümde en değerli başkan olur, dursun yapsın büyük başkan demeyen namerttir

ona kimse o parayı versen, sınır yüzünden diye milleti kandırmasınlar. Aldıkları paralardan feragat etmiyorlar.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Alismislar cunku bolluga.

Soruyu soran spiker senin Türk futbolunda ki bu sisteme yorumun çok önemli tarzı birşeyler söylemiş. Kaldırın bunların bi tarafını kaldırın. 2 gün sonra hırvatlar indirir zaten.

Cok mu onemliymis? :D

Bunlara kaldiysa Turk futbolu bitmistir. Bu gazeteciler de mal.

Bu herifin ve bizdeki sevgilisinin böyle olduğu, son derece sinsi ve içten pazarlıklı herifler olduklarını defalarca söyledik. İkisi de ilk geldikleri sene ciddi katkı verdiler ondan sonrası tırt. Şu an kopan kıyametin meali belli; Yatarak milyon avroları cukkalayamıyoruz çok sıkıştık bize yardım edin.

Hrall hrall diye yalayanlar vardı bir de bunu :red:

Bunlar yakında video da çekerler Rıdvan ile başlayıp arda ile biten. Arda gardeşim evet diyorum sende yabancı sınırına "evet" diyor musun

Birde cine neden gitmis burak efendi oynadi takimda kac tane türk futbolcu vardi acaba? isinize nasil geliyorsa konusuyorsunuz

DI5rPciXUAIUyej.jpg

Üst Alt