Burak Yılmaz: "Yabancı kuralı yüzünden 31 yaşında arkadaşlarım futbolu bırakıyor" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Yabancı kuralı yüzünden 31 yaşında arkadaşlarım futbolu bırakıyor"

Bıktık be senelerce sabriye milyonlarca€ para verdik yetmedi baki mercimek gibi selcuk şahin gibi günümüzde ozan selcuk alper yasin öztekin hakan balta serdar aziz say say bitmiyor vallahi yazmaktan yoruluyor insan böyle leş 1 milyon etmeyecek oyunculara milyonlarca lira para gömdük sonra klüplerin borcu var...Bakın yabancı sınırı gelsin 10 tane riva sat yine batarsın nedeni belli

Ahmet X takımda oynuyor...1 sezon iyi oynadı gelecek yıl 3 büyüklere +5 milyondan sat böyle işe yaramaz oyunculara yıllarca para gömmekten battı klüpler yoksa al hagi alex talisca fernando melo pierre van hoojdonk anelka appiah popescu taffarel jardel niye batasın...

Ama yerli oyuncu yüzünden 10 milyonlarca€ paralar verildi yerli sınırı olsa afedersiniz cenk gönen ...giderdi yada cengiz ünder iyi oynayan yerliler avrupaya gidebiliyorlar bizim oyuncularımızda o kadar yüzsüzlerki 31 yaşında arkadaşım futbolu bıraktı diyor insan çalışır mücadele eder oynamak ister..Bakın gomis 32 yaşında adam her gün antrenman yapıyor extradan o adam bu kadar kasarken çalışırken yasin beyzademiz çeşmede şurada burada...

Bıktım artık yıllar sonra Türk Futbolunu ileriye götürecek bir kural lucescu denen işe yaramaz belkide 4 maç sonra gidecek bir hoca yüzünden değişecek federasyon bir dahaki seçimlere kadar değiştiremez kuralı zaten bu tüpçüde daha federasyon başkanı filan olmaz.
İşallah hem başkanlık hemde federasyon seçimlerinde bu insanlardan kurtuluruz yoksa ülke olarak durum hiç iyi gözükmüyor hiç bir alanda..

Senin 31 yaşındaki arkadaşlarına sokayım... Zannedersin yabancılar zevki sefa yaparken bunlar kömür madeninde çalıştılar. Neyin mağduriyeti bu?

Sadece Selçuk için bunları söylemiyorsa bende bişey bilmiyorum. Herif oynamadığı zamanda bile Galatasaray a zarar veriyor dolaylı yoldan.
Hala bizimkiler kaptan yha havasında.

GSCimbom Mobile App

Futbol oynayabilmek için Burak'la arkadaş olmak gerekiyor yani.

Bu zihniyet cidden kontrolden çıktı.

"Meşazını aldım Burag gardeşim, Türk futbolunun anasını ağlatmak için ben de yavşAklığa evet diyorum."

Çok istiyorsanız halısahalar müsait. 30 - 31 yaşındaki arkadaşlarınla oynayabilirsin. O arkadaşların kondisyonu anca oraya yeter.

Şerefsizlere biz 3 verirken Avrupa'dan 5'lik teklif gelse sanki biz milliyetçiyiz, gitmeyeceğiz diyeceklerdi. Tersinden bakınca ağlıyorlar ama.
Bunun ağlamasının nedeni de şu: Sınır olsa Çin'den dönerken Trabzon'dan çok daha fazla para koparacaktı.

Arda mesela neden gittin o zaman Atletico'ya? Madem bu kadar milliyetçisin ve kulübünü seviyorsun yabancı sınırı olduğu bir dönemde neden takımını en önemli Türk oyuncusundan yoksun bıraktın?

Yaş 30'a gelip geri dönmek için yol yapmaya başlayınca Arda da ağlıyor neden sınır yok diye? Çünkü şu anda istemiyoruz, sınır olursa mecbur kalırız ona. Biliyor bunu. Şu anda gelse 1 kazanacakken sınır olursa 5'e imza atacak çakal.

Tek dertleri para; bayrak, ülke sevgisi falan değil.

Alayının da yazları Avrupa şampiyonası, Dünya kupası yerine Çeşme'ye tatile gitmek istediklerine adım gibi eminim. Vizyonsuz herifler tatil için bile Çeşme'den, Bodrum'dan başka yer bilmiyorlar.

Son düzenleme:
Fatih Terim gittiginden beri, Futbolcular - Terim arasindaki sürtüsmenin temelinde, bu yabanci siniri meselesinin yattigi gittikce güclenmeye basliyor. Direk olarak degil, ancak icten ice tutumlarinin degistigini düsünüyorum, Terim´de üstüne gittiginde, aradaki baglar kopma noktasina gelmis, sonra da kopmustur.

Terim gittiginden beri, futbolcular keskin diller ile bu husu dillendirmeye basladilar, yükselen seslerle.

Bak sağdaki 33 yaşında hala oynuyor, soldaki de 22 yaşında, mümkünse bırakmak için 31'i beklemesin.

DI50HgHW0AABVOJ.jpg

En iyi örnek Tolga Çiğerci adam formsuzdu baktı ilk 11'e giremeyecek adam çalıştı şimdi ilk 11 de oynuyor.Bknz.Emre B. adam kaç yaşında hepinizi cebinden çıkarır.

Daha düne kadar Fatih Terim'in prensi olan Burak bey, alttan alttan "Fatih Terim'in getirdiği kuralı beğenmiyorum" diyor.
Hür iradesidir olabilir. Olmayacak şey ise; iki yüzlü gibi fırsat kollaması. Adamına göre muamele yapmasıdır.
Selçuk, Arda, Burak, Caner vb. Bunlardan herşey beklenir.

Burak Yılmaz:
"Yabancı kuralı yüzünden 31 yaşında arkadaşlarım futbolu bırakıyor"

Altın gibi bir söz.. Tarihteki yerini alması lazım.. Nasılda parlıyor namussuz ışıl ışıll
:hat:

Arda selçuk kaptana arka çıkar, Burak ardaya çıkıyor sonra selçuk burağa zor işler bu arka çıkmalar falan

Üst Alt