# Burak Yılmaz - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Burak Yılmaz

Cevap: # Burak Yılmaz

lan tamam adam üst düzey golcü degilde şu türkiye liginde işe yarardı. yabancı sınırlaması yüzünden.

Arif de her macta kendini yere atiyordu bence bu kisilik sorunu oldugunu gostermez.

Neden oyle dusundugumu sanada izah etmeyecegim. Usenmede iki mesaj uste git ne yazdıgımı oku,hemen asıp kesmeyin be ayıptır.Düşünceye saygınız olsun.

ankaradaki Gencler macında Top toplayıcı cocuk topu gec attı diye mactan sonra kendisinden 10 yas kucuk cocugu dövmeye kalkıştı.

Boşverin karakterini,kişiliğini arkadaşlar performansı önemli.Bu kadar duygusal olmaya gerek yok Endüstriyel futbolda artık.

Tamam demiyorum bişey,tartışma olmasın,herkesin fikri kendine. 100 satır yazsam birinde kusur bulup gerisini defedip yorumlar yapılacak. Play offlarda bize karşı ters bişey yaparsa ve burada onu eleştiren olursa o zaman konuşuruz.

Bizde sezonda 30 gol atan bir futbolcu olsa , rooney ile kıyaslanır , arda iki maç oynadı messi ile kıyaslandı ... Adam iki sezonda 50 gol attı hala kötü , anlamak güç ...

Burak kötü falan değil Avrupa'daki ortalama forvetler kadar iyi, ama daha iyi değil Türkiye'de abartılıyor sadece iyiliği de kötülüğü de

Bizzat kendim şahit oldum. Daha öncede top toplayıcı cocuga tokat atmıstı beşiktaşta oynarken. Gencler macında penaltı kacırdı. Son dakika sahada top var zaten . Kaleci topu eliyle siliyor zaman gecirmek icin,topu istedi,cocukta vermedi haliyle.Mac bitti cocugu dovecekti,gel buraya sen diye bagırdı Senol hoca uyarmasa dovecekti cocugu. Ayıptır. Katılıyorum Herkesin fikri kendine.

aga siz napiyosunuz? bos zamaninizda Besiktasin, Trabzonun maclarinami gidiyorsunuz? iyimisiniz vallaha.. isiniz gucunuz yokmu..?

Üst Alt