Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu | 43.361 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu | 43.361

Cevap: Bursa - Timsah Arena Projesi (45,000)

Şampiyon Bursaspor'a yakışan bir stadyum. Emeği geçenlere ne kadar teşekür etsek az. Bu stadyum Bursaspor'a ve Bursa'ya müthiş hava katacak.

Guven_Hoca_timsaharenastadyumu.jpg

codename9_timsaharenaa.jpg

Batur_video5.jpg

ilke_cevik_tot1.jpg

Kültürpark da Mihraplı'nın oraya taşınıyor. Şimdikinden daha büyük olacak. Dediğin gibi şehir oraya taşınıyor artık, insanlar önce yeni yapılacak parkta takılır, sonra yürüyerek stada geçer yine.

Stadın yeri çok iyi aslında. Dikkaldırım, Hürriyet ve nilüferi de stada çeker. 35 bin ortalamayla oynarlar negrolar.

Tabi belki fazla suan, ama nezaman yine okadar para verilebilcek ilerde stad yapmak icin ?

Stad güzel olursa, Bursa Futbol oynarsa, stadlar da dollar, tabi sansiz lar suan, genelde herkes eh peh türk futbolundan sogmus, gecen sene tam bir fiyaskoydu, biz kötü oynadik digerleri sike yapti...

bence iyi, bursanın büyük takım olma potansiyeli var. o yoluda çok iyi katediyolar şuanda. 25 sene sonra 5 sampiyonluğa falan ulasırlarsa o zaman da 25-30 bin az olurdu. bes belli ilerisi düşünülmüş. Daha bu takım avrupaya da gidecek. bence Türkiyenin Tottenham'ı ya da Valencia'sı olacak bursa. hakediyolar

Parayı getiren stadın ismini koyar diyen bi yöneticisi varsa o klüp başarılı olamaz. İnsan hayvan gibi dermi öyle hiç, sponsorluk anlaşmaları yapacaz falan der :asd: Açgözlü ayı :coffee:

ben arenanın ilk kazı çalışmaları gününü bile hatırlıyorum. öyle çok bekledim ki stadı vallahi aslantepe.biz den razı olsun Allah her gün resimlere bakmak için heyecanla giriyordum. dünden bugüne iki tane fazla çivi gördüğümde resimde seviniyordum.

ne biçim duygu lan bu şimdi Bursalıları çok iyi anlayabiliyorum aynı şeyleri onlarda yaşıyorlardır. İnşallah iyi bir şekilde herşey sonuçlanır.

Üst Alt