Bursaspor: "Süper Lig’de takım sayısı 22 değil, 24 olsun" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor: "Süper Lig’de takım sayısı 22 değil, 24 olsun"

Bence ligin en çok şampiyon 3 takımı hariç iki lig birleştirilsin yeni lig oluşturulsun. Yeni lig takımları kendi arasında maç yapsın tüm sezon sonra yeni ligin ilk 5-6 takımı diğer 3 takımla birlikte playoff sistemi şeklinde maçlara çıksın şampiyonu öyle belirleyelim. Sıçtık madem tam sıvayalım.

Bence hazır yapılmışı uygulayalım. Süper lig ve 1. Lig birleşsin. Beyaz grup kırmızı grup olsun iki grubun ilk ikisi yarı final final şeklinde play-off yapsın şampiyon belirlensin.

Haftaya tekrar yeni bir karar alınabilir diyorlar. Artık çocuk oyuncağına döndü bu iş, her hafta yeni karar kimse yarın nolacağını bilmiyor

20 takımlı 1 lig olmasını isterdim ben eskiden. ama böyle oldu bittiye getirerek, ani bir kararla 22 takıma çıkarılması bu tür istekleri de beraberinde getiriyor doğal olarak.

iş bilmez insanlarla bu kdr oluyor işte. ülkenin her alanında her kurumunda bu kötü yönetim mevcut maalesef.

Böyle bir iş bilmezliğe rağmen sponsor bulunup ligi 1 şekilde pazarlamış olmakta mucize

ne pazarlaması rengim

katarla siyasi işler işte ben sana ablukada yardım ettim sen de bana para ver

Tüm takımlar yılda en az bir kere müthiş süper ligde oynamalı. Slogan da "Herkes için Süperlig" gibi bir şey olabilir.

Hiç gurur yok bunlarda. Hadi bir salaklık yapıp küme düşmeyi kaldırdılar, bu playoff finaline bile çıkamamış bursa'yı da süper lige çıkarırlarsa, beinsport ihaleden çekilir artık. Nijerya premier ligden bile amatör bir lige dönüşür Tsl. Bana kalırsa Almanya'daki gibi playout sistemi getirilmesi lazım. Bu sene değil ama sonraki senelerde sondan 3.ile play-off şampiyonu playout oynamalı.

Bizim ülkede planlama yok. Kararın üstüne düşünme yok. Getirisi götürüsü düşünülmeden bir karar alınır ve açıklanır.

Sonrasında gündem o konu olur. Milyonlarca fikir ortaya çıkar. Herkes görüşlerini sununca doğru bir karar olmadığına karar verilir ve karardan dönülür. Yazık günlük anlık kararlarla ülkeyi kurumları yönetiyoruz. Daha önceden de söylemiştim. Böyle önemli kararlar en az 3-4 sene öncesinden alınır ve tarih belirlenir. Hazırlıklar öyle yapılır. Biz resmen bir ay kala çok ama çok önemli karar alıyoruz.

20 takımlı 1 lig olmasını isterdim ben eskiden. ama böyle oldu bittiye getirerek, ani bir kararla 22 takıma çıkarılması bu tür istekleri de beraberinde getiriyor doğal olarak.

iş bilmez insanlarla bu kdr oluyor işte. ülkenin her alanında her kurumunda bu kötü yönetim mevcut maalesef.

Böyle bir iş bilmezliğe rağmen sponsor bulunup ligi 1 şekilde pazarlamış olmakta mucize
Geçen yıldan beri sponsor da yok ki. Sadece Süper Lig olarak geçiyor. Sadece Türkiye Kupası'nın sponsoru var. Ziraat Bankası.

Üst Alt