Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Büyük Galatasaray Yürüyüşü

bilsem biber gazı riski yok çoluğu çocuğu toplar giderim duruma göre ya tek gidicem ya ailemle eğer forum organize olur gscimbom olarak katılırsak çok güzel olucak

rasim ozan kütahyalı,td karlıbel,mehmet baransu gelip konuşma yapsa iyi olur haa :)

Korku başladı.

52svj.jpg

Gelemezler yahu hep kuru kuru laflar. Kim gelecek ince fizikli Kadıköy oğlanları mı? Onların gücü sadece Bağdat Caddesi'nde maç izleyen ailelere yeter. İnşallah gelirler.

şeytan diyor at 2-3 tane sağlam üçgen öyle git hepsinin gelmişini geçmişini ne varsa artık ağzımızı bozmaya gerek yok şimdi.

fener 2 bin ksis katilmisti ts 5 bin simdi farkimizi gosterme zamani hadi 100 bin beklyiorum en az

Büyük galatasaray yürüşü derken istanbul'dan mı ibaret yoksa diğer büyük şehirlerde de olacak mı? Gerçi olacağını sanmıyorum ama yinede sormak istedim. Aslında izmir, ankara, antalya vs. Bir çok şehirde organize edilse daha büyük ses getirir.

Gelemezler yahu hep kuru kuru laflar. Kim gelecek ince fizikli Kadıköy oğlanları mı? Onların gücü sadece Bağdat Caddesi'nde maç izleyen ailelere yeter. İnşallah gelirler.

Geleceklerinden degil, kavga cikacak diye bizim yuruyusu engelletmeye calisiyorlar.

Edit: Bir sure sonra insan neyin yanlis anlasilacagini sezebiliyor bu forumda. Aciklama lazim bu yazdigima da.

GS taraftari kavga cikar vs. deyip gitmeyeceginden degil, emniyet muduru ya da kim karar veriyorsa bu yuruyuse izin vermesin diye bir ugras icindeler.

Daha önce olmalıydı Küme düşme kaldırıldı iddiaları gündeme gelir gelmez benim söylediğim buydu... Şimdide diyorum sadece istanbulda değil Ankara, İzmir vs organizasyon yapılabilecek bütün şehirlerde yapılmalı, Ankaragücü taraftarı, Bursa Taraftarı, Trabzon taraftarı vs. katılmalı Ne kadar şikeye karşı insana varsa ayaklanmalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt