Büyük Gün 29 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Gün 29 Mayıs

Cevap: Büyük Gün Bugün

biz ülke olarak ceza almaya göze aldık o yuzden maalesef pazarlıklar yapıldı basbakanından tff baskanına kadar gitmesek ne olur dersek biz cezayı aldık demektir hep beraber gidemıyecegiz bu şikeciler yuzunden

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL

13.30 da size bana gelen bilgileri yayınlıyorum.

Bakalım neler yumurtlıycak yine.

bu gelen haberlerden sonra TFF nin sırf Allah bir lafına inanırım.

Ya medyada bi ara baransu denen bir adam çıktı o kadar çok şey salladı ki arasında 1-2 konunun tutması çok normaldi.

bir diğer adam da bu işte. bu zamana kadar televizyonlarda çok izledim ama elle tutulur hiçbir bilgi vermiyor. ya da bana denk gelmedi

Ya medyada bi ara baransu denen bir adam çıktı o kadar çok şey salladı ki arasında 1-2 konunun tutması çok normaldi.

bir diğer adam da bu işte. bu zamana kadar televizyonlarda çok izledim ama elle tutulur hiçbir bilgi vermiyor. ya da bana denk gelmedi

Umarım kolpacıdır çünkü tüm takımlara geecek herhalde cezalar ilk izlenim öyle.

Umarım kolpacıdır çünkü tüm takımlara geecek herhalde cezalar ilk izlenim öyle.

bunu söyleyen kaç gazeteci yada medya organı var ?

ben söyliyeyim %85 oranında. geri kalan %15 de zaten fb li dilleri varmıyor söylemeye.

hatta bende duyum aldım derim yazarım twitter'dan. benim beklentilerimde şunlar ;

fb avrupan 3 yıl men

ts avrupan 1 yıl men (ertelenir)

bjk avrupadan 1 yıl men (mali konulardan)

bunu söyleyen kaç gazeteci yada medya organı var ?

ben söyliyeyim %85 oranında. geri kalan %15 de zaten fb li dilleri varmıyor söylemeye.

hatta bende duyum aldım derim yazarım twitter'dan. benim beklentilerimde şunlar ;

fb avrupan 3 yıl men

ts avrupan 1 yıl men (ertelenir)

bjk avrupadan 1 yıl men (mali konulardan)

Basının zaten gündeminde olan bir konu değil şike olayı da.

Şu var Uefa 58.maddenin bir gece de kurul onayı olmadan değiştirilmesine takar ise alacakları her karar normaldir benim açımdan.

Çünkü adamlar ne dediysek tam tersini yaptık şu ana kadar.

UEFA TFF nin kararını çok hafif bulmuş ve maksimum ceza uygulamasına gidilmesini isteyecekmiş.

Fenerbahçe Şampiyonlar ligine katılmıyor.

Tahmin ettiğimiz şeyleri söylüyor Talip Bey çok ta inandırıcı değil.Miş-muş muhabbeti yapıyor.

başladı. :)

UEFA TFF nin kararını çok hafif bulmuş ve maksimum ceza uygulamasına gidilmesini isteyecekmiş.

TFF kaleslik ve vatan hainliği yapmaz ise Galatasaray Trabzon ve Beşiktaş Avrupaya katılıyor. (kıvırma payı)

UEFA nın uygula dediği uygulamaları TFF yerine getirmediği an milli takım 3 sene boykot alacak.

UEFA feneri düşürme yetkisi yok ama TFF düşür diyecek. Işte bi noktada Demirören ya ıstifa edecek yada hayatının hatasını yapacak.

:eek:

eğer Galatasaray herhangi bir ceza alırsa yönetim hakkında ağır şeyler söyleyeceğim. adamlar bizi göz göre göre pfdk ya sevk etti resmen fener için yaptılar bu hamleyi biz ses bile çıkarmadık. yeter artık masaya yumruğunu vuracak bir başkan gelsin.

UEFA el atarsa Türk futbolu biter.

Türk futbolu zaten bitmiş ölmüşde pamuğu kim tıkayacak o belli değil. Benim üzüldüğüm avrupada ve dünyada hiçbir saygınlığımız kalmadı artık. hazırlık maçıda olsa milli takımın avusturyada maçı var ve izleyen 1500 kişi.çok yazık. o stadda yunanistanın bile hazırlık maçı olsaydı dolardı. artık milli takımda insanlara çekici gelmiyor. izlenmiyor.yani Türk futbolu çoktan bitmiş.

başladı. :)

TFF kaleslik ve vatan hainliği yapmaz ise Galatasaray Trabzon ve Beşiktaş Avrupaya katılıyor. (kıvırma payı)

UEFA nın uygula dediği uygulamaları TFF yerine getirmediği an milli takım 3 sene boykot alacak.

Ne diyosun? :asd:

Üst Alt