Büyük Gün 29 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Gün 29 Mayıs

Cevap: Büyük Gün Bugün

Talip Doğan Karlıbel bu adam peki nerden aliyor haberleri? isvicrede mi suan nerden takip ediyorda durmadan haber veriyor?

cok yaziyor, yakinda haftalardan beri salliyormuydu gerceklermi anlatiyordu belli olur.

Türk futbolu zaten bitmiş ölmüşde pamuğu kim tıkayacak o belli değil. Benim üzüldüğüm avrupada ve dünyada hiçbir saygınlığımız kalmadı artık. hazırlık maçıda olsa milli takımın avusturyada maçı var ve izleyen 1500 kişi.çok yazık. o stadda yunanistanın bile hazırlık maçı olsaydı dolardı. artık milli takımda insanlara çekici gelmiyor. izlenmiyor.yani Türk futbolu çoktan bitmiş.

Ölmüşte ağlayın yok. Şuanda fiilen bitik birde ceza aldımı hukuken biter Türk futbolu.

TDK Almanyada yaşayan, eski bir casus bildiğim kadarıyla :D. hortumu uzundur, doğru olabilir dedikleri. ama fenere 3 sene çok az bence.

Tahkim 'in bu toplantıdan önce karar açıklamaması ve süreci geciktirmesi başlı başına skandal ve oyunun habercisidir.

UEFA 'nın bugün FB ye vuracağı tokattan sonra şunu yapacağım.

:sgr:

Galatasarayimiza Allahin izni ile hic birseycik yapamazlar. Ceza cekmesi gerekenler ceksin yeter. Basindan beri bu olaylara karsi oldugumuzu Uefa ve Fifa da biliyor. Sucsuzlugumuzu görmezden gelemezler !!!

yahu toplantı 2 de türkiye saati ile 3 te başlıcktı başlamadan nerden geliyor bu haberler anlayamadım

Bugün de bir şey çıkmayacak,bizim tahkim maksimum süresini kullanıyor ama sürenin limiti olduğundan kaçış yok,uyduruktan ceza indirimlerini ve onaylamaları açıklar açıklamaz UEFA hesabı kesecek,bakalım nasıl kesecek ve kimlere dokunacak ucu.

bence net bir karar çıkmaz bu toplantıdan karar çıksa dahi açıklamazlar. tff ye gerekeni yapması için uyarı verirler yaklaşık 15-20 gün sonra toptan cezayı keserler olan bizde olacak gibi. ozaman tüpçüde başbakan nasıl çıkacak işin içinden bilinmez ama zaten böyle birşey olsa bile sadece biz ses çıkartırız diğer takımların umrunda değil amaç zaten tüm takımlara ceza aldırıp bizim önümüzü kesmek. bjk zaten iflas etmiş avrupada men edilecek fb de en az 1-3 yıl arası yok. ts zaten bu davada işin içinde adı geçiyor. bir tek bursa ve biz ses çıkartırız oda bir işe yaramaz kendi ligimizde saçma sapan kazma oyuncularla oynarız.

'Bana palavra atmayın' | GAZETE VATAN

....Kongreye verilen bir arada Infantino'nun yanına giden Alkin'in Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu'nun şike soruşturması kapsamında aldığı kararlar hakkında UEFA'nın ne düşündüğünü öğrenme çabası içine girdiği ama Infantino'nun "Don't bullshit me (Bana palavra atmayın)" diyerek Alkin ile konuşmayı reddettiği belirtildi....

:asd:

Talip Doğan Karlıbel bu adam peki nerden aliyor haberleri? isvicrede mi suan nerden takip ediyorda durmadan haber veriyor?

cok yaziyor, yakinda haftalardan beri salliyormuydu gerceklermi anlatiyordu belli olur.

ona bakmayın ya hıkaye anlatıyo her kelımesinde mış miş kullanıyo masal tadında duyumları var :d

Fenerbahçe 'nin ŞL katılamayacağına adım kadar eminim.

Bence bu yeterli olmamalı. Federasyonların iç işlerine karışmam diyorlar ama şike yapanların hakettikleri cezaları almaları konusunda bir hamleleri olmalı. Yoksa bu durum tüm ülkelere örnek olur. Dolayısıyla futbol kaosa doğru sürüklenir.

Üst Alt