Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'den istifa et! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'den istifa et!

Cevap: Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'den istifa et!

alex de ceza almaz volkan da bu federasyon gidene kadar cezayı hep G.Saray alır!!!

Fatih hoca da akreditasyon kartı tam olarak görülemediği için ihtar aldı!!!

CÜNEYT KAPTAN GÖREMİYORMU yapılanları!!!

Alex cikip "TFF'nin aldigi karar midemi bulandiriyor" dedi ve ceza aldi mi?

Volkan Demirel'in 20 Eylül 2011 maç sonu yaptığı basın toplantısı, ''Sporda şiddet yasası''na aykırı konuşmalara sahne olmuştur. Oynanan maç dışında, bir çok konuya değinmiş ve TFF'ye kadar laf sokmuştur.

Şimdi her fırsatta Galatasaray'a ''ceza alırsın'' diye tehditler savuran Mehmet Ali Aydınlar ve ekibi bakalım Volkan Demirel'e ne yapacak.

federasyon ne yaptı cezayı alex e volkan a değil Fatih Terim e kesti!!!

Küfürleri erkekler etmiştir!"

Spor Bakanı Suat Kılıç, Fenerbahçe-Manisaspor maçında kısa bir süre yapılan kötü tezahüratı, araya karışan erkeklere bağladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Fenerbahçe-Manisa maçının tribünlerinde çok güzel görüntülerin ortaya çıktığını ve bundan sonra kadınların statlara daha rahat girmeleri gerektiğini söyledi. NTV Spor’a konuşan Bakan Kılıç, karşılaşma sırasında bir ara edilen küfüre de değinerek şu ifadeleri kullandı:

“Ben işimin yoğunluğu nedeniyle maçı sessiz izledim. Yani ekran açıktı ama bir taraftan arkadaşlarımla görüşmelerime devam ettim. Dolayısıyla bazı mimli dakikalar sırasında küfürlü tezahürat yapıldığı bilgisi bana sosyal medyadan ulaştı.

Türk kadını öyle bir tezahürata aracılık etmez

Kısa bir kısım dendi, ben tahmin ediyorum ki aralara erkekler karıştıysa 1-2 tane, bugün de gazetelerde onları gördüm. Herhalde Türkiye Futbol Federasyonu onun da gereğini yerine getirecektir.

Yine kadınlardan değildir, Türk kadını öyle bir tezahürata aracılık etmez diye düşünüyorum.

Çünkü özellikle Trabzonspor camiasından epey bir serzenişler oldu, haklı olarak. Kadınların stadyumlardaki varlığı küfürsüz maç seyir zevkine hizmet etmelidir diye düşünüyorum.”

Kaynak: Hürriyet

MEHMET HELVACI

Federasyonun talimat değiştirerek seyircisiz maçları kadın ve çocuklara yönelik olarak oynatma kararının arka planında Fenerbahçe'li olan bir önemli sanayi ve Ticaret grubunun fenerbahçe’nin şike olaylarına karıştığının tespiti üzerine Türkiye’deki önemli PR cılarla bir takım kurarak, imaj düzeltmek için yapılacakları tespite başlaması yatmaktadır.

Bu düzeltme çalışmalarının içinde toplumda GS’lı olarak bilinen kimselerle temas, onlara iş vermek suretiyle para kazandırırak yakınlaşma ve desteklerini sağlama gibi strateji yanında global dünyada en çok kullanılan kadın ve çocuk imajı üzerinden yeni bir imaj yaratmak gibi unsurlar yer almaktadır.

Dün akşam cereyan eden durum budur. TFF bilerek ya da bilmeyerek bu imaj çalışmasına destek olmuştur.

Küfürleri erkekler etmiştir!"

Spor Bakanı Suat Kılıç, Fenerbahçe-Manisaspor maçında kısa bir süre yapılan kötü tezahüratı, araya karışan erkeklere bağladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Fenerbahçe-Manisa maçının tribünlerinde çok güzel görüntülerin ortaya çıktığını ve bundan sonra kadınların statlara daha rahat girmeleri gerektiğini söyledi. NTV Spor’a konuşan Bakan Kılıç, karşılaşma sırasında bir ara edilen küfüre de değinerek şu ifadeleri kullandı:

“Ben işimin yoğunluğu nedeniyle maçı sessiz izledim. Yani ekran açıktı ama bir taraftan arkadaşlarımla görüşmelerime devam ettim. Dolayısıyla bazı mimli dakikalar sırasında küfürlü tezahürat yapıldığı bilgisi bana sosyal medyadan ulaştı.

Türk kadını öyle bir tezahürata aracılık etmez

Kısa bir kısım dendi, ben tahmin ediyorum ki aralara erkekler karıştıysa 1-2 tane, bugün de gazetelerde onları gördüm. Herhalde Türkiye Futbol Federasyonu onun da gereğini yerine getirecektir.

Yine kadınlardan değildir, Türk kadını öyle bir tezahürata aracılık etmez diye düşünüyorum.

Çünkü özellikle Trabzonspor camiasından epey bir serzenişler oldu, haklı olarak. Kadınların stadyumlardaki varlığı küfürsüz maç seyir zevkine hizmet etmelidir diye düşünüyorum.”

Kaynak: Hürriyet

Herhalde Türkiye Futbol Federasyonu onun da gereğini yerine getirecektir.demiş bakan

hangi federasyon??

fenere gelince bir gözünü bir kulağını kapatan federasyon mu???

Cüneyt Tanman gibi saygın bir adamın, basın toplantısı ile istifa etmesi, büyük bir hareketin başlangıcı olabilir

Herhalde Türkiye Futbol Federasyonu onun da gereğini yerine getirecektir.demiş bakan

hangi federasyon??

fenere gelince bir gözünü bir kulağını kapatan federasyon mu???

:sopa:

Cüneyt kaptan böyle bir federasyonda asla G.Saray ın hakkını koruyamaz!!!

klübüne yapılan bu haksızlıklara ses çıkaramıyorsan hala ne işin var orada!!!

Adamlar saha basıp gazeteci dövüyorlar.

Maçı yarıda kesiyorlar.

Üstüne ödül gibi "bedava bilet" ile stada 40bin kişi alıyorlar.

Bu dayak yemiş gazeteciler de çıkıp bu olayı bir gurur gecesi olarak lanse ediyorlar!

Hakikaten tüm köşeleri tutmuş bu adamlar.

Türk futbolu kolay kolay temizlenemez!

Cüneyt kaptan yapılanları görmüyormu yoksa oda bu pisliğe ayak uydurup görmezden mi geliyor???

Adamlar saha basıp gazeteci dövüyorlar.

Maçı yarıda kesiyorlar.

Üstüne ödül gibi "bedava bilet" ile stada 40bin kişi alıyorlar.

Bu dayak yemiş gazeteciler de çıkıp bu olayı bir gurur gecesi olarak lanse ediyorlar!

Hakikaten tüm köşeleri tutmuş bu adamlar.

Türk futbolu kolay kolay temizlenemez!

Cüneyt kaptan yapılanları görmüyormu yoksa oda bu pisliğe ayak uydurup görmezden mi geliyor???

Cüneyt Kaptan hariç yazdıklarına katılıyorum.

Cüneyt Kaptanı orada olmasının sebebi zaten Galatasaray. Federasyonu ortak bir hükümet gibi düşün. Galatasaray emri veremezse Kaptan nasıl istifa etsin. Bu Galatasaraya ihanet olur.

Cüneyt Kaptan hariç yazdıklarına katılıyorum.

Cüneyt Kaptanı orada olmasının sebebi zaten Galatasaray. Federasyonu ortak bir hükümet gibi düşün. Galatasaray emri veremezse Kaptan nasıl istifa etsin. Bu Galatasaraya ihanet olur.

o zaman G.Saray klübü üzerine düşeni yapsın..

muslera ya verilen kırmızı kartla kayseri maçında fenerlilere verilmeyen kırmızı kartları bir değerlendirsinler bakalım!

en az 2 fenerli kayseri maçında direk taban girdi ama kart yok

o zaman G.Saray klübü üzerine düşeni yapsın..

muslera ya verilen kırmızı kartla kayseri maçında fenerlilere verilmeyen kırmızı kartları bir değerlendirsinler bakalım!

en az 2 fenerli kayseri maçında direk taban girdi ama kart yok

Şimdi verilen verilmeyen bir kırmızı kart ile veya penaltı ile FF'dan istifas etmesi beklenmez Cüneyt Tanman'ın...

Ağırken yenli olmaya gerek yok...

İddianame açıklanır f5 2.lige düşürülmezse o zaman istifa etmesi gerekir...

Verilmeyen kırmızı kartlar penaltılar birer kişisel ( hakemin ) hatalarıdır...

Ama bir düşürme kuralının uygulanmaması spora ihanettir...

Şimdi verilen verilmeyen bir kırmızı kart ile veya penaltı ile FF'dan istifas etmesi beklenmez Cüneyt Tanman'ın...

Ağırken yenli olmaya gerek yok...

İddianame açıklanır f5 2.lige düşürülmezse o zaman istifa etmesi gerekir...

Verilmeyen kırmızı kartlar penaltılar birer kişisel ( hakemin ) hatalarıdır...

Ama bir düşürme kuralının uygulanmaması spora ihanettir...

tamam sağduyulu olalım ama fenerliler öyle psikolojik savaş yapıyorki toplumda neredeyse feneri mağdur görüp acınacak hale getirmeye başladılar..

45.000 kadın seyirci toplamak falan tamamen psikolojik harpti başarılı oldular..

siyasilere de küme düşmenin kaldırılması hususunda psikolojik baskıları giderek artıyor..

gazeteler keza feneri haklı çıkarmak için takla atıyor

şikenin haklılığı olurmu?

hırsızın hiç mi suçu yok!!!

sustukça Cüneyt kaptan da etkisiz hale gelecek sezon sonu feneri kurtardıkları zaman iş işten geçmiş olacak.

o zaman istifa ederse hiç bir işe yaramayacak ama şimdi çıkıp istifa eder ve bu yapılanmaya çomak sokarsa maa nın hesapları ve fenerlilerin psikolojik savaşı da yara alacak...

giderek işin içinden çıkılmaz bir hale geliyor!!!

maa 3 temmuzda savcılığa gittikten sonra gerekeni yapsaydı kaos büyümez ligler başlayıncada futbol konuşulurdu şike değil...

tamam sağduyulu olalım ama fenerliler öyle psikolojik savaş yapıyorki toplumda neredeyse feneri mağdur görüp acınacak hale getirmeye başladılar..

45.000 kadın seyirci toplamak falan tamamen psikolojik harpti başarılı oldular..

siyasilere de küme düşmenin kaldırılması hususunda psikolojik baskıları giderek artıyor..

gazeteler keza feneri haklı çıkarmak için takla atıyor

şikenin haklılığı olurmu?

hırsızın hiç mi suçu yok!!!

sustukça Cüneyt kaptan da etkisiz hale gelecek sezon sonu feneri kurtardıkları zaman iş işten geçmiş olacak.

o zaman istifa ederse hiç bir işe yaramayacak ama şimdi çıkıp istifa eder ve bu yapılanmaya çomak sokarsa maa nın hesapları ve fenerlilerin psikolojik savaşı da yara alacak...

giderek işin içinden çıkılmaz bir hale geliyor!!!

maa 3 temmuzda savcılığa gittikten sonra gerekeni yapsaydı kaos büyümez ligler başlayıncada futbol konuşulurdu şike değil...

Serdar UEFA Kimseyi Dinlemez....

Hele hele Platini bu olayın üzerine gidecek çok kızdırdılar adamı...

Ben çok rahatım Play-off maçlarını göremeyecekler...

Ligtv decoder satışlarını yaptı 2 devrede yapacak... play off daki zararlarını da +43 lira olarak alarak kapatacaklar...

Kesinlikle Düşecekler....

Serdar UEFA Kimseyi Dinlemez....

Hele hele Platini bu olayın üzerine gidecek çok kızdırdılar adamı...

Ben çok rahatım Play-off maçlarını göremeyecekler...

Ligtv decoder satışlarını yaptı 2 devrede yapacak... play off daki zararlarını da +43 lira olarak alarak kapatacaklar...

Kesinlikle Düşecekler....

inşallah dediğiniz gibi olur..

yoksa bu tff örtbas etmek için her türlü numarayı yapar..

İstifa etmemesi gerekiyor, yoksa MAA ve çetesi daha rahat at koşturur.

İstifa etmemesi gerekiyor, yoksa MAA ve çetesi daha rahat at koşturur.

Allah askina bugune kadar zaten istedikleri gibi at kosturmadi mi?

Cuneyt Tanman ne yapacakmis tek basina? Hadi herhangi bir icraattini gormus olsaydik katilirdim ama yok arkadas, resmen destekliyor bu sike olaylarini. Bunun baska bir aciklamasi olamaz.

TFF'de yer alabilmek icin bizi birakti (hadi bunu anlarim, bize destek amacli diyelim), bunu gectim sikecilerin yaninda yerini almaya devam ediyor istifa etmiyor. Hadi diyelim kulup istifa etme orda kal dedi diyelim, herhangi bir icraat gormuyorum yahu? Veya gizlilik icerisinde herseyi hallediyorlar diyecegim ama resmen sike olayinda sessiz kaliyor Cuneyt Tanman.

Umarim cogu kisinin dusundugunun aksine isimize yariyordur.

Üst Alt