Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'den istifa et! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'den istifa et!

Cevap: Büyük Kaptan Cüneyt Tanman istifa et!

Hala olumsuz bir karar çıkmış gibi davranıyoruz.. Federasyonun feneri düşürmekten başka bir karar vermesi olanaksız ama şimdi ama yarın.. Cüneyt Kaptanın neden istifa ettiğini sorgulamaktan çok, bu MAA'nın eteğine "gel sen başkan ol" diye yapışan yönetimimizi sorgulamalıyız bence

Cevap: Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'ndan istifa et!

fenerliler neden seviniyor anlamışta değilim. mahkeme büyük ihtimal azizi ve tayfasını tutuklucak. kaçınılmaz son gelicek mutlaka

#buyukkaptancuneyttanmanistifaet ben twitter'da başlattım destekleyin renktaşlarım

İstifa falan etmez..Bunların hepsi sözde Galatasaraylı..Çokda ımrundaydı..

Cuneyt Tanman'in nufuzu olsa sike karari cikardi ,kaptanin durus sergilemesi lazim istifa ederek

Federasyon tarafsızlığını yitirmiştir açıklaması yaparak istifa etmeli.

Liglerin ertelenmesini ve belgelerin talep edilerek incelemnein başlatılması için açıklam yapan başkanımıza Fırsatçı diyen , bununla yetinmeyip PFDK tehdiinde bulunan ama sonra hiç sıkılmadan 1 hafta sonra ligleride erteleyen,belgeleride temin eden Aydınlar federasyonu.

Ortada ŞİKE sebebiyle tutuklanmış klüp başkanları varken , yasada 2006'da suç bile olmayan teşvik davasına can siperane sarılan , ŞİKE davasında hiç bahsedemediği gerekirse küme düşürmelerdn bahseden buna karşılık geçen ay canlı yayında 2001 yılında FB'den GS - TS maçı için teşvik primi teklif aldığını itiraf eden Oktay'la hiç ilgilenmeyen Aydınlar federasyonu.2001'de teşvik aldım diyen Milli Futbolcuyu yok sayan konu Fenerbahçe olunca hiç midesi eşkimeyen,hep bir bahanesi olan Aydınlar Federasyonu.

Ve yine bugün başkanımızın her söylediğini 2 hafta gecikmeli yapmayı adet edinen AYDINLAR federasyonu bir kere daha tehditle ve yine çirkin bir üslüpla kapımızda.Hiç sıkılmadan başkanı,yöneticileri hapiste olan takımları küme düşürmek için kanaat oluşturamamışlığından çekinmeden ligi böyle başlatıp doğacak sonuçlarından hak ettiği sorumlulukların bedelini bile bunun yanlışlığını anlatan G.Saray'a havale etme zekasındaki Aydınlar federasyonu ve sevgili kaptanımız Cüneyt Tanman.

Cüneyt kaptan kurtar kendini bir an önce oradan.içinde bulunduğun gemi batmaya başlamış bir gemi ve Aydınlar'ın oradan ışınlanacağı yer en kısa sürede FB klüp başlkanlığı , sahte kahramanlıkları yapacak ve iddaname ile beraber küme düşme kaçınılmaz olduğunda Aydınlar bence hepinizi satacak ve camiasını küme düşürmeyen Federasyon başkanı olarak FB başkanlığına geçiş yapıp rüzgarı arkasına alacak.

Senin bu seneryorda yerin ne Cüneyt Kaptan.Hadi abarttım sonrası için seneryolarda diyelimde son 1 aydır Federasyon imzaslı bize karşı yürütülen nefret politikasında senin yerin neresi kaptan , kurtul bir an önce.

Ama çoluğu çocuğu aç kalır(şayet varsa bildiğimden değil). Böyle bir fedakarlığı hayat kazanmanın bu kadar zor olduğu bir dönemde kimseden beklememliyiz, böyle bir duygusal yükün altına sokmamalıyız. Ne de olsa alt tarafı futbol , hayatını kazanmaktan önemli değil. İstifa etmeden de yapabilecekleri vardır mutlaka.

Bir yorum yapamıyorum.

Cevap: Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'den istifa et!

Bu Federasyon 'un çapı da, yapacabilecekleri de ortadadır.

Bir Galatasaray değerinin koltuğu uğruna bu oyunlara alet olması ve sessiz kalması kabul edilebilir değildir.

Bizim istifa et dememize gerek kalmadan istifa etmeliydi ama ne yazik ki koltuk ve para aski depresti heralde.

Istifa etmedigi surece Galatasarayli olarak gormeyecegim kendisini, bu kararsizliga imza atmis olan birini desteklemem ben arkadas.

Yazik.

Buradaki hiç kimsenin Cüneyt TANMAN'dan daha iyi Galatasaray'lı olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Dolayısıyla hala oradaysa ve görevi bırakmayı düşünmüyorsa vardır bir bildiği diyorum. Çünkü biliyorumki Cüneyt TANMAN futbolun görüp görebileceği en dürüst, en efendi en adam gibi adam kişiliklerinden birisidir. İstifa etmedi diye burada O'nun gibi birini bir kalemde silenlerin hiçbirisinin gerçekten Galatasaray'lı olduğunu da düşünmüyorum. Onlar Galatasaraylı değiller, sadece Fenerbahçe düşmanıdırlar. Dolayısıyla bu gibi tiplerin alayını toplasak Cüney TANMAN'ın 10 da 1 i etmezler!

Cüneyt Tanman'a değil bence TFF ye istafa et demeliyiz.Tanman işin içinde olup ne olup bittiğini görmeli bilmeli.Yoksa meydan tamamen febeye kalacak.

Bence istifa etmek yerine maliye muhalefet yapmalı, içerde dönen kirli oyunları kamuoyuyla paylaşmalıdır.

Cüneyt Tanman çıkıp görüşlerini söylese çok iyi olur.

Galatasaray 'lıu taraftar bunu istiyor, ama Tanman ne düşünüyor? Asıl onu bilmek lazım.

Üst Alt