büyük kulüplerde oynayamamış büyük oyuncular - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

büyük kulüplerde oynayamamış büyük oyuncular

pelenin bir kaç performans videosunu izlemiştim bir de full maçını izledim galiba.Hiç öyle sadece fizik gucu ile eziyor şeklinde tanımlanacak bir adam değilmiş.Çalım sut dribling hepsi acayip.
Maalesef bizde eskiyse bir isim hemen izlenmediği için kazma ilan edilir üstat ayrıca Socrates ve Zico nasıl yazılmadı pek anlamadım...

Maalesef bizde eskiyse bir isim hemen izlenmediği için kazma ilan edilir üstat ayrıca Socrates ve Zico nasıl yazılmadı pek anlamadım...

Bir ara zamanım vardı youtube'da açtım 82 italya brezilya maçını izledim.Zico ve socrates baya baya iyi oyuncular.Bazı adamların dönem oyuncusu olduğunu dusunurum ama bazı topcular " zamansız" adamlardır.

Bakın 1 numarada kim var

<3

underrated kavramı biraz yanlıs mı anlasılıyor yoksa ben mi yanlıs yorumluyorum.Hagi pirlo stoickhov gibi adamlar bence underrated değildir.Mesela le tisser yazılmış o underrated ama çogu kisinin yazdığı insanlar zaten hakları verilmiş adamlar.

underrated kavramı biraz yanlıs mı anlasılıyor yoksa ben mi yanlıs yorumluyorum.Hagi pirlo stoickhov gibi adamlar bence underrated değildir.Mesela le tisser yazılmış o underrated ama çogu kisinin yazdığı insanlar zaten hakları verilmiş adamlar.
Sanirim burada populerlik yonunden geri kalmis futbolculari one cikarmislar. Bu donem Messi ve Ronaldo'nun golgesinde kalanlar gibi.

Yani hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorsan her şeyi underrated olarak tanımlayabilirsin teknik olarak. Messi dahil. Tabii subjektif bir yorum olacaktır her halükarda.

Ama söylediklerine katılıyorum, zaten hakkı verilen adamlar listedekilerin çoğu. Bir numarada Hagi'yi görünce paylaşayım dedim.

son dönemlerde çok gözüme batmaya başladı. Domenico Berardi. Adam senelerdir Sassuolo'da şov yapıyor ama bir türlü gitmedi, yaşı 26 oldu artık. Juve aldı ama oynatmadan geri yolladı. Müthiş oyuncu.

Üst Alt