Büyük maçlar BİTTİ, bu karamsarlık NEDEN? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük maçlar BİTTİ, bu karamsarlık NEDEN?

Cevap: Büyük maçlar BİTTİ, bu karamsarlık NEDEN?

Bence fener beşiktaş eses ve kayseri maçlarından puan kaybeder.fenerin tek şansı düşme potasında olmayan takımlarla maç yapıcaklar fenerin şampiyon olma olasılığı çok büyük.beşiktaşa gelelim.sivas diyarbakır manisa 3 üde düşme potasında ve 3 üde saldırıcak bunlardan kesinlikle puan kaybeder.trabzon ve fener derbileride var ki bunlardan da kesin puan kaybeder.Bursadanda puan kaybeder diğer maçlarını alır en riskli beşiktaş son maçları çok riskli gerçekten beşiktaşın şampiyon olucağına hiç inanmıyorum uefa ya giderse ne ala.bursaya gelelim.antalya galatasaray kayseri beşiktaş maçlarında kesinlikle puan kaybedicektir zaten şampiyonluk yarışındalar ve adamlar panik halindeler çok puan kaybederler onlarında şampiyon olucağına inanmıyorum.gelelim bize.bizde çok riskliyiz çünkü sivas diyarbakır ve manisa ile maç oynucaz ve 3 üde düşme potasında bizde bunlardan puan kaybediceğizdir.daha sonraki maçlarımız bursa istanbul belediye ve antalya maçları var ki bursayı almamız lazım ondan hiç korkmuyorum belediye çok iyi süper bir performans gösteriyo çok zor bir maç olucaktır antalya ise adamların bize garezi var sanki bizi kupadan elediler . en kötü fikstür ilkk önce beşiktaş sonra biz sonra bursa en kolay fikstür ise fener . bizle arasındaki puan farkıda 2 2 puan onlar için çok büyük averaj şampiyonluğun en büyük adamı şuan fener arkalarından biz geliyoruz ama inşallah bu yazdıklarım olmaz biz şampiyon oluruz . Allahım sen dualarımı kabul et .

Ezeli rakibimiz bizi içeride dışarıda yendi hala şampiyonluk lafını ben ağzıma alamam kusura bakmayın.Şansımız tabiki var ama ben çok kızgınım.Bu kadar olmaz ya ayıp.

Beyler evet senelerdir derbileri kazanamıyoruz, evet dün gece statta kahroldum, evet top mop oynamadık ama,

Allah aşkına adamlar bir kere geldiler sadece bir kere, çıldırmamak mümkün değil...

Biraz adaletli bir hakem olsa son dk da yüzde yüz penaltımızı verirdi maç 1-1 biterdi...

Biz top oynamıyoruz tamam, ama bu ligde üst üste 2 maç kim top oynuyor?

Senelerdir görüyoruz ki, derbileri hep kaybettik ama şampiyonluk küçük takımlarla olan maçlardan geçiyor, senelerdir bu maçları iyi oynarsak şampiyon olduğumuzu gördük...

Geriye sadece 7 maç kaldı, Bursa maçını ayrı tutarak, ki bence o şampiyonluk maçı olacak, neredeyse hepsi çok kötü takımlarla, bu maçlarda bir şekilde Keita'nın ayağına bakarak, Baros'un dönmesiyle, Kewell'ın şutlarıyla vs KAZANACAĞIZ!! çünkü bu senaryoyu daha önce de gördük, bu maçları KAZANIYORUZ!!

o zaman da böyle ağlayacakmısınız?

Benim için şampiyonluk her zaman derbilerde alınan galibiyetlerden önemlidir, çünkü ben zavallı fenerbahçe taraftarı değilim...

Katılmadığım tek nokta şu.Allah aşkına nasıl top oynamadık?Sadece giovanni'nin girmiş olduğu 5 pozisyon var.Bence mükemmel top oynadık.Sadece arda girdikten sonra 10 kişi oynadık.Onun dışında futbolun yeteneğin yanında biraz da şansa ihtiyacı olduğunu gördük.Adam haftalardır yedek kalıyor.Geldi bizim maçta 35 metreden şans eseri bir gol attı.Gayet normal bir durum yani.Topun kralını oynadık takım dort dortluık oynadı.

Derbileri, büyük maçları kazanmadan şampiyon olamazsın. İlk 7 takımdan hiçbirini deplasmanda yenememiş bir takım olarak hala şampiyonluk yarışında olmamız hayret verici gerçekten; diğer takımların beceriksizliğine bağlamak lazım. Geçen sezon Beşiktaş bu şekilde şampiyon olmayı başardı ama o bir istisnaydı. Hala 7'de 7 yapmamız durumunda bir şansımız var ama buna kim inanır artık. Her kaybedilen maç sonrası aynı şey. Haftaya da 6'da 6 yaparsak deriz artık.

Katılmadığım tek nokta şu.Allah aşkına nasıl top oynamadık?Sadece giovanni'nin girmiş olduğu 5 pozisyon var.Bence mükemmel top oynadık.Sadece arda girdikten sonra 10 kişi oynadık.Onun dışında futbolun yeteneğin yanında biraz da şansa ihtiyacı olduğunu gördük.Adam haftalardır yedek kalıyor.Geldi bizim maçta 35 metreden şans eseri bir gol attı.Gayet normal bir durum yani.Topun kralını oynadık takım dort dortluık oynadı.

yapma hocam rakip sahada 5-6 pas üst üste yapamayan bi takımız hala:eek: ne dersen de

Ben de bunu anlamıyorum...

ezikler bizi 2000 yılında kalemize gelmeden yendikleri zaman skorun altında 0 1 yerine Galatasaray çok iyi top oynadı ama yenildi mi yazıyordu?

Veya 2005 2006 yılında Şampiyon altında neredeyse rekor puan toplayan takım şampiyon oldumu yazıyordu, Galatasaray yerine?

Veya 2006 2007 yılında elle kolla atılan gollerle şampiyonluk geldi yazıyordu da ben mi görmedim fenerbahçe yazan yerde?

............ buldunuz da............ istiyorsunuz.....

valla onu bunu bilmem

ligin iyi top oynayan takımları bizi şamaroğlanına çevirdi

ben bunu kabullenemiyorum

küçük maçların büyük takımı olma yolunda gidiyoruz:eek:

Evet, gerçekten dört dörtlük top şişirdik defanstan.

Bu saatten sonra ve bu futbolla hala hayal kurmak biraz fazla iyimserliktir.Kendi kendimizi kandırmayalım derim,sadece tepki gösterelim geç bile kaldık bence,canım cicimle idare ettik artık artık buraya kadar.Rijkardın takımı fırçaladığını bile sanmıyorum,aklı bence başka yerlerde,bize aklı sadece Galatasarayda olacak bi t.trektör lazım.

eğer dünkü futbol dört dörtlükse barçanın oynadığı ne oluyo merak ediyorum.Hadi onu geçtim johnson'un atıpta kaybettiğimiz maçta 1-0dı bu da öyle, peki o maçtaki futbol hangi kategoriye giriyo ?

Küçük takımları yenen bir takım görmek istemediğim için..

Fenerbahçe maç karnemiz rezalet, son 4 haftada 3 mağlubiyetimiz var. Çöküş içerisindeyiz. 7'de 7 yapabileceğimizi düşünmüyorum. Aynı şeyleri ilk yarıdaki FB maçından sonra da konuşuyorduk ama gerçekleşmedi.

Evet, gerçekten dört dörtlük top şişirdik defanstan.

Hadi hocam hadi.Hiç bir takım dört dörtluk oynayamaz.benim dort dortluk dediğimde hiç hata yapmayacağız anlamına gelmez.İlk sezonda hemen Barcelona mı kesilecektik.Herkesin bir görüşü var.saygı duyarım aancak gereksiz yere karamsarca düşünüyoruz.Caner ayağından top çok şişirmişte Servet hiçbirşey yapamamışda.Arda ruh gibiymiş te falan falan. Hiçkimse Selçuk'un topları sadece bize dağıttığını demiyor.

Çarşı neyaptı yaptı takımı toparladı.Konuyla alakasız ama örnek alalım.........!

Ben derbi kaybetmeyelim demiyorum ki elbette kaybedilir ama bu derece sık kaybedilmez. 10 maç yeniliyorsan 6-7 maç yeneceksin ki büyük olduğunu gösterebilesin..

bence de büyüklük derbilerle ölçülmez şampiyonluklarla ölçülür o zaman..

hadi bakalım çık işin içinden..

Bizim Samiyene 3 tane agaç dıkelım Yemın ederım daha rahat oynarız.....:(

eğer dünkü futbol dört dörtlükse barçanın oynadığı ne oluyo merak ediyorum.Hadi onu geçtim johnson'un atıpta kaybettiğimiz maçta 1-0dı bu da öyle, peki o maçtaki futbol hangi kategoriye giriyo ?

Cidden merak ediyorum.Xavi,İniesta Yaya toure,Seydou keita... olan bir takımın orta sahasi ile sen Ayhanlı Sarplı topallı bir ortasahayı bir mi tutuyorsun da Barcelonayı örnek veriyorsun.Neye dayanarak barcelonayı örnek gösteriyorsun.Maçı mukemmel oynarsın bir hatayla yanar gidersin.Berbat oynarsın rakibin salaklığından bir gol bulursun şampıyon olursun.ilk soylediğim bizim dünkü maç için geçerliydi.Haftalardır yedek olan bir adam geldi kalecinin hatasından faydalanarak bir gol attı takımını kurtardı.ne var yani.Adım gibi eminim biz o maçı kazansaydık''çok mukemmel bir maçtı'' ''Giovanni neymiş bee''

''aslansın keita'' falan filan yorumlar yazılacaktı.Nasıl ki maçı kaybettik hemen başladık çok top şişirmişiz,Caner hiç bir işe yaramıyormuş,top oynamamışız..geç bunları;dün dündür bugüne dönmek gerek.

Elinde kaliteli tohum varsa iyi ürün beklersin, birşeydiyen yok.Kötüsü varsa hiç birşey beklemeye hakkın yok.Sarp topal ile olacak iş değildi dünkü maç.

Üst Alt