Büyük maçlar BİTTİ, bu karamsarlık NEDEN? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük maçlar BİTTİ, bu karamsarlık NEDEN?

Cevap: Büyük maçlar BİTTİ, bu karamsarlık NEDEN?

bence de büyüklük derbilerle ölçülmez şampiyonluklarla ölçülür o zaman..

hadi bakalım çık işin içinden..

Sanki her sene biz şampiyon oluyoruz komik olmayın artık. 17-17 eşitlik var ve 18-17 olması yüksek ihtimal an itibariyle. Senin dediğinin geçerli olabilmesi için 30-17 gibi birşey olması gerekir.

Şampiyonluk için üstteki takımların puan kayıplarını beklemek karamsarlığın en büyük sebebi.Biz 7'de 7 yapsak bile şampiyon olmamız zor.Zamanla diğer takımlar puan kaybederlerse herkes eskisi gibi şampiyonluğa inanmaya başlar ama şimdilik zor maalesef...

Sanki her sene biz şampiyon oluyoruz komik olmayın artık. 17-17 eşitlik var ve 18-17 olması yüksek ihtimal an itibariyle. Senin dediğinin geçerli olabilmesi için 30-17 gibi birşey olması gerekir.

Türkiye'nin en çok Şampiyon olan takımısın, 10 senedir derbilerde olmamana rağmen, 10 sene daha olmasan yine Türkiye'nin en çok Şampiyon olan takımı olabilirsin...

Hadi hocam hadi.Hiç bir takım dört dörtluk oynayamaz.benim dort dortluk dediğimde hiç hata yapmayacağız anlamına gelmez.İlk sezonda hemen Barcelona mı kesilecektik.Herkesin bir görüşü var.saygı duyarım aancak gereksiz yere karamsarca düşünüyoruz.Caner ayağından top çok şişirmişte Servet hiçbirşey yapamamışda.Arda ruh gibiymiş te falan falan. Hiçkimse Selçuk'un topları sadece bize dağıttığını demiyor.

Bana ne Selçuk'un topları kime dağıttığından ben kendi takımımın oynadığı oyuna bakarım. Galatasaray rezaletti, Fenerbahçe ondan da kötüydü. Şans onlardan yanaydı istediklerini aldlar. 20 dakikaliık bir bölüm hariç sahada futbola dair hiçbir şey ortaya koyamadık. Total futbol, pas futbolu, sabır diyoruz defanstan hala top şişirerek çıkıyoruz. Bir sezonda gelebildiğimiz nokta buysa, bunları hala aşamadıysak kimse bana gelecekten, umuttan, sabırdan bahsetmesin. Sabredelim etmesine de ortaya sabretmemize değecek bir şey ortaya koyamıyorsak neye yarar. Ortada bir şey yok, neye sabrediyoruz diye sormazlar mı adama? Fenerbahçe de top şişirmiş, Fenebahçe de kötü oynamış, ee? Beter olsunlar, ben kendi takımıma bakarım ve ortaya maalesef birşey koyamadık. İlerleyerek katedeceğimize gittikçe geriliyoruz. Bu takmın en azından bu şekilde bir geleceğinin olabileceğini düşünmeyi bıraktım artık. O istenilen seviyeye bu takım gelemez. Kimse kendini kandırmasın. Nokta.

Bu hafta Bursa,Fener,Bjk hepsi birden kaybeder biz kazanırsak olur ancak bu dediğin.O zaman inanır gibi olurum.Ama ben bizim takıma güvenmiyorum.

Cidden merak ediyorum.Xavi,İniesta Yaya toure,Seydou keita... olan bir takımın orta sahasi ile sen Ayhanlı Sarplı topallı bir ortasahayı bir mi tutuyorsun da Barcelonayı örnek veriyorsun.Neye dayanarak barcelonayı örnek gösteriyorsun.Maçı mukemmel oynarsın bir hatayla yanar gidersin.Berbat oynarsın rakibin salaklığından bir gol bulursun şampıyon olursun.ilk soylediğim bizim dünkü maç için geçerliydi.Haftalardır yedek olan bir adam geldi kalecinin hatasından faydalanarak bir gol attı takımını kurtardı.ne var yani.Adım gibi eminim biz o maçı kazansaydık''çok mukemmel bir maçtı'' ''Giovanni neymiş bee''

''aslansın keita'' falan filan yorumlar yazılacaktı.Nasıl ki maçı kaybettik hemen başladık çok top şişirmişiz,Caner hiç bir işe yaramıyormuş,top oynamamışız..geç bunları;dün dündür bugüne dönmek gerek.

Elinde kaliteli tohum varsa iyi ürün beklersin, birşeydiyen yok.Kötüsü varsa hiç birşey beklemeye hakkın yok.Sarp topal ile olacak iş değildi dünkü maç.

Mükemmel, dört dörtlük oynadık diyorsun sonra da Sarp'la, Topal'la ne bekliyorsunuz ki diyorsun. İyi mi oynadık kötü mü oynadık? Bence önce sen bir karar ver buna. Bu şartlarla ancak bu kadar dersen anlarım ama bu ilk mesajında yazdığın gibi mükemmel, dört dörtlük oynadığımız anlamına gelmez. Çelişkili ifadeler kullanıyorsun.

Bu hafta Bursa,Fener,Bjk hepsi birden kaybeder biz kazanırsak olur ancak bu dediğin.O zaman inanır gibi olurum.Ama ben bizim takıma güvenmiyorum.

fener puan kaybeder, biz de kazanırsak iddia ediyorum ki Galatasaray taraftarının yüzde 90'ının gazı alınır...

1 haftaya bakar...

Bana ne Selçuk'un topları kime dağıttığından ben kendi takımımın oynadığı oyuna bakarım. Galatasaray rezaletti, Fenerbahçe ondan da kötüydü. Şans onlardan yanaydı istediklerini aldlar. 20 dakikaliık bir bölüm hariç sahada futbola dair hiçbir şey ortaya koyamadık. Total futbol, pas futbolu, sabır diyoruz defanstan hala top şişirerek çıkıyoruz. Bir sezonda gelebildiğimiz nokta buysa, bunları hala aşamadıysak kimse bana gelecekten, umuttan, sabırdan bahsetmesin. Sabredelim etmesine de ortaya sabretmemize değecek bir şey ortaya koyamıyorsak neye yarar. Ortada bir şey yok, neye sabrediyoruz diye sormazlar mı adama? Fenerbahçe de top şişirmiş, Fenebahçe de kötü oynamış, ee? Beter olsunlar, ben kendi takımıma bakarım ve ortaya maalesef birşey koyamadık. İlerleyerek katedeceğimize gittikçe geriliyoruz. Bu takmın en azından bu şekilde bir geleceğinin olabileceğini düşünmeyi bıraktım artık. O istenilen seviyeye bu takım gelemez. Kimse kendini kandırmasın. Nokta.

yahu bir yerde kıt birşey mi dedim.Anlama sorunun mu var.Ne kadar çok şey bekliyorsunuz be.Ulan henüz lig bitmemiş azılan yorumlara bak.forumdakiler değil miydi 'rijkard sezonu 15. bitirsede arkasındayız'.Ben onu merak ediyorum.kanımızda var abicim bu sabırsızklık.İstiyorsun ki hemmen Barcelona gibi olalim maçı kimselere vermeyelim.Yok oyle. Adama ne verdin ki ne istiyorsun.Sen kendini kandırıyorsun uyan uyan..

Mükemmel, dört dörtlük oynadık diyorsun sonra da Sarp'la, Topal'la ne bekliyorsunuz ki diyorsun. İyi mi oynadık kötü mü oynadık? Bence önce sen bir karar ver buna. Bu şartlarla ancak bu kadar dersen anlarım ama bu ilk mesajında yazdığın gibi mükemmel, dört dörtlük oynadığımız anlamına gelmez. Çelişkili ifadeler kullanıyorsun.

Onu diyorum işte.Elde olanla oynayabileceğimiz en iyi oyunu sergiledik bana göre.Ben boyle düşünüyorum beni de kimse aksine inandıramaz.Seni de ben aksine inandiramam.Çelişkili ifade gibi görünmüş olabilir kusura bakma ama elimizdekilerden maximum verimi dün gece aldık ama şan eseri bir gole mahkum olduk haftayı puansız kapattık.

o zaman suç yönetimde niye adam gibi orta saha oyuncusu almadılar

7'de 7 yapalım en kötü 2. oluruz.

Bu şekilde zaten bursayla 2 puan fark kalacak. bursa bjkyle oynuyor

a.bursa yense bjknin önüne geçmiş oluruz.

b.bjk yense bursanın bu durumda.

iki durum için de bjk fener maçının durumuna göre bu iki takımdan 1ini geçmemiz veya ikisiyle aynı puana gelmemiz garanti.

Yani 7'de 7 bizi 2. yapar ve en kötü liderin 2 puan altında kalırız ki bence 3 takım da başka maçlarda da puan kaybedecektir. Önemli olan 7'de 7. Ama son 4 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildi bu takım. Bu biraz umudumu azaltıyor. Kimse farkında değil galiba ama bu takımın gol sorunu var son maçlarda. Saçma sapan savunma hataları(Trabzon),kaleci hatası ve eşek şansı(fener),hakem hatasıyla(Eskişehir) bir şekilde gol yiyoruz. Takım kötü oynuyor diyoruz da bu takım çok daha kötü oynayarak maçlar kazandı daha önce. Şu fener 55 puan alıyorsa bizim 70 puan almamız lazımdı bu ligde.

yahu bir yerde kıt birşey mi dedim.Anlama sorunun mu var.Ne kadar çok şey bekliyorsunuz be.Ulan henüz lig bitmemiş azılan yorumlara bak.forumdakiler değil miydi 'rijkard sezonu 15. bitirsede arkasındayız'.Ben onu merak ediyorum.kanımızda var abicim bu sabırsızklık.İstiyorsun ki hemmen Barcelona gibi olalim maçı kimselere vermeyelim.Yok oyle. Adama ne verdin ki ne istiyorsun.Sen kendini kandırıyorsun uyan uyan..

Katılmadığım tek nokta şu.Allah aşkına nasıl top oynamadık?Sadece giovanni'nin girmiş olduğu 5 pozisyon var.Bence mükemmel top oynadık.Sadece arda girdikten sonra 10 kişi oynadık.Onun dışında futbolun yeteneğin yanında biraz da şansa ihtiyacı olduğunu gördük.Adam haftalardır yedek kalıyor.Geldi bizim maçta 35 metreden şans eseri bir gol attı.Gayet normal bir durum yani.Topun kralını oynadık takım dort dortluık oynadı.

Bence senin anlama sorunun var veya kendini ifade edebilme srounun. Mükemmel oynadık, dört dörtlük oynadık diyen sen değil miydin? Elimizdekilerle oynayabileceğimiz en iyi oyundu kem küm diye çevirmenin manası yok, ilk yazdıklarından çıkardığım anlama bakarım ben. Senin düşüncelerini de okuyamıyorum sonuçta değil mi? Terbiyesizliğin lüzumu yok.

Ben Barcelona gibi olalım demiyorum, Rijkaard istifa da demiyorum. Sabırsız bir insan olmama rağmen artık bu teknik direktör konusunda da istikrar isteyenlerdenim ayrıca. Ama sezon başından beri bir milim ilerleme kaydetemediysek burda cidi bir sorun vardır. Ya oyuncular Rijkaard'dan birşey alamıyordur, ya Rijkaard veremiyordur. Her iki şekilde de ortada bir sorun var sonuçta. Bu halledilmeden bu şekilde pahalı transfer, sıfır başarı ile ilerlemeye devam ederiz. Benim demek sitediğim bu, umarım anlamışındır.

İstediğim de çok birşey değil ayrıca, bu takım sezon başından beri top şişirmeyeceğini öğrenemediyse diycek birşey bulamıyorum. Bu alışkanlıkları şimdiye akdar çktan yıkmak gerekiyordu koskoca bir sezon bitiyor yahu. Sezon sonuna kadar bundan kurtulalım, seneye de sezon bitene kadar üç pas yapmayı öğrenelim. Bu mudur? Çok şey istediğimi düşünmüyorum, Barcelona gibi olalım veya neden olamıyoruz diye bir anlam da nereden çıkardın inan anlayabilmiş değilim.

Fb ve Bjk ile aramizda sadece 1 puan var, ve ikisininde 2 tane derbisi var, onun için yine onlara gore biz daha avantajliyiz, tabi boyle kaybetmeye devam etmezsek

Fener'e yenilmemiz tabiki kötü oldu ama bu galibiyetl onları bitirdik.Artık 10 maç yatarlar onlar.Beşiktaş'ın fikstürü çok zor.Bana göre Bursa'nın durumu herşeyi belirler.

Şampiyonluk için üstteki takımların puan kayıplarını beklemek karamsarlığın en büyük sebebi.Biz 7'de 7 yapsak bile şampiyon olmamız zor.Zamanla diğer takımlar puan kaybederlerse herkes eskisi gibi şampiyonluğa inanmaya başlar ama şimdilik zor maalesef...

sanki öndeki takimlar barca gibi oynayip her maci farkli aliyor

eger biz 7de 7yaparsak kesin sampiyonuz

ama yaparmiyiz orasini bilemem

sanki öndeki takimlar barca gibi oynayip her maci farkli aliyor

eger biz 7de 7yaparsak kesin sampiyonuz

ama yaparmiyiz orasini bilemem

Pardon biz 2 pas yaptıkmı yoksa ben yanlış maçımı izledim.Fenerbahçe okadar rahat top çevırdıkı bızımkıler sadece ızledı!.Biz dan dun bındırmelerle,60 dakıkada şişirmelerlemi iyi top mu oynadık?Ortalarda forvet oyuncuları beklıyo top ayagıma gelsın dıye.Baros neden Baros(Kral) cunku o topla rakıpa arasına giriyodu koşuları ile.Birbirimizi kandırmayalım artık; Dun top oynamadık biz.En fazla 0-0 olurdu ötesi yok.... İşallah biraz ders olur.2006 DAKİ HIRSIMIZ,2008 DEKİ GAYRETİMİZ OLMASSA bunlar ıyı gunlermız demekden baske care yok...

Sence yapabılırmıyız?....Keşke yapsak........;)

İBB, Bursaspor, Manisaspor ve Antalyaspor maçlarımız var.

Büyük takım olmasalar bile biz bu 4 maçta geçen yarı

7 puan kaybettik.

Antalyaspor maçını da 2-0'dan 3-2'ye çevirdik.

Üst Alt