Büyük maçlar BİTTİ, bu karamsarlık NEDEN? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük maçlar BİTTİ, bu karamsarlık NEDEN?

Cevap: Büyük maçlar BİTTİ, bu karamsarlık NEDEN?

kusura bakmayinda fener bence buyuk ihtimal sampiyondur, besiktasi yendikleri takdirde buyuk olcude sampiyonlar, diger maclarda puan kaybedeceklerini tahmin etmiyorum, kisacasi fener trabzon maci gofret maci olur.

gelelim besiktasa, besiktas puan kaybedecegini dusunuyorum antalya karsisinda, ve 2 hafta dinlenmis bir fenerbahceyle oynayacaklar, o macida alamazlar.

bursa kesinlikle dususe gececek, bunu yazin bi kenara..

bizim oynayacagimiz maclar diger rakiplere bakilirsa kolay gozukebilir ama oynayacagimiz 3 takim kume dusme hattinda ve cok zorlu maclar, ben bu sezon hicbirsey beklemiyorum artik, karamsarda degilim hayalperestte degilim, gercekciyim, dun selcuk kazmasinin bile gol attigi, futbol namina hic bisey yapmadigimiz bir macti, maalesef rakipler bize karsi kapanip kontrollu oynarsa cok zorlaniriz, zaten uzaktan birkac sut cekseler atarlar bu kaleciye..

ligin sonundaki puan durumu tahminim

1 fb

2 gs

3 bursa

4 bjk

yendiğimiz takımlar belli ligin orta sıralarında yada küme düşme hattına yakın olan Anadolu takımlara...

Bu sene şampiyon olsak nasıl içinize siner anlamıyorum dünkü futbolu izlemediniz mi ?

ben içime siniyor dedim mi?

sen bana cevap ver madem biz haketmedik beşiktaş ve fener haketti mi?

hakeden birisi varsa bursadır o kadar!

fener veya beşiktaş kadar hakettik biz de.

ne demek icimize sinmez hemde öyle bi sinerki yeterki sampiyon olalim

sanki bursa fb bjk cok iyi top oyniyorda

bunlar futboldan anlamıyorlar renkdaş bırak yaa..

bu ligde kayseri trabzon eskişehir deplasmanlarını kolay lokma gören adamlardan ne olur..

Sanki rakiplerimiz buralardan her zaman 3 puan çıkarıyor gibi konuşurlar ya bir de...

ne demek icimize sinmez hemde öyle bi sinerki yeterki sampiyon olalim

sanki bursa fb bjk cok iyi top oyniyorda

fb dün 90 dakika oyunun hakimiydi adamlar 35 metreden gol atacak kadar yüz buldular..

bjk ise eskişehir maçında 2.yarıdaki oyununu bahsetmeme gerek yok sanırım,bjk'nin oyununun 1/10'unu oynasak dün feneri yenerdik..

bursa çok mu iyi top oynuyor demişsin ama adamlar bizi yendiler kendi sahalarında feneri yendiler şükrü saraçoğlunda beşiktaşı yendiler inönüde

Biz yenebildik mi peki ?? nasıl bizden kötü top oynuyor bursa acaba dünkü futboldan

fb dün 90 dakika oyunun hakimiydi adamlar 35 metreden gol atacak kadar yüz buldular..

bjk ise eskişehir maçında 2.yarıdaki oyununu bahsetmeme gerek yok sanırım,bjk'nin oyununun 1/10'unu oynasak dün feneri yenerdik..

bursa çok mu iyi top oynuyor demişsin ama adamlar bizi yendiler kendi sahalarında feneri yendiler şükrü saraçoğlunda beşiktaşı yendiler inönüde

Biz yenebildik mi peki ?? nasıl bizden kötü top oynuyor bursa acaba dünkü futboldan

bu yazdiklarina göre iyi oyniyan her zaman kazanir yani

ben içime siniyor dedim mi?

sen bana cevap ver madem biz haketmedik beşiktaş ve fener haketti mi?

hakeden birisi varsa bursadır o kadar!

fener veya beşiktaş kadar hakettik biz de.

E tamam nedir o zaman tartışma...

Demekki seninde içine sinmiyor,çünkü sende biliyorsun haketmediğimizi kendin bile yazdın Bursasporun hakettiğini...

O zaman neden bana ilk mesajında neye göre karar veriyorsun kimin hakedip haketmediğini dedin acaba :rolleyes:

E tamam nedir o zaman tartışma...

Demekki seninde içine sinmiyor,çünkü sende biliyorsun haketmediğimizi kendin bile yazdın Bursasporun hakettiğini...

O zaman neden bana ilk mesajında neye göre karar veriyorsun kimin hakedip haketmediğini dedin acaba :rolleyes:

senin dediklerine göre bir hakeden varsa diyorum, sen takımların birbirlerini yenmesine göre değerlendiriyorsun ya...

ahahahaha başka maçları izlemişiz sanırım, çünkü ben kapanan ve bir kere kaleye gelip gol atan takımdan başka birşey görmedim, ne ezik hayranıymışsın birader...

Golü gördün mü acaba bunu söylüyorsun

Maçı izlemediğin bariz belli selçuk şutu çekerken Mustafa Sarp geride stoperle birlikte 5'li oluşturuyordu orta saha yoktu orta saha sen düşün..

Düşün orta sahasız oynadık dün..

Golü gördün mü acaba bunu söylüyorsun

Maçı izlemediğin bariz belli selçuk şutu çekerken Mustafa Sarp geride stoperle birlikte 5'li oluşturuyordu orta saha yoktu orta saha sen düşün..

Düşün orta sahasız oynadık dün..

golü gördüm evet, maçı izlemediğin bariz dediğin adamın da statta olması çok ironik :asd:

orta sahasız oynayabiliriz ama bu adamlar iyi oynadılar demek değil.

35 metreden atılan golle 90 dakika oyunun tek hakimi olmak arasında bir korelasyon yoktur babacım. ne alaka golle...

Evet bu durumda Bursaspor herkesi yenen takım...

Sende dedin Bursasporun şampiyonluğu hakettiğini az önce,demekki sende böyle düşünüyorsun..

biz ne maçlar hakettik ama kazanamadık... o yüzden geçeceksin bu işleri..

haketmekle kazanabilmek arasında fark vardır.

rijkaard'ın felsefesi değişmesi lazım oda olmayacağına göre

adam hangi final maçını kazandırmış bize kupada elendiğimiz antalya maçınımı, a.madridmi, eskişehir maçınımı trabzonmu, fenermi

arkadaşlar lütfen bunların cevabını bi düşünün

golü gördüm evet, maçı izlemediğin bariz dediğin adamın da statta olması çok ironik :asd:

orta sahasız oynayabiliriz ama bu adamlar iyi oynadılar demek değil.

35 metreden atılan golle 90 dakika oyunun tek hakimi olmak arasında bir korelasyon yoktur babacım. ne alaka golle...

vlcsnap-2010-03-28-21h46m02s117.jpg

yorumu sana bırakıyorum renktaş..

Şu golü izah edersen helal olsun derim,şampiyonluğa oynayan takımın orta sahası bu kadar laubali olmamalı

Mustafa Sarp ne yapar acaba ?

futbolda da hayatta da dün yoktur..

ben bugün fenerli bir arkadaşla şampiyon olacağımıza dair 200 tl lik takım elbisesine iddiaya girdim..

buna gerçekten inanıyorum..

neden peki?

GSARAY çok çok güçlü ve şanslı olmadığı sürece feneri yenemiyor.bu onların iki takım arasındaki total kıyaslamadaki en sağlam sacanak ayağı..bu ayağı devirirsek denge biter zaten.

bu yüzden dünkü gibi tutuk silik sıradan bir futbolla o şansla yenemezdik feneri..

ama yıllardır bişeye dikkat ederim.fener maçından sonra GSARAY çok rahat maçlar oynar gerilim ve stresten kurtulunur.fenerdede bu tam aksi rehavet yaratır..

ve çok çok güvendiğim bir detay daha..

dün fenerin kadrosunda yedek yoktu nerdeyse..yani kritik 1-2 adamına bişey olsa yerine koyacak adamları kalmadı.bizimse 18 e almadığımız emre çolak emre aşık vs var..

ve beşiktaş fener maçı var..yine şenol güneşle yürekli bir futbol ortaya koyan trabzonsporla maçları..

kesinlikle hayal ütopya polyannacılık falan sanılmasın bu..

isteyen varsa bu forumdada iddiaya girerim.

dün yoktur hayatta..

ayrıca arkadaşımla fenermi şampiyon olur bizmi diye değil ben GSARAY olur diğer 17 takım senin olsun dedim..

taktik konuşmayı pek sevmem ama lütfen kalan maçlarda ayhan oynasın fark görülsün..ayhanın en formsuz haline razıyım topal sarp stoper sanıyor çoğu zaman orta sahada pas istemiyor arkadaşını gösteriyor hep..garibim ayhan çok şey yapmak istediği için hata yapıyor yuhh alıyor..

7 de 7 bu sezonu 2. bitirip şampiyonlar ligine gidebilmemiz için yeterli olacaktır.

Şöyle ki 7 de 7 dediğim zaman Bursa'yı da yenmemiz demektir. O zaman hem Fenerbahçe hem Beşiktaş hem de Bursaspor ile 2 puan farkımız kalıyor.

Fenerbahçe-Beşiktaş

Bursaspor-Beşiktaş maçlarında rakiplerimizin kaybedeceği puanlar bizim lehimize olacaktır.

Diyelim ki fb ile bjk berabere kaldı o zaman iki takım ile puanlarımız eşit olacak ikili averajla bjk'nin üstüne çıkıyoruz

fb bjk'yi yendi bjk'nin 1 puan üstüne çıkıyoruz

bjk fb'yi yendi fb'nin 1 puan üstüne çıkıyoruz

yani oynanacak bu derbiden sonra 3. sıraya yerleşiyoruz

ben bjk'nin fb'yi yenmesini istiyor ve öyle düşünüyorum

bursa ve bjk'nin 2 puan gerisinde olacağız(bursayı yendiğimizi varsayarak) fb'nin 1 puan önündeyiz.

son haftaya böyle girilsin bursa bjk'yi yensin şampiyon bursa olur biz bjk'nin üstünde yer alarak 2. oluyoruz. ya da bjk bursa'yı yensin bjk şampiyon biz ikinci

bursa-bjk ile berabere kalsın bursanın bjk'nin ve bizim puanlar eşit 3 takımın puanları eşit olursa üçlü averaja bakılacak bursa ile bizim bjkye karşı üstünlüğümüz olacak(bursa bjkye karşı 1G,1B, biz bjkye karşı 1G,1B) bjk devreden çıkacak biz ile bursanın averajına bakılacak(bursaya karşı alınabilecek 2 farklı galibeyet bizi şampiyon yapar)

ama dediğim gibi 7 maçı da kazanmamız şart kere şart

artık yönetim takıma karşı birşeyler yapmalı bu başıboşluk ile 7 de 7 olmaz olamaz

geriye kalan tek zor maçımız bursa o maç da içerde

inşallah takım son 7 hafta kendine gelir

Neden mi ? Takım doğru düzgün top oynamıyor.Deplasmanda son galibiyetimizi 2.yarının başında Denizlispor'a karşı zar zor almışız.kalan 7 maçın 4 tanesi deplasmanda.Liderle 5 puan fark var ve bir maçı da Ankaraspor'la olduğundan dolayı 3 puanı cepte.Ayrıca Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin gerisinde kalmışız.son 7 haftada 5 puanı kapatabiliriz belki desek hadi anlarım da önünde 3 tane takım var hala gelipte büyük maçlar bitti bu karamsarlık neden diye konu açmak hiç de mantıklı değil.

Koskoca Galatasaray'ın son 2 sezonda düştüğü hallere bakın.Forması ilk 2'ye girer denen Galatasaray 2 sezondur ilk 3 e girmeye çalışıyor.Şampiyonlar ligine gidebilsek diyoruz daha söylenecek laf yok.

Üst Alt