Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Cevap: Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Yazık be bari abdullah avcıyı alsaydınız en azından yerliler içinde en hasta Galatasaraylı o adamdı. Derbide de bi ihtimal ümidimiz olurdu. Sıvayın şimdi hikmet hocayla

Abdullah Avcı bugün teklif gelse gitmem,takımımı yarı yolda bırakmam dedi ya.

hikmet karaman gelmese bile onun ayarında bi hoca gelceği bariz bişey, o yüzden kimse fazla umutlanmasın.

Bu arada Adnan Sezgin'in de görevinden alınıp sadece Adnan Polat'ın özel danışmanlığını yapacağını söyledi.Rijkaard'ı savunan bir yönetici de ''adam 36 kişilik liste verdi ama hiçbirini almadık'' diyerek özeleştiri yapmış..

dun gece hakan sukur adnan polatin evindeymis ntvspor soyluyor operasyon varmis

Bu arada Adnan Sezgin'in de görevinden alınıp sadece Adnan Polat'ın özel danışmanlığını yapacağını söyledi.Rijkaard'ı savunan bir yönetici de ''adam 36 kişilik transfer listesi verdi ama hiçbirini almadık'' diyerek özeleştiri yapmış..

mehmetayan75 Mehmet Ayan

İyi kaynaklar, bugünkü yönetim kurulunda Riijkard'ı tek savunan ismin IŞIN ÇELEBİ olduğunu söyledi.

Hikmet Karaman bir bakıma iyi olur her halükarda sezon sonu gönderilecek. Hem böylece eldeki değerleri harcamamış oluruz, harcanan takımını satıp lop diye başka takımla anlaşan hoca olsun zaten. Tabi böyle bir şey olursa...

mehmetayan75 Mehmet Ayan

İyi kaynaklar, bugünkü yönetim kurulunda Riijkard'ı tek savunan ismin IŞIN ÇELEBİ olduğunu söyledi.

Demek ki ''yabancıların parasını günü gününe ödüyoruz ama yerlilere 4 aylık senetler veriyoruz.Rijkaard 36 kişilik transfer listesi verdi hiçbirini almadık.'' eleştirilerini yapan cengaver Çelebiymiş :)

ne hikmet karaman ı yaaa...

valla nefret ettirecekler renklerdende takımındanda...

yazıklar olsun yaaa...

Kanaltürk'te şimdi Rijkaard istifa imparator Fatih Terim diye bağıran andaval sürüsünü gördüm türk futbolundan bir şey olmayacağını anladım. Karaman müstehaktır bize.

Üst Alt