Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Cevap: Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Lucescu'nun bir daha bize geleceğini sanmıyorum.Adam şampiyon yaptı,Fatih Terim uğruna kovduk.

Bundan sonraki teknik direktör Alman veya İspanyol olmalı.Özellikle İspanya'dan son yıllarda çok iyi teknik direktörler çıkmaya başladı.

Yunanistan ve Türkiye liglerindeki referanslarına bakarsak İspanyol bir hocayı takım başına getirmek hele şu Gs için intihar olur.

Alman hoca ile alakalı ise biraz daha iyimserim ama şu an itibariyle Gerets yada Lucescu gelmeyecekse yabancı teknik direktör kesinlikle alınmamalı.

Kim gelecekse gelsin umrumda degil, yeterki ruhsuzlar uzaklastirilsin.

Abartiyorsun. Fatih Terim bu isimlerini tartistigimiz adamlarin hepsiyle top diye oynar.

Fatih top diye cok sey oynatti, kalsin mümkünse oldugu yerde. Yahu inanilir gibi degil, benden iyi taniyorsunuz, biliyorsunuz adami ama hala Terim diyebiliyorsunuz, yok böyle birsey ya.

Adamin yaptigi transferler, yedigi topcular, egolari vs vs .

Yani bilmiyorum neden zorluyorsunuz.

Medya'ya yem olmayacak, Yönetime gerektiğinde rest çekebilecek, Bizim başı boş oyuncuları hizaya getirecek, Otoriter, Disiplinli birisi lazım. Galatasaray ruhunu bilen, görmüş geçirmiş birisi lazım. Hikmet Karaman gibi isimleri duyunca Fatih Terim kulağa hoş geliyor. Hiç olmazsa sahada koşmayan adam görmeyiz. Motive etmesini bilen görmüş geçirmiş bir hoca.

Fatih top diye cok sey oynatti, kalsin mümkünse oldugu yerde. Yahu inanilir gibi degil, benden iyi taniyorsunuz, biliyorsunuz adami ama hala Terim diyebiliyorsunuz, yok böyle birsey ya.

Adamin yaptigi transferler, yedigi topcular, egolari vs vs .

Yani bilmiyorum neden zorluyorsunuz.

komedinin onde gideni:)

Ahmet Cakar; Haldun Ustunel aziz yildirim - Adnan Polat yakinlasmasindan rahatsiz olup istifa etmis olabilir.. Adnan Polat'in centilmenligi hayra alamet degil..

Üst Alt