C. Ronaldo mu, Hagi mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

C. Ronaldo mu, Hagi mi?

Cevap: C. Ronaldo Mu? Hagi Mi?

Oha C. Ronaldo daha iyi yazanlar var lan. Üzüldüm demek ki hiç izleyememişler Hagi'yi, ancak youtube.

Bir C. Ronaldo fanı olarak diyebilirim ki, bazı topçular başka bazı topçular başka.

C. Ronaldo mükemmel bir oyuncu, her zaman en üst düzey takımlarda oynayacak.

Hagi, Zidane, Ronaldo (9), Maradona gibi efsaneler ise onların ulaşamayacağı bir yerden gülümseyerek iyi iyi diyecek.

Ha Ronaldo genç daha olur mu bir gün, sanmam ama neler yapmalı bakalım.

(Messi için de geçerli bunlar)

Milli takımını sırtlayacak, dünya kupasında veya ilgili kıta şampiyonasında çatır çatır ilerletecek bunu 25 ken de yapacak 33 ken de.

Sıradan kimsenin umrunda olmayan bir takıma gidecek, o takımı lig ve statü atlatacak, Avrupa Kupası'na taşıyacak.

Ondan sonra bakarız.

bakın burada kendini çok konik sanan palyacolar için birdaha tekrarlıyorum

cristiano ronaldo=100xhagi

cr7'nin kariyerine ve kazandırdığı kupalara bakmak yeterli

hagi ise bizim efsanemiz orası ayrı ama cr7 ile kıyaslamak artık absürdlüğün nirvanası real madrid ve barca kariyerine bakmak yeterli bakın madrid diyorum real diyorum.;)

Oha C. Ronaldo daha iyi yazanlar var lan. Üzüldüm demek ki hiç izleyememişler Hagi'yi, ancak youtube.

Bir C. Ronaldo fanı olarak diyebilirim ki, bazı topçular başka bazı topçular başka.

C. Ronaldo mükemmel bir oyuncu, her zaman en üst düzey takımlarda oynayacak.

Hagi, Zidane, Ronaldo (9), Maradona gibi efsaneler ise onların ulaşamayacağı bir yerden gülümseyerek iyi iyi diyecek.

Ha Ronaldo genç daha olur mu bir gün, sanmam ama neler yapmalı bakalım.

(Messi için de geçerli bunlar)

Milli takımını sırtlayacak, dünya kupasında veya ilgili kıta şampiyonasında çatır çatır ilerletecek bunu 25 ken de yapacak 33 ken de.

Sıradan kimsenin umrunda olmayan bir takıma gidecek, o takımı lig ve statü atlatacak, Avrupa Kupası'na taşıyacak.

Ondan sonra bakarız.

+1905

C. Ronaldo futbolu bıraktığında 11 yaşında bir çocuk son maçını son dakikalarını gözü yaşlı izlediği zaman bu karşılaştırmada ona şans tanıyabilirim o kadar.

hagi ise bizim efsanemiz orası ayrı ama cr7 ile kıyaslamak artık absürdlüğün nirvanası real madrid ve barca kariyerine bakmak yeterli bakın madrid diyorum real diyorum.;)

Tüm iyi niyetimle soruyorum, bizimle dalga geçiyorsun dimi? Nasıl inanıyorlar falan diye gülüyorsun orada :eek: Kandırdım diyeceksin, şunu en holigan Galatasaray düşmanı sırf çamur atma amaçlı yazsa, ulan ben ne saçmaladım der siler :eek:

sadece uluslar arası kupaları göz önüne alarak yaptım bunu kariyer ve kupalar dediğin için

Gheorghe Hagi:

• Avrupa Süper Kupa (1986, 2000)
  • UEFA Kupası (2000)
  • UEFA Şampiyonlar Ligi Finali (1989)
  • FIFA Kulüpler Dünya Kupası Finali (1986)

C.Ronaldo:

he sen mutlu olacaksan Alex en iyisi

Bugüne kadar forumda gördüğüm en cahilce, en saçma, en bktan mesaj.

Tüm iyi niyetimle soruyorum, bizimle dalga geçiyorsun dimi? Nasıl inanıyorlar falan diye gülüyorsun orada :eek: Kandırdım diyeceksin, şunu en holigan Galatasaray düşmanı sırf çamur atma amaçlı yazsa, ulan ben ne saçmaladım der siler :eek:

tamam tamam zaten riquelme'de messi'den iyi hagi cr7'den iyi güiza ronaldodan daha iyi forvet..

fanatiklik gözlerinizi kör etmiş objektif değerlendiremiyorsunuz ki ikisde farklı pozisyonların oyuncuları.

somebdy shoot this d'bass pls

tamam tamam zaten riquelme'de messi'den iyi hagi cr7'den iyi güiza ronaldodan daha iyi forvet..

fanatiklik gözlerinizi kör etmiş objektif değerlendiremiyorsunuz ki ikisde farklı pozisyonların oyuncuları.

bir dediğin bir dediğini tutmuyor. önce kariyer ve kupalar dedin. şimdi ikisi farklı pozisyonların oyuncuları.

kuzum ne istirsin sen?

hagi avrupanın gelmis geçmiş en iyi on orta saha oyuncusunun içindedir.futbolcu olarak kendi ülkesinin sembolü olmustur.günümüzde maradona,platini,zidane gibi oyuncular fazla kalmadıgı icin c.ronaldo bu adamları izlemeyen cocuklara cok büyük futbolcu gibi gelebilir.bana hic öyle gelmiyor.elbette hagi.

futbolla alakası PES'ten ibaredt olanlar yorum yazmasın la boyle konularda

bir dediğin bir dediğini tutmuyor. önce kariyer ve kupalar dedin. şimdi ikisi farklı pozisyonların oyuncuları.

kuzum ne istirsin sen?

anlaşılan anlamakta zorluk çekiyorsun bu kıyaslamayı ben başlatmadım iki oyuncunun farklı pozisyonun oyuncuları olduğunu vurgulamak istedim ama nereden bakarsan bak cr7 hagiden daha komple bir futbolcu bu bir gerçek bu arada isin icinden çıkamayınca direk fenerli yaftasını yapıştırmısın bu kadar basit olma.

Üst Alt