C. Ronaldo mu, Hagi mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

C. Ronaldo mu, Hagi mi?

Cevap: C. Ronaldo Mu? Hagi Mi?

anlaşılan anlamakta zorluk çekiyorsun bu kıyaslamayı ben başlatmadım iki oyuncunun farklı pozisyonun oyuncuları olduğunu vurgulamak istedim ama nereden bakarsan bak cr7 hagiden daha komple bir futbolcu bu bir gerçek bu arada isin icinden çıkamayınca direk fenerli yaftasını yapıştırmısın bu kadar basit olma.

arkadaşım kariyer ve kupaları sordun ordan tık cıkmayınca, çamura yatmaya başladın

Bence Gökhan Gönül hepsine bin basar diyip tartışmayı kapatalım.

1. GG

2. Alex

3. Bekir İrtegün

Maradona falan bu isimlerden sonra anılmalı kanaatimce.

AW: C. Ronaldo Mu? Hagi Mi?

O mu bu mu diye konulardan nefret ederim.

Bir laf hatirlatiyim " Hagi sana 40 metreden bi çakar, o istatikleri nereye koyacağını bilemezsin".

Ronaldo anca dönen çarkın bir parçasıdır.

Hagi ise her takımın beynidir.

Send from my HTC OneX using Tapatalk 2

Cahil herif, hagi genç yaşlardayken steau bükreş gibi bi takımla o zamanın cl'si şampiyon kulüpleri kazandırmıştır kulübüne..

Ronaldo'nun yaşındayken hem barça da hem de real madrid'de oynamış Tüm zamanların en büyük efsaneleri arasında gösterilen bir isimdir.

Bizim gibi boktan bir ülkede, dünya çapında sıradan bi kulübe iki tane avrupa kupası kazandırmasına ise hiç girmiyorum.

O yüzden Ronaldo=10xhagi falan demek ya art niyetlilik yada bildiğin futbol özürlülüğüdür. Cahili de hakaret etme anlamında söylemiyorum, hakatten popüler kültürün esiri, dünyadan haberi olmayan cahil oğlu cahil bi futbolseversin.

Cevap: AW: C. Ronaldo Mu? Hagi Mi?

O mu bu mu diye konulardan nefret ederim.

Bir laf hatirlatiyim " Hagi sana 40 metreden bi çakar, o istatikleri nereye koyacağını bilemezsin".

Ronaldo anca dönen çarkın bir parçasıdır.

Hagi ise her takımın beynidir.

Send from my HTC OneX using Tapatalk 2

keşke dün olsaydı da çaksaydı 40 metreden :(

Kesinlikle C.Ronaldo derim.

Tamam Hagi de iyi ama Hagi Real Madrid'de Barcelona'da ne yapmış sorarım size.

Kızacaksınız ama C.Ronaldo'nun şu anki hali Hagi'nin GS'deki halinden daha iyi. Adam tam bir gol makinesi.

Tarafsız olarak gerçekleri söylüyorum.

wvnOO.gif

Ben genel kıyaslama yapmayacağım ama şunları söylemek gerek

- Ronaldo'da Hagi'nin yarısı kadar oyun zekası yok

- Ronaldo asla Hagi gibi bir lider değil

- Oynadığı Milli Takım daha güçlü olmasına rağmen Hagi'nin Milli Takım kariyerinin çeyreği bile Ronaldo'da yok, bilakis Portekiz'de dökülüyor Ronaldo

Kesinlikle C.Ronaldo derim.

Tamam Hagi de iyi ama Hagi Real Madrid'de Barcelona'da ne yapmış sorarım size.

Kızacaksınız ama C.Ronaldo'nun şu anki hali Hagi'nin GS'deki halinden daha iyi. Adam tam bir gol makinesi.

Tarafsız olarak gerçekleri söylüyorum.

Tarafsız konuşamazsın, tarafsız konuşabilmen için ikisini de çıplak gözle izlemen lazım. Tamam ronaldoyu izledin ama Hagi'yi ne kadar izledin?

Hadi belki bi ihtimal Galatasaray'daki yaşını almış Hagi'yi izledin, ama öncesini?

Hagi milli takım ve kulüp kariyerinde hep normal topçuların yanında oynamış, bişeyler yapmaya çalışmıştır. Belki madrid ve barça'yı bu model dışında tutabilirsin. Steau kim ki cl'de finale kalıyor, Romanya gibi dandik bi takım nasıl sürekli finallerde 16'yı son 8'i zorluyordu. Galatasaray o son derece mütevazi kadrosuyla nasıl avrupa'da 2 tane kupa kaldırdı. Vs vs..

Ronalda büyük topçu, laf eden yok ama kıyaslamanız son derece sağlıksız.. 100 milyonlarca euro'ya oluşturulan bi takımda dandik dundik takımlara düzinelerce gol atması benim için çok anlam ifade etmiyor. İfade etse zaten Alex'e Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük topçusu derdim ama o da bulduğu gariban takımlara gol ata ata şişirdi skor hanesini.. Fenere kazandırdığı efsanevi finalleri var mı? Yok. Aynı şekilde Ronaldo da Takımı sırtlayıp final aldırabiliyor mu? Avrupa kupası kazandırabiliyor mu? Büyük maçlarda eriyen giden bi adama iyi derim ama efsane demem şu aşamada.. Messi neyse ama Ronaldo popüler kültürün habire şişire şişire gözümüze soktuğu bi adam.. Estetik bi futbolu yok, inanılmaz bi futbol zekası yok, efsanevi aldığı büyük maçları veya milli takım kariyeri yok.

ronaldo çok gol atıyor diye ronaldo diyen olmuş ulan hagi forvet mi tabi ronaldo daha fazla atacak

Üst Alt