Cadılar Bayramı Kutlaması Renkli Görüntüler Oluşturdu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cadılar Bayramı Kutlaması Renkli Görüntüler Oluşturdu

kultur dedigin surekli degisen bisey zaten oyle sabit kultur diye bisey yok. hoslanmaya bilirsiniz bende cadilar bayramindan hoslanmam ama gelip kulture ambargo koymalariniz biraz tuhaf deil mi kultur zaten ne zaman kultur olur kultur disardan surekli etkilenir bunlari felan dusunen yok.

Milletin kutladığı falan yok yav eğlencesine takılıyorlar işte tıpkı yılbaşı zımbırtısında olduğu gibi. Rahmi de değinmiş benzer konulara bu kadar çok takmamak lazım, mesela hristiyan geleneği olarak bilinen çam ağacı süsleme olayı bugünkü bilinen haliyle 16. yy'ye dayanıyor halbuki hristiyanlardan çook daha önce eski Türklerin ve genel olarak paganların geleneği idi. Bugün mesela çam ağacı süslemesi üzerinden kültürümüz elden gidiiiiiiiiğğğ diye yaygara koparanlara sormak lazım, kültürü tam olarak ne zaman ve nereden başlatacağız ve daha da önemlisi senin kültür/gelenek dediğini neden herkes kabul etmek zorunda.

Bundan bir bin yıl sonra torunlarımızın torunları bambaşka geleneklere sahip olacak, bambaşka ritüeller edinecekler bu iş böyle yani sabit kalan şeyler değil ki bunlar.

Kutlamıyorum ama burada ertesi gün tatil olduğu için halloween partileri güzel oluyor.

Dün de bir arkadaşın halloween partisine katıldım daha yeni geliyorum kendime biraz fazla kaçırdım. Diş ağrısını güzel unutturdu diye bol bol içtim.

sent via GSC

Tamam iste utanmayan kutlayıp eglenebilir, beni ilgilendirmez ama dalga geçerim 😯
Sen her türlü geç dalganı zaten yav ciddiye alınacak bir şey değil bizler açısından tam olarak bahsettiğim şeyde bu zaten önem atfetmeye bile değmez, 40 a merdiven dayadım daha bir kere bile ne çevremde ne sokakta cadılar bayramı kutlayan veya kostüm giyen birine rastlamadım, bir grup ünlü ve cücük kadar bir grup insan kendi kendine eğlenmiş işte olay bundan ibaret.

güzelim kızların saçma kostümlere girip saçma boyalar sürmeleri açıkçası gecenin tadını kaçırıyor

boyanın arkasındakinin yanılttığı da oluyor (n)(n)(n)

Üst Alt