Cadılar Bayramı Kutlaması Renkli Görüntüler Oluşturdu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cadılar Bayramı Kutlaması Renkli Görüntüler Oluşturdu

Üst tabaka kutluyor bunu. Kasım ayında Thanksgiving yemeği de yerler muhtemelen.
Olabilir tüm ülke sevgililer günü kutlamıyor mu? Aziz Valentin'in pezeveng olduğunu biliyor muydun üstat? Katolik kilisesi bundan illlalah ediyor... Evlileri tekrar evlendiriyor... Milleti önce birbirinden ayırıp tekrar nikahlıyor her sefferinde de para cukkalıyor... Bunu en sonunda kazığa oturturup yakıyorlar. O günü de sevgililer günü olarak kutluyorlar...

Bu ne liboş bir dünya yahu pezevenglerin ölüm yıldönümünde millet topluca cinsel ilişkiye girer yok büyücülük yaptıkları için püritenler tarafından yakılan cinci kadınların bayramı kutlanır :( Bu ne ya...

Olabilir tüm ülke sevgililer günü kutlamıyor mu? Aziz Valentin'in pezeveng olduğunu biliyor muydun üstat? Katolik kilisesi bundan illlalah ediyor... Evlileri tekrar evlendiriyor... Milleti önce birbirinden ayırıp tekrar nikahlıyor her sefferinde de para cukkalıyor... Bunu en sonunda kazığa oturturup yakıyorlar. O günü de sevgililer günü olarak kutluyorlar...

Bu ne liboş bir dünya yahu pezevenglerin ölüm yıldönümünde millet topluca cinsel ilişkiye girer yok büyücülük yaptıkları için püritenler tarafından yakılan cinci kadınların bayramı kutlanır :( Bu ne ya...

Dostum ben 28 senedir kutlamadım hiç.

Seni zaten ilgilendirmez de bu bahaneyle eğlenen insanlarla ne diye dalga geçeceksin onu anlamadım. Noel ağacı süsleyen adamla özenti falan diye dalga geçersin de bu öyle bir şey değil yani eğlenceli 1 aktivite sonuçta.
Neye göre? 80 yaşındaki adam ve kadın da ancak süsleyerek eğlenebiliyor... Ya reddedeceksen tam reddedeceksin ya da tamamen kabul edeceksin bir kere de aysalcı olma be bir kere de tutarlı ol be...

Üst Alt