Cafercan geri dönsün - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cafercan geri dönsün

Cevap: Cafercan geri dönsün

Acaba Skibbe kiradaki gencleri takip ediyormu, merak ediyorum. Arada Paf maclarini izledigini gördüm.

Bana kalirsa uzun bi süre büyük transferler yapmayip, kiradaki gencleri getirmemiz gerekiyor, böylece paralarda cepte kalir.

Cafercan'ın kaptan olduğu takımda , Arda , Aydın , Uğur Uçar , Ferhat vardı ve herkes sadece onu konusurdu. O hariç hepsi yeterince şans buldu zaten

Bu saatte takıma geri dönmesi yanlış olur çünkü sadece Yaser gibi kenarda oturur ama bence Arda Manisadayken nası fb maçında kendisini gösterdi diğer sezon Galatasarayımızda kaldı Cafercanında bu şekilde bir patlama yapması lazım

Haginin T.d zamanında göze batıyordu fakat çok bencil oynuyordu yetenekliydi fakat takım oyununu bilmiyordu ve 0 pres yapardı anımsıyorum bir genç oyuncudan beklenmeyen haraketler :D

Şimdi bizim takıma gelirse yedek kalmaktan başka bişi olmaz.En iyisi oynıycağı takımda kalmaya devam etsin.

Bu konu kesin Yusuf Tekgül'ün çabasıdır evet bakıyorum ve yanılmıyorum :D çok diretiyorsun dostum sonunda getirecekler tekrardan takıma Cafercan'ı üzülme :D

Cafercan degilde, Ugur Erdogan daha hazir gözüküyordu.

Lincolnün yedegi olmadigindan, Cafercanin gelmesinden yanayim ama.

Tabi Oguz Sabankay da olabilir, yeterki Lincolnün bi yedegi olsunda, kim olursa olsun. Orasina Skibbe kafasini yorsun artik Cafercan, Oguz Sabankay yada Emre Colak arasindan secim yapmasi gerekecek, gerci Emre bekleyebilir.:D

yapma yahu. Oguz Sabankay suanki hali ile Belediyede zor oynar.

Sezon sonunda mutlaka A takima girmeli.

çocuk attığı topu alamıyorduki o maçta iyi oynasın. Arda'nın kendini gösterdiği Manisa-Fener maçında hatırlayın takım olarak coşmuştu manisa ve Sinan Kaloğlu 3 gol atmıştı.

Cafercan kadar bizim takımda iyi topa vurabilen kim var gösterin sebest vuruşlarda , Lincoln ve Kewell haricinde.

Potansiyeli oldukça yüksek birisi Galatasaray da hazırlık maçıda olsa bir defa şans bulması onu iyice hırslandırır. Çocuk ümitlerini kesmek üzere takımdan..

Yusuf sen Cafercan'ı seviyosun ya.Sence bizim a takımda oynayabilir mi? Yani fırsat bulabilir mi?

Simdi bir Süper ligde,Avrupada oynamak var, dgier taraftada Bank Asya liginde oynamak var.

A takimda yedek kalir,ama oynayacagi 10-15 bile önemli olur.

Ama suan aslinda suan kiralik kalip her mac 90 dk oynamakta var. O yüzden sezon sonunda gelsin,ama simdi gelirsede iyi olur.

Üst Alt