Cafercan geri dönsün - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cafercan geri dönsün

Adıyaman'lı olduğum ve hali hazırda Adıyamanspor'da oynadığı için canlı yayını izleme fırsatım oldu lakin geçmişe bu denli takılı kalıp, kendi dışında herkesi suçlaması bende rahatsızlık yarattı. Eleştirilerinde mutlaka haklılık payı vardır ama çalışmış olduğum tüm hocalar kötü olmasa şu an seviyem daha üst düzeyde olurdu tarzındaki ifadesi cidden kaale alınabilecek türden değil.

Adıyaman'lı olduğum ve hali hazırda Adıyamanspor'da oynadığı için canlı yayını izleme fırsatım oldu lakin geçmişe bu denli takılı kalıp, kendi dışında herkesi suçlaması bende rahatsızlık yarattı. Eleştirilerinde mutlaka haklılık payı vardır ama çalışmış olduğum tüm hocalar kötü olmasa şu an seviyem daha üst düzeyde olurdu tarzındaki ifadesi cidden kaale alınabilecek türden değil.

Kendisini anlayabiliyorum.

Benim zamanımda da hocalar mesela stoperlere, topa vur uzaklaştır derdi, bu zihniyet yıllarca topa gülle muamelesi yapan tahta ayaklı stoperler çıkmasına sebep oldu. O yaşlarda kazandığın alışkanlıkları da değiştiremiyorsun oyun zekan yüksek olsa da.

Hal böyle olunca da yetenekli olduğunu düşünenler, istediklerini başaramayınca bazen insanda isyan oluşuyor, öyle olunca da başkalarını suçlu görüyorsun.

Bilmiyorum belki ben abartıyorumdur ama Cafercan'dan daha iyisini görmedim ben alt yapıda şu ana kadar.

Üst Alt