Haber - Çağdaş Atan: "Fenerbahçe'nin son dakika penaltı golü bu oyunun güzelliği, cilvesi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Çağdaş Atan: "Fenerbahçe'nin son dakika penaltı golü bu oyunun güzelliği, cilvesi"

Sen Simdi boyle konusuyorsun ya

Yarin yali cocuguna teneke baglayip gonderdigimizde

Bu konusmalar senin boynunda utanc kolyesi olarak kalacak

Tabi utanman varsa

Son dakika uzatmalarda verilen karara ve hocanın verdiği tepkiye bakın inanılır gibi değil neredeyse sevindim diyecekmiş ya bu nasıl rezilliktir maç bizimle olsaydı hem kendi hem medya yer yerinden oynatırdılar hala utanmadan sıkılmadan çıkıp hakemler bize düşman medya bize düşman algısıyla yaptıkları rezil açıklamalara bak bu sene resmen açık açık anadolu takımları fenere karşı sempatik davranıyorlar mücadele etmiyorlar fark yiyorlar pozisyonlara itiraz etmiyorlar onlara maçlarında fazla bilet veriyorlar biz bu sene çok mücadele etmemiz gerekiyor

Bizim maçta tacı yanlış verilen 3 sayfa yazı paylaşıyor hadi onu geç oynattığın top normal mi 5-7 attığı maçlarda bile bu kadar domine etmedi.

Ismaili kovarlarsa sempatik goruneyim diye yanliyor aklinca

Mesele suki kayseri macinda baris alpere verilen penaltiyi bile ben elli kere izledim icime sindimi diye

Iste bu haram puanlar varya onlar donuyor dolasiyor 90+3 te ezenin kafasi oluyor

65 te emre kilincin savurdugu top oluyor

Bakin izleyin bu 2 puan bir macta son dakika yedikleri bir golle bize geri donecek ozaman bu yazdigimi hatirlatirim

Allahin adaleti sasmaz haksiz haram yiyen basarili olamaz

Fb ye en yapmaman gereken şey pas yapmak savunmada israrla bunu yaptın,fb nin ilk yarı baskısının nedeni bu zaten ..Savunmada pas yaparken kaybettiğin topların devamı hep..2.yari 10 kişi kaldın dan dun vurdun 60 dan sonra düzgün pozisyona girmedi fener

Herseyi anlıyorum da neden 60 dan sonra oyuncu degistirmedin 10 kişi kalmışken hakikaten akıl alır gibi değil..

Üst Alt