Haber - Çağdaş Atan: "Fenerbahçe'nin son dakika penaltı golü bu oyunun güzelliği, cilvesi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Çağdaş Atan: "Fenerbahçe'nin son dakika penaltı golü bu oyunun güzelliği, cilvesi"

Bazen bizim teknikdrektör niye yurtdışında takım çalıştırmıyor diye düşünüyorum sonra bunun gibi adamlar önüme çıkıyor yabancı takımları kutluyorum futbol cahili adamlarla iş yapmadıkları için

Buna ne küfür edilse haktır, hatta ne kadar sövsen yine yetmez az gelir. Doğru düzgün maçı satmaya yeltenmeyen bir adam şu açıklamayı yapmaz. Bir Sumudica'ya bakın bir de buna, hangisi samimi karar verin. Bu sezon tarihin en kara sezonu açık ara.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

45 dk 10 kişi oynadı, 1 oyuncu değiştirdi ya 1. Namussuz herif ulan yedekte adam olmasa neyse josef, mahmut, aleksic, s.gürler filan 10 dk oynayamayacak seviyede mi? Takımın sahada öldü sende öylece izledin satılmış köpek!!

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 tane oyuncunun garip garip şekillerde kartlar görüp maçtan atıldığı ve maçı 9 kişi tamamladığın yerde enteresan açıklamalar (Figueiredo denen malın 2. sarısı direkt kırmızı da olabilirmiş bu arada sonradan gördüm ama ilk sarıdan önce faul bile yok). 4 kartın 3 tanesi itirazdan ve düdükten sonra topa vurmaktan olabilir mi? Normalde ya oyuncularına sitem edersin ya hakemlere ama ikisini de yapmıyor güzellikler, cilveler diyor adam. Hayırlı işler abi, aman rahatınız bozulmasın.

Üst Alt