Camiadan Duyumlar - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Camiadan Duyumlar

Hocam cok soru soruyorum ama bu adami bu kadar sevmemenin bir sebebi var mi? Nedir vukuatlari?

Estağfurullah şimdiye kadar anama-babama-dinime-kitabıma küfretmeyen hiçbir galatasaraylıya herhangi bir şey için gönül koymadım posamı çıkarabilirsin kardeşşş;

"Milletin yaşayış ve hürriyetine, canına, malına ve her türlü anane ve mukaddesatına, her nereden ve kimden olursa olsun vaki olacak tecavüzlere karşı koymak için kendimi Türk Milletine adadım.

Ölüm dahi olsa verilen her vazifeyi yapacağım. Bildiğim, gördüğüm, işittiğim ve bana emanet edilen her şeyi, canımdan aziz bilip, sonuna kadar muhafaza edeceğim.

Gördüklerimi, işittiklerimi, hissettiklerimi ve bana emanet edilenleri, hiç kimseye ifşa etmeyeceğim. İfşaatın bir ihanet sayılacağını ve cezasının ölüm olacağını biliyorum.

Yukarıda sıralanan hususları harfiyen tatbik edeceğime, şerefim, namusum ve bütün mukaddesatım üzerine söz verir ant içerim."

T.M.T SOKAR!!! :)

Otel işi yatmış geçen perşembe günü belediyeden otel yerine yurt yapalım talebimiz de reddedilmiş. Kesin bilgi şu an yönetim burayı ne yapacağını düşünüyor zira yapı kullanım ruhsatı alınamadığı için tapuda cins değişikliği yapamıyoruz hali hazırda mecidiyeköy arsamız inşaat arsası olarak gözüküyor.

Bu haliyle satılırsa değerinin 4'te 1'ine gider ki ekspertizini yaptırmış yeni yönetim 21 milyon dolar çıkmış yani harcadığımız kredi ve diğer masraflardan biraz fazla. Dolayısıyla otel ve yurt dışında belediyenin kabul edeceği şekilde kullanım şeklini tespit edip yapı kullanma ruhsatı almaktan başka çaremiz yok...

Otel işi yatmış geçen perşembe günü belediyeden otel yerine yurt yapalım talebimiz de reddedilmiş. Kesin bilgi şu an yönetim burayı ne yapacağını düşünüyor zira yapı kullanım ruhsatı alınamadığı için tapuda cins değişikliği yapamıyoruz hali hazırda mecidiyeköy arsamız inşaat arsası olarak gözüküyor.

Bu haliyle satılırsa değerinin 4'te 1'ine gider ki ekspertizini yaptırmış yeni yönetim 21 milyon dolar çıkmış yani harcadığımız kredi ve diğer masraflardan biraz fazla. Dolayısıyla otel ve yurt dışında belediyenin kabul edeceği şekilde kullanım şeklini tespit edip yapı kullanma ruhsatı almaktan başka çaremiz yok...
Bunu Dursun adisi bilmiyor muydu ulan baskanliga adayligini koysun bu insan musveddesini gordugu yerde kufredip ciktigi yere girmek zorunda bırakmayan taraftarim demesin

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tamam o halde ne icin aldilarsa onun yapi kullanimini alsinlar

Is merkezi ve klup lokaliydi galiba orjinali
Evet zaten sonunda bu olacak ama ikna olunmuş değiş son perşembe günü işte yurt talebimiz reddedilmiş. Bana kalsa zaten renktaş biz ne diye divan toplantıları için her ay kira verelim?

Sen de biliyorsun yaşlı üyelerimiz ki divanın ekseriyetini oluşturuyorlar seyrantepeye gidemiyorlar. Onun için sürekli gayrettepedeyiz. Eskiden adaya da gidebildiklerinde giderlerdi. Liseciler ile Üniversiteciler birbirine girmeden önce tevfik fikret salonu da alternatifti artık seçim dışında almıyor müdüriyet bizi içeri. Eee hasnun galip müsait değil mecidiyeköyde buluşalım? bir katı divan toplantı salonumuz olsun...

Stattaki kurullar da buraya taşınsın en azından statta store'a, müzeye ve sportif şubelere yer açılır. Nerden baksan bu da 3 kat tutar.

Etti 4 kat. zemin ve bodrumu kiralasak banka şubesi filan diye. 1 ve 2.katlara kira ödemeden gs store açsak? Geriye kalır 9 kat. En üst kat lokanta ve seyir terası olarak kullanılabilir. Kalır 8 kat.

Bu 8 katı da yabancı oyuncuların rezidans dairesi gibi kullanırız en azından kira vermeyiz. Böylece işletmeden doğacak hırsızlık rant kapısı kalamıştaki gibi olmaz. zarar etmemiş oluruz hem de kendi tüm ihtiyaçlarımızı karşılar hatırı sayılır da kira geliri elde ederiz aylık bankalardan 150.000 tl minimum gelir seyir terası-lokantadan da minimum 50.000 tl gelse bir de dış cephe kiralarız o da minimum 50.000 olsa içerik montrolü yapılacak ve projede otoparkımız var bunu da mecidiyeköy gibi bir ihtiyaç yerine halka açsak hiç bir şey olmasa bir bu kadar daha geliri olur aylık rayiçleri belli mecidiyeköyde 2 saate 10 tl alınıyor 100 araçlık otoparkımız var projede-2 ve -1 katlar bodrumda otopark projede. yıllık totalde 7 trilyon-7.5 trilyon arası gelir elde ederiz hem de kimse ali sami yen oteline karı atmamış olur :) fenerlilerin yazışmalarına bakın görürsünüz terbiyesizleri...Sizi hadım edeceğiz oğlum şeri hükümlere göre had cezasına çarptıracağız, çaprazlama keseceğiz sizi hadsizler:) yaaallah hasbi rabbi cellallahhh!!!

Buranin ilk cikisi is merkezi , klup merkezi ve uyelere lokal denmisti

Yani mecidiyekoyde de bir ruh kalsin , seyirciler cadirdaki bir donem kafe gibi bir yerde maclari izlesin , orasi sari kirmizi kalsin diye

Ama binaya otel ruhsati cikarip komple satmak da mali anlamda iyi olabilirdi

Kararsizim .

Buranin ilk cikisi is merkezi , klup merkezi ve uyelere lokal denmisti

Yani mecidiyekoyde de bir ruh kalsin , seyirciler cadirdaki bir donem kafe gibi bir yerde maclari izlesin , orasi sari kirmizi kalsin diye

Ama binaya otel ruhsati cikarip komple satmak da mali anlamda iyi olabilirdi

Kararsizim .
Verdiğim örneklerdeki gibi otopark ve dış cephe dışında biz işletmeyelim kiraya da vermeyelim biz kullanalım aslında seyir çatısı demiştim ama haklısın bir kat da mesela hemen altında maç izleme yeri olabilir çok şık olur gelir de elde edilir.

Hatta zihnimi açtın kardeş bu cemiyet-1905 gsyiad-gsli sporcular filan amaç destek değil mi herkes bir kat kiralasın 7 katı kiraya verelim dernekler de kulüplerin kurullarıyla bir arada olsun amaç katkı değil mi o zaman yıllık gelirimiz 7 trilyondan 12 trilyona çıkar. Fildişi kulesinde otururuz üye olmayan taraftar da bunlara ulaşır otoparka aracını park eder, bankadan para çeker üst kata çıkar gs storedan alış veriş yapar tek tek katları çıkar selam eder 12.katta maçı izler 13.katta da yemek yiyip defolur gider :)

Ben dernegin gecmiste futboldan elde edilmemis gelirlerle elde ettigi mallarin , yonetimlerin sacma harcamalara batirdigi sportif as borclarina harcanmasina karsiyim

Riva , florya , ada gibi yerler futbolda cok basariliydik da oralardan cok para kazandik da o sekilde mi alindi ? Eger oyleyse tamam harcansin futbola ama diger turlu dernegin mallarinin futbolcu paralarina gitmesi asiri sacma bir sey

Ben dernegin gecmiste futboldan elde edilmemis gelirlerle elde ettigi mallarin , yonetimlerin sacma harcamalara batirdigi sportif as borclarina harcanmasina karsiyim

Riva , florya , ada gibi yerler futbolda cok basariliydik da oralardan cok para kazandik da o sekilde mi alindi ? Eger oyleyse tamam harcansin futbola ama diger turlu dernegin mallarinin futbolcu paralarina gitmesi asiri sacma bir sey
tamam haklısın da artık ne var ne yok satıp donla ama huzurla kalma vakti kangrenli kolu kestik kestik yoksa fenere bejekeye döneceğiz

O futbol takımı olmasa, o arsaları, malları, mülkleri dernekteki dinozorların kaşı-gözü hürmetine mi verdiler diye sorarlar ama :rolleyes:

Ucreti mukabilinde almadik mi rivayi , adayi filan , cok bilmiyorum , eger finansmani futboldansa tamam dedim zaten demin

Ama dernek duzgun isletme yapmis , gelirler elde etmis , bir kazanimlari olmus , git yatir yabanci oyuncularin astronomik ucretlerine

Adil mi bu

Ucreti mukabilinde almadik mi rivayi , adayi filan , cok bilmiyorum , eger finansmani futboldansa tamam dedim zaten demin

Ama dernek duzgun isletme yapmis , gelirler elde etmis , bir kazanimlari olmus , git yatir yabanci oyuncularin astronomik ucretlerine

Adil mi bu
Galatasaray adasını eski başkanımız zamanında kulübe hibe etmiş.
Riva yı da beyazıt 70 li yıllarında almıştı kulüp adına.

O futbol takımı olmasa, o arsaları, malları, mülkleri dernekteki dinozorların kaşı-gözü hürmetine mi verdiler diye sorarlar ama :rolleyes:
Elit kısmın hayrına verildi sanıyor sinyor

Alemin Tek Kralı

Adil mi bu
Rivayı selahattin beyazıt cebinden aldı, adayı da demokrat partili sadık giz hasta galatasaraylı celal bayardan istedi o da adnan menderese emir verdi kömürlük olarak kullanılan ada bizim oldu. florya metin oktayda parça parça elimize geçti bugünkü halinde rahmetli başkanlarımız spor ali tanrıyar ve yenilmez armada ali urasın emekleri büyüktür. Allah gani gani rahmet eylesin...

Rivayı selahattin beyazıt cebinden aldı, adayı da demokrat partili sadık giz hasta galatasaraylı celal bayardan istedi o da adnan menderese emir verdi kömürlük olarak kullanılan ada bizim oldu. florya metin oktayda parça parça elimize geçti bugünkü halinde rahmetli başkanlarımız spor ali tanrıyar ve yenilmez armada ali urasın emekleri büyüktür. Allah gani gani rahmet eylesin...

Yani klubun gucuyle alinmistir , bunda futbol bransinin payi vardir yoktur bilemem ama bugun o paralarin zenit klubune bonservis , sabrinin ferrarisi , endoganin yatisina , sakat sigdorsona , imzasi unutulmus grosskreuzt a , selcuk un 7 sulalesine gitmesinden rahatsizim

Üst Alt