can büyük - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

can büyük

Sıkıntı yok rdaş az çok tanışıklığımız olduğu için neden öyle yazdığını tahmin edebiliyorum.Ama olaylara tek taraflı bakmamak lazım

Bak bu soruyu ben sormuyorum forumdan bir başka arkadaşımız soruyor

ve

Can'ın yanıtı

Can'ın bu kadar haterının olmasının temel sebebi yazdığı cevapta saklı.Bu tutumu devam ettiği için ve kendisinden olmayanı Hakan D. tabiriyle cahil gördüğü için sevmiyorum

Aynen öyle.'Ilımlı' olmaktan bahsettiğimizde düşünce değişikliği veya birilerine yaranmak olarak algılıyor bunu,çok yanlış algılıyor.Üslupta ılımlılıktan bahsediyorum oysa ki.

Sırtından vurdu olmasın o? :D

Şaka bir yana,alıntılayıp direkt sana söylediğim şeyler bunlar.Art niyetli bir yaklaşımım yok yani yanlış anlamanı istemem.

Ha sirt ha bel ne fark eder.

Onun niyeti belli. Samimi degil bir kere. Kimin ne oldugunu burada herkes cok iyi biliyor.

Bir de Kaan'a yazdigimi örnek vermis tam komedi. Orada benim Kaan'a yazdigimin kimse ile direkt alakasi yok. Öyle ortaya yazdim. Hakan Delikanli ile kiyasliyor kiyaslasin dursun cok da umrumda yani.

Bayiliyor insanlara sarmayi ve üzerlerine oynamayi. Bana islemez. Ha Recep ha Aydin bunlarin yazdiklari ettikleri bi kulagimdan girer digerinden cikar. Kaide alinacak kisiler degiller hal ve tavirlarindan ve bilhassa da niyetlerinden dolayi.

Ha sirt ha bel ne fark eder.

Onun niyeti belli. Samimi degil bir kere. Kimin ne oldugunu burada herkes cok iyi biliyor.

Bir de Kaan'a yazdigimi örnek vermis tam komedi. Orada benim Kaan'a yazdigimin kimse ile direkt alakasi yok. Öyle ortaya yazdim. Hakan Delikanli ile kiyasliyor kiyaslasin dursun cok da umrumda yani.

Bayiliyor insanlara sarmayi ve üzerlerine oynamayi. Bana islemez. Ha Recep ha Aydin bunlarin yazdiklari ettikleri bi kulagimdan girer digerinden cikar. Kaide alinacak kisiler degiller hal ve tavirlarindan ve bilhassa da niyetlerinden dolayi.

Recep'le Aydın'ı aynı kefeye koyman sıkıntı işte.Recep tamam da Aydın argümanlarını sunuyor ortaya ki haklılık payı olanları da var.Sen ısrarla beni ilgilendirmez ben buyum demeye,bunu kişiliğine yontarsan da ne yapalım,hoşumuza gitmese de haddimize değil ondan sonrası.

Recep'le Aydın'ı aynı kefeye koyman sıkıntı işte.Recep tamam da Aydın argümanlarını sunuyor ortaya ki haklılık payı olanları da var.Sen ısrarla beni ilgilendirmez ben buyum demeye,bunu kişiliğine yontarsan da ne yapalım,hoşumuza gitmese de haddimize değil ondan sonrası.
Gayet de aynı kefeye koyarım.

Ikisi de bayılıyor insanları kışkırtmaya polemik yaratmaya. Fark yok biri öyle yapar biri böyle.

sent via GSC

Rtas “sirtindan vurmak” deyimdir, bu kalipta kullanilir. Ihanet etmek anlamina gelir.

“Belinden vurmak” soz obegi ise cok farkli yerlere cekilebilir. Benim aklima fesat seyler geldi, degisik seyler canlandirdim kafamda gece gece.

Yani cok fark eder.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Orada ne demek istediğim ortada yani. Gece gece sırt yerine bel yazmışım uykususuz takılmayın bu kadar tek kelimeye.

sent via GSC

Şimdi bu tarz bu adamla neyi tartışacaksın ? Olayı kişiselleştirmeyelim de ne yapalım ?

Bir kere adamın ağzı bozuk ne dediğini bilmiyor,sürekli agresif.Kendisine yapılan şakacı yorumları bile hor görüyor

Ağzından yanılmışım diye bir cümle çıkmıyor.Ona göre doğru tektir ve her zaman onun dediği işler

@Can BÜYÜK forumun tartışmasız en başarılı; Üyesi, Profili ve Kişiliğidir..

GSC üyeliklerini satıyor diye bir konu açmıştım.. Dürüst olmak gerekirse, forumun fiyat biçilecek en değerli üyeliklerindendir :hat:

Troll falan diyebilirsiniz bana ama her zaman realistimdir.

Son düzenleme:
Oh ne güzel ya. Önce saçmala dur herşeyi yap sonra yağ gibi üste çık mağdura yat yok bu adamla nasıl konuşacaksın falan diye.

Ne ayaksın sen yav. Tam komedi. Neyse ne halt yiyorsan ye benden sana ekmek çıkmaz. Saçma alıntılarına ve mentionlarına devam et. Bu seni tatmin ediyorsa Allah yardımcın olsun ne diyeyim.

sent via GSC

Son düzenleme:
Oh ne güzel ya. Önce saçmala dur herşeyi yap sonra yağ gibi üste çık mağdura yat yok bu adamla nasıl konuşacaksın falan diye.

Ne ayaksın sen yav. Tam komedi. Neyse ne halt yiyorsan ye benden sana ekmek çıkmaz. Saçma alıntılarına ve mentionlarına devam et. Bu seni tatmin ediyorsa Allah yardımcın olsun ne diyeyim.

sent via GSC

Dediğimi destekler nitelikte bir açıklama daha

Git gide Hakan Delikanlılaşıyorsun

Rtas “sirtindan vurmak” deyimdir, bu kalipta kullanilir. Ihanet etmek anlamina gelir.

“Belinden vurmak” soz obegi ise cok farkli yerlere cekilebilir. Benim aklima fesat seyler geldi, degisik seyler canlandirdim kafamda gece gece.

Yani cok fark eder.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gurbetçi bir arkadaşımız. Yanlış yazmış olabilir. Takılmayalım fazla.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

ya bi sakin olun arkadaslar.

o kadar degerli üyeler buradan gitti, deyim yerindeyse "bazilari meydani bos buldu". Birakin da Can gibi degerli bi kardesimiz istedigini söyleyebilsin. Diktatörlesmeyin, bari forumda herkes özgür olsun.

Üst Alt