Candan Erçetin - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Dürüst icraatları bekliyorum mesela. Ayrıca Manchestar Unitedın asbaşkanını tanımak zorunda değilim.

Evet tanımak zorunda değilsin çünkü birşey yapmıyor. Bir tek Türkiye'de var bu muhabbet, yönetimdeki herkes illaki birşey yapacak. Yöneticilerin futboldan veya herhangi bir spor branşından üst düzeyde anlamaları diye bir olay yoktur yani. Kurarsın profesyonel ekibini onlar ilgilenirler. Keza Arıboğan ve Tulun'da tam bu noktada iş görüyorlar. Ali Dürüst futboldan gelme olduğu için icraatin içinde olan birisiydi. Yönetim Kurulu icraat yapma yeri değildir icraati denetleyicidir bunu bir türlü idrak edemedik, ne yönetimler ne taraftarlar olarak.

bilmiyorum videoda var mı ama sene 2000 fatih hoca ayrılık sınyallerı verırken ucakta mıkrofona bu sarkıyı soylemıstı bugun gıdıyorsam yarın donecegımı vurguladıgında aglamıstım cocukluk ıste :)

ne aci ki candan ercetin terimin gidisni Onay vermisdi... kongre üyesi olarak. ( 1 yil evvel.yani terim son dönüm)

Evet tanımak zorunda değilsin çünkü birşey yapmıyor. Bir tek Türkiye'de var bu muhabbet, yönetimdeki herkes illaki birşey yapacak. Yöneticilerin futboldan veya herhangi bir spor branşından üst düzeyde anlamaları diye bir olay yoktur yani. Kurarsın profesyonel ekibini onlar ilgilenirler. Keza Arıboğan ve Tulun'da tam bu noktada iş görüyorlar. Ali Dürüst futboldan gelme olduğu için icraatin içinde olan birisiydi. Yönetim Kurulu icraat yapma yeri değildir icraati denetleyicidir bunu bir türlü idrak edemedik, ne yönetimler ne taraftarlar olarak.

Peki cevabına şu soruyu sorabilirmisin biz ne kadar profesyoneliz?

Peki cevabına şu soruyu sorabilirmisin biz ne kadar profesyoneliz?

Bunu sor canımı ye işte. Ben de sürekli bunu sorup duruyorum :ka21: Problemi başka yerlerde aramak yerine asıl soruna çözüm üretmek gerek. Transfer yapmak, futbolcu pohpohlamak, hocanın gönlünü hoş tutmak yönetimin görevi değildir, ama bunu yapacak adamları getirmek yönetimin görevidir. Bu konuda ne kadar başarılılar orasını oturup tartışalım hep beraber.

Candan Erçetin'in yönetim kuruluna alınması bir hata mıdır bilemem ama Ali Dürüst'ün yeni yönetimde yer almaması Ünal Başkan'ın en büyük hatasıdır ve bunun bedelini son aylarda azizin paralı köpeklerine karşı tek başına kalarak ödüyor... Başkan'ı severim ama bu hatası sonunu getirebilir.

Bunu sor canımı ye işte. Ben de sürekli bunu sorup duruyorum :ka21: Problemi başka yerlerde aramak yerine asıl soruna çözüm üretmek gerek. Transfer yapmak, futbolcu pohpohlamak, hocanın gönlünü hoş tutmak yönetimin görevi değildir, ama bunu yapacak adamları getirmek yönetimin görevidir. Bu konuda ne kadar başarılılar orasını oturup tartışalım hep beraber.

Arkadaşım bende senden çok farklı düşünen birisi değilim. Ancak dediğin gibi müthiş profesyonellerimiz dahili olduğu Hajrovic vs gibi krizleri görünce eski yönetim modellerini insan çokta yadırgayamıyor.

Arkadaşım bende senden çok farklı düşünen birisi değilim. Ancak dediğin gibi müthiş profesyonellerimiz dahili olduğu Hajrovic vs gibi krizleri görünce eski yönetim modellerini insan çokta yadırgayamıyor.

Eski yönetim modellerinde de çok değişen şeyler olmadı oysa ki? Sadece unutuldu. Hajrovic krizi şu anda göz önünde olduğu için direk hedef ama bu takım UEFA finaline para almadan çıkarıldı yahu. Bunun bi açıklaması olabilir mi? Bunu şu anda yapabilir misin mesela? Hajrovic kriz değil yani bunların yanında.

Eski yönetim modellerinde de çok değişen şeyler olmadı oysa ki? Sadece unutuldu. Hajrovic krizi şu anda göz önünde olduğu için direk hedef ama bu takım UEFA finaline para almadan çıkarıldı yahu. Bunun bi açıklaması olabilir mi? Bunu şu anda yapabilir misin mesela? Hajrovic kriz değil yani bunların yanında.

Hajroviç ne yazıkki profesyonelleşmemizin krizidir. Şunuda söyliyim eskiden olsaydı hayroviç hatası yapılmazdı demekte yanlış. Ki bunun örnekleride çokça mevcut. Ancak Sen ben profesyonellim mottosuyla yola çıkıyorsan adama böyle bir hata yaptığında hop ne oluyoruz derler.

Hajroviç ne yazıkki profesyonelleşmemizin krizidir. Şunuda söyliyim eskiden olsaydı hayroviç hatası yapılmazdı demekte yanlış. Ancak Sen ben profesyonellim mottosuyla yola çıkıyorsan adama böyle bir hata yaptığında hop ne oluyoruz derler.

E tamam dedik zaten demedik mi? Ama Allah'ın her günü "Candan Erçetin ne yapıyor yahu?" diye gezinmek de abes yani. Senin özelinde söylemiyorum bunu buradaki genel hava öyle.

Candan Erçetin'e söven terimsporlulatın bilmediği bir gerçek; Terim'in kovulması oylandıpında hocanın gönderilmemesi lehine oynkullanan birkaç yöneticiden biri olduğudur.

Sent from my iPad using Tapatalk

Her gün "Candan Erçetin ne yapıyor?" diye soranlar var.Sanatçı olduğu için saygısızlık yapıyorsunuz.Yöneticinin görevi yönetmektir futboldan veya diğer spor dallarından anlamak zorunda değiller.Bugün bu tantanayı yapma sebebiniz olan eski yöneticilerde futbol dehası değildi.

tapatalk

Üst Alt