Candan Erçetin - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu kadınla niye bu kadar uğraşılır anlamış değilim açıkcası,eleştirilecek çok yönetici var candan erçetinden önce, mesela hayroviç konusunda işgüzarlık yapıp kulübü zarara uğratanlar eleştirilmeli en başta

Yönetime girmeden önce çok sevdiğim fakat şimdi antipatik baktığım birisi. Nerde o Haldun Üstünel ler , Ali Dürüstler, I Love you Fatih Hocamlar nerde şimdiki elit yönetim. Ünal başkan kendi topuğumuza sıktı ilk bunları getirerek

Candan Erçetin'i eleştirmek yerine onu yönetime sokanları eleştirmek daha mantıklı değil mi acaba?

Kadın bu ülke de ki en sevdiğim 2-3 sanatçıdan biri, ve Galatasaray'lı.

Sizi çağırsa Ünal Aysal girmez misiniz yönetime?

hatırlatma zorunda hissettim kendimi...

"Candan Erçetin, 1963 yılında Kırklareli’nde doğdu. 1982 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü ve İstanbul Belediye Konservatuvarı Şan Bölümü’nü bitirdi. Viyana Üniversitesi’nde Klasik Arkeoloji dalında yüksek lisans eğitimi gördükten sonra turizm, organizasyon, tanıtım alanlarında çalıştı. 1994-2008 yılları arası Galatasaray Lisesi’nde müzik öğretmenliği yaptı. 2007-2009 dönemi Galatasaraylılar Derneği Başkanı olarak görev aldı. 1995’ten bu yana profesyonel şarkıcılık mesleğine devam eden Candan Erçetin, halen Galatasaray Eğitim Vakfı’nda başkan yardımcılığı görevini, Galatasaray Üniversitesi’nde okutmanlık ve GSÜ Kültür ve Sanat Merkezi Koordinatörlüğü görevini sürdüren Candan Erçetin, Fransızca ve Almanca bilmektedir."

Yani ulaşılamayacak bir bilgi de değil... konunun başlangıç mesajında yazıyor... gazetelerin hangi amaçlarla yazdığını bildiğimiz haberler yüzünden körü körüne eleştrilmeyi hiç hakketmiyor bence... hala yönetim kurulunun tek görevinin transfer yapmak olduğunu zannetmeye devam edelim biz...

Galatasaray türkiyenin en tanınmış markasıdır.

Yönetim kurulu toplantısında hayvanın ne işi var.

5 çayı mı bu?

Candan Erçetinin toplantıyı ne kadar ciddiye aldığını gösterir bu hareket

bu haber geçen senenin haberiydi ve aslında köpeğini toplantı salonuna sokmadığı ve stadda görevlilere emanet ettiği ortaya çıkmıştı... yeniden hortlatılmış bir habere bu kadar güvenmek enteresan...

bilgilenmek isteyen arkadaşlar için...

Candan Erçetin'in köpeği Adnan Öztürk'e cevap verdi

geçen senenin bir haberiydi ve candan erçetin köpeğinin ağzından cevap vermişti... gerçi onu da sonradan polemik haline getirmişlerdi :)

hala şunu kabul etmemekte ısrar ediyoruz... nefret ettiğimiz ve yalan yazdığını bildiğimiz, yalan değilse de 1e bin katarak yazdıklarından emin olduğumuz medyayı takip etmeye bayılıyoruz... takip etmekle kalmayıp o haberler üzerinden yorum yapıp insanlar hakkında fikir ediniyoruz... haaa demek ki böyleymiş diyoruz...

en kötüsüne geliyorum... bu haberler yalanlandığı zaman vay be yalanmış dememize rağmen hala kişiler hakkındaki düşüncelerimizde devam ediyoruz...

toplum olarak hatayı kabul etmeyen bir yapımız var çünkü :)

candan erçetin köpeğini arenaya götürmüştür tabiki ama ben şahsen toplantıya köpeğiyle birlikte girdiğini hiç düşünmüyorum...

Üst Alt