Caner Erkin Galatasaray'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Caner Erkin Galatasaray'da

şöyle açıklayayım;

şimdi 1 yıllığına kiralandı caner, satış opsiyonu konuldu, diyelim ki 4M euro olsun.

şimdi galatasaray caner'i beğenir, 1 yıl içerisinde cska'ya 4M öderse cska "hayır satmıyorum." diyemez ya da daha fazla isteyemez.

yani o sözleşmede yazan o miktar ödendiği takdirde cska caner'in bonservisi üstünde kesinlikle hiçbir şekilde hiçbirşey iddia edemez.

tamam o zaman teşekkür ederim bu şekilde insanca açıklamalar için...

İlginç transfer...

Galatasaray ihtiyaç duymadığı, iyi bir oyuncuyu aldı.

Adamı 1 yıllığına kiraladık diyelim satın alma opsiyonu 3 milyon €..

Sene içinde 3 milyon €'yu verirsek CSKA'ya CSKA satmıyorum diyemez,yoksa satın alma opsiyonunun bir anlamı olmazdı...

Mesela adam oynadı sezon bitti CSKA adamı geri çağırır ve bonservis bedelini yükseltir ee ne anladım satın alma opsiyonundan o zaman..

Caner resmen Galatasaray'da

Galatasaray, Rusya'nın CSKA Moskova takımında forma giyen Türk futbolcu Caner Erkin'i 1 yıllığına kiraladı.

Savunmanın solunda Hakan Balta'ya alternatif oluşturmayı planlayan sarı kırmızılılar bu bölge için düşündükleri Caner Erkin'i kadrosuna kattı. Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, günler önce anlaşma sağladıkları Caner Erkin için kulübü CSKA Moskova ile de anlaşmaya vardı. Genç futbolcu bu sabah faksla yoluyla kendisini Galatasaraylı yapan imzayı attı. Caner bu akşam İstanbul'a gelecek ve yarın sağlık kontrolünden geçtikten sonra Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sarı kırmızılı takımla antrenmana çıkacak.

DHA

31.08.2009 11:42:51

Adamı 1 yıllığına kiraladık diyelim satın alma opsiyonu 3 milyon €..

Sene içinde 3 milyon €'yu verirsek CSKA'ya CSKA satmıyorum diyemez,yoksa satın alma opsiyonunun bir anlamı olmazdı...

Mesela adam oynadı sezon bitti CSKA adamı geri çağırır ve bonservis bedelini yükseltir ee ne anladım satın alma opsiyonundan o zaman..

Ya öyle birşey yok.Biz 1 sezon boyunca kiralık oynatacağız Caner'i ama CSKA'ya hiçbir para ödemeyeceğiz.Sezon sonu beğenirsek ve oyuncuyla anlaşırsak sözleşmedeki fiyatı verip alacağız.CSKA geri çağırmak isterse ve bizde almak istersek iş oyuncuda biter.

spo03vy1.jpg

Bugün kim oynayacak sol bekte :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt