caner erkin - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

caner erkin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Caner Erkin

Hoşbulduk arkadaşlar :)

Şaka bir yana gerçekten çok iyi transfer bu işin içinde Haldun'un parmağı var gibi Adnan Sezgin beceremez.

Bu arada Sercan'da hayırlı olsun ;)

Hoşgeldin Caner umarım takıma faydalı olursun.Seneye bonservisiyle alırız Milli Takımda kendini ıspatlar ve değerini yükseltir. ;)

Hoşgeldin diyelim umarım herşey istediğin gibi olur başarılı bir sezondan sonra bonservisinle birlikte alınır ve önümüzdeki sene galacticos da oynarsın :D

O bölgede caner gibi fizikli ve mücadeleci bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. İnşaallah bu aşı tutar ve obölgeye ilşkin sıkıntılarımız gider. Aynı şekilde, Sabrinin olduğu bölgeyede bir aşı yapılması gerekir diye düşünüyorum..

Çok uzun süreli izlemedim açıkçası sadece milli takım'daki performansını biraz izlemiştim, Hakan Balta'dan iyi bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum, zaten sol bek oynayacak defansif özelliklere de sahip değildi sanırım.

Çok uzun süreli izlemedim açıkçası sadece milli takım'daki performansını biraz izlemiştim, Hakan Balta'dan iyi bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum, zaten sol bek oynayacak defansif özelliklere de sahip değildi sanırım.

Hocam Caner ile Hakan Manisada önlü arkalı oynuyorlardı. Sol bekte Hakan Balta önünde Caner. Eğer takasta Aydını vereceksek Bursaya Caner sol açıkta oynayabilir....

Caner'in sol bek oldugu maçlarda Sabri'nin sag bek olma ihtimali dusuk bence. Iki ofansif yani guçlu oyuncu biraz fazla gelebilir. O yuzden Caner sol bek oldugu zaman Ugur sag bek olur diye dusunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt